7 godina i 220 kilograma!

Started by Masha, 16-05-2007, 17:13:37

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

shiky

Upravo!Kako je moguce da ranije nije nista preduzeto?Sta su lekari radili do njene 7godine?Ako je vec u trecoj imala 110kg,moglo je i tada nesto da se preduzme...i tada je bilo alarmantno,a tek sad...

zabica

#16
kolika li je ta majka kad to radi od cerke???
klinka sigurno od rodjenja ima problem sa tim, jer drugacije nije logicno!
nista od kasica i dojenja - umesto toga, cheeseburger i coca-cola...
:wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:

Luximus

Uh, znam za ovo. Gledao sam snimak na YouTube-u, tj. snimak reportaze neke televizije. Vjerujte mi na rijec i nemojte da trazite to kako bi pogledali!!! Sta reci?! Krivica je ove zene, jer se majkom tesko moze nazvati... Dijete ne moze ni da hoda koliko je ugojeno i jer su joj se kosti izdeformisale od silne tezine! Strasno...
P.S. Ameri su retardi!

Darker

Bilo bi extra da zavr¹i na nekom ljudo¾derskom ostrvu, imali bi hraneeeeeeee :siza: :siza: :siza: :116: :116:

Masha

Videla sam snimak! Strasno! Sve sam nekako podnela dok nisam videla kako se krece po podu. Ima na tom snimku i kako je izgledala sa 3 godine. Tada je jos mogla da koristi noge. Ovo sad je strasno!

mikele

Quote from: masha on 18-05-2007, 16:40:14
Videla sam snimak! Strasno! Sve sam nekako podnela dok nisam videla kako se krece po podu. Ima na tom snimku i kako je izgledala sa 3 godine. Tada je jos mogla da koristi noge. Ovo sad je strasno!
Па Машо стави тај снимак на форум,сада знаш да стављаш клипове. :K
Или бар ставите линк јер ме мрзи да га тражим

Masha

#21
Quote from: mikele on 18-05-2007, 16:54:06
Quote from: masha on 18-05-2007, 16:40:14
Videla sam snimak! Strasno! Sve sam nekako podnela dok nisam videla kako se krece po podu. Ima na tom snimku i kako je izgledala sa 3 godine. Tada je jos mogla da koristi noge. Ovo sad je strasno!
Па Машо стави тај снимак на форум,сада знаш да стављаш клипове. :K
Или бар ставите линк јер ме мрзи да га тражим
Ma nije meni problem da ga stavim, nego sam mislila da vas postedim  muka. Ali, evo postavljam.
[youtube=425,350]yi2VoB7gOWU&NR[/youtube]

philoserbiana

страшно...страшно...страшно... :shock
жалосно је то што је од нормалног детета настала наказа,а све кривицом луде мајке.надам се да је ова истинита прица уздрмала америчку јавност и да су већ нешто урадили по том питању.треба заштитити ову девојчицу.то је исто као када нека болесна мајка изгладњује намерно своје дете до смрти... :namcor

Al-Jasmina

#23
Madre de Dios!

Mislim da ne vlasti smeju da klinku odvoje od roditelja jer ce tako napraviti
presedan koji ce dalje koristiti roditelji u borbi za starateljstvo
pri razvodu i slicno buduci da u USA ima dosta preterano gojazne dece
:ohwell:

Medjutim na snimku kazu da je mala u bolnici...
doktori naredili
:wall: dobro su se setili


Smrda

masho,bre!
sta slusas mikelea,vidis da oce da nas zastrashi...hehhe...
bolje da nisi stavila...


ja cu se samo ponoviti,po ko zna koji put,
Treba otvoriti skolu za roditelje,pa kad poloze finalni test,onda mogu da prave decu!

tarantulica

Mislila sam da sa 220kg ne moze da se pomeri... :wall:


Wolf


Al-Jasmina

Siroto dete,
kad samo pomislim koliko operacija lezi pred njom... :wall:

nasty girl

joj jadno dete....

ja bih tu majku tukla svaki dan zbog toga sto je uradila detetu....

mikele

Мени делује невероватно да неко за 7 година може да достигне те димензије. :shock
Па колико то дете треба да једе да би се гојило 0.1кг на дан? :shock(пошао сам од претпоставке да је имала око 5 кг када се родила)
Стварно је ово шокантна вест.Коме год сам причао,сви су се хватали за главу :wall: