STA DRUGO UPISATI ...

Started by pipi_duga_carapa, 28-06-2006, 21:05:55

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

pipi_duga_carapa

ja ne volEm to razmisljanje o prakticnosti ... a i mislim zar je tako tesko zaposliti se u nekoj laboratoriji ):
ne znam ... ja sam vise u fazonu da pre svega radis sta volis ...
i ja imam drustvo na pmf-u i svima im je to bila prva zelja ... i ne zali se niko od njih (ako izuzmemo ono klasicno izivljavanje pojedinih profesora ...)

p jeste ... sto je jedna moja profesorka rekla 'farmacija je primenjena hemija' (:
teorijsko i istrazivacko (: ali kod nas istrazivanje ...

pereca

Ja sam shvatila da je ova tema posvecena onima koji zele da upisu SAMO FARMACIJU, pa sa drugim fakultetom da premoste godinu dana, poloze ispite i prenesu ih na nas faks. Ja ni u jednom momentu nisam ni pomisljala da studiram bilo sta drugo. Valjda se covek cvrsto odluci do prijemnog  :roll:

pipi_duga_carapa

pa zavisi ...
mislim i vise-manje jeste zato otvorena ...

ja sam pisala vise nekako uopsteno ... tj ne znam sta sam ja pisala roll ... lol ... (8

pereca

Ma tebi oprastamo, jos se nisi opravila od prijemnog.

pipi_duga_carapa

hehe D: hvala (:
uuuuuuuuuu svidja mi se taj izgovor (8

mihajilo

da osvezim ovu temu posle 2 godine :D
:hmm
Ja se dvoumim dal' da upisem Tehnoloski ili Poljoprivredni(ПРЕХРАМБЕНА ТЕХНОЛОГИЈА,smer Управљање безбедношћу и квалитетом
у производњи хране)To je valjda neki novi smer.
Naravno ako ne upadnem na farm.

paaaa jel zna nekoi nesto vise o ovom drugom posto se dosta pisalo o tehnoloskom?

tasha_90

Quote from: pereca on 02-07-2006, 22:09:48
Ma tebi oprastamo, jos se nisi opravila od prijemnog.
e, kako to funkcionise? ja sam upala na samofin. na mb, pa razmisjam da predjem na neki drugi fax i da se vratim sl godine... kako to funkcijonise? ako upadnem tamo, otkacim par predmete, ja se vratim ovde na prijemni i ako uspem, ostalo mi je samo par ispita do kraja prve na farmaciji, jel tako?

Wlada

Код нас могу да признају максимално 4 испита са других факултета, мада и то је питање. Опет ти остану најтежи испити који су гро прве године.

tasha_90

stvarno? au, fax se bas dobro ogradio od prebacivanja.... kako to ispadne da se budzet tamo, pa budzet ovde manje isplati nego 1 god samofin? jel mozes to malo bolje da pojasnis, da bih ja mogla mojima da interpretiram.... :cvet

bilja_tb

tasa citam a neverujem ako si vec upala na samofinansiranje zar nije lakse ocistiti godinu na farmaciji nego ici sa jednog fakulteta na drugi.Nezaboravi na period privikavanja na studiranje, fakultet, drustvo, koliko god ispita da ti priznaju sa drugog faksa ponovo ti to nista neznaci. skolarina se placa u cetiri rate i nije toliko strasno.Ako roditelji mogu da ti priuste studiranje zasto to ne iskoristis pa na kraju krajeva ko ce da nam pomogne kad zapne nego roditelji

philoserbiana

upisi farmaciju,pa budi vredna i precices sl.godine na budzet...a mozes i da promenis smer posle 1.godine..tako je bar bilo po starom programu...veliki pozdrav  :cvet

buu

Taso posvetila sam ti jedan post u temi upis 2008/2009 pa procitaj!!!  :cvet

tasha_90

Quote from: buu on 02-07-2008, 18:50:33
Taso posvetila sam ti jedan post u temi upis 2008/2009 pa procitaj!!!  :cvet
hvala puno na savetu... onaj crveni text u mom postu se odnosi i na tebe...  :cvet