Mamini sinovi

Started by Darker, 14-05-2007, 12:48:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Smrda

blago tebi...budi  :happy:
:>

Duke

Jel znate onaj vic kada zena sprema lazanje:

prvi put spremi, a muz kaze: dobre su ali nisu kao kod moje majke
Drugi put se stvarno potrudi, a muz isto: ove su jos bolje ali nisu kao kod moje majke
Treci put da sve od sebe, a muz: Ove su najbolje do sad, ali nisu kao kod moje majke
Cetvrti put zena se iznervira i ostavi lazanje da zagore i kada je muz probao on ce na to: Bravo! Najzad si naucila, ove su bas kao kod moje majke.

Nekim muskarcima je ceo zivot potrebna majka, jel su navikli, pa to traze i od zene, nije bolest, nije tekovina modernog drustva, mislim da to takmicenje izmedju snajke i svekrve postoji od uvek

pig_am_am

 :bljak: odbijam takmicenje.

cvjetic

izvin'te,molim vas!
danas je doslo takvo vrijeme,da kad nadjes svog muskarca,moras da polomis kosti da ga sacuvas ako iole vrijedi,a cim si ga nasla za sebe,znaci da vrijedi...
e sad...u moru silnih zena,od 15 do 50 godina,koja bi da mi otmu tog istog,ja ne moram jos i da se borim sa maminom ljubomorom,jer ona nije jedina zena u zivotu svoga sincica...
a rijetke su one koje su normalne...jos kad naidjes na neku posesivnu...ili budi azdaja ili shtura!

pig_am_am

ja necu da se borim ni sa kim.(jel se tako pise?)

kad se momak bori za tebe ti ne moras da se boris,samo sedi i uzivaj :wink: kad ga zavedes da se bori za tebe stalno. :smekerica:

stef

 Pa valjda se borite jedno za drugo...Ljubav se neguje, ali moraju obe strane da ucestvuju.

pig_am_am

pa jeste,tacno je to...ali svako se bori na svoj nacin. :wink:

ma ne izgleda surovo kao sto zvucim.
postovanje je iznad svega.

a mamini sinovi,o boze, mene to ne privlaci ni "zeru",sto bi rekla moja komsinica  :>

katarina

Pre jedno 4godine startovao mene neki lik na Novoj godini i pita kao sta studiram,ja mu kazem,a on: Jao, pa super! Ko moja mama!
Posle je jos tako nesto odvalio.
Slazem se sa Smrdom da majke uticu dosta.

BK

Quote from: katarina on 27-10-2007, 16:11:25
Jao, pa super! Ko moja mama!
Taman imas vezu.... sala

katarina

Ha ha, da...vezu za pakao. Ne volim mamine sinove, a mnogo vise cenim one koji su uspeli da se ogrgnu od nje.

Al-Jasmina

 :hmm kad sam ja ono naletela na nekog maminog sina?
Pa i nisam nesto...
:hm


Sto mi dragooooooo  :>

Ksenija

Quote from: Al-Jasmina on 27-10-2007, 23:16:44
:hmm kad sam ja ono naletela na nekog maminog sina?
Pa i nisam nesto...
:hm


Sto mi dragooooooo  :>




nisi svesna koliko si srecna...

katarina

Dal je moguce Jass?   :gay:
Treba nama i tema: Tatini sinovi!

Ksenija

mozemo i da spojimo temu:mamini & tatini sinovi i cerkice.. :lol:

Al-Jasmina

 :)):
Pa sta znam,
nekako sam uvek naletala na momke koji sa majkama imaju zdravu distancu ili su im one tu kad je zaista bitno da saslusaju i daju neki vazan i fin savet!

:happy:
Stavise, sve su to fine gospodje  :cvet
Nemam se sta zaliti...
Jedna od njih mi je i danas u tako divnom secanju
sva mi je bila kao neki kolachic :trfr:
[off]svekrva iz snova[/off] :> :> :> :>  :Bog