AFTER MEDICINIJADA PARTY-nedelja 27.05.2007 u klubu ''Apartman''

Started by mikele, 21-05-2007, 21:41:34

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Luximus

Ako nece biti narodnjaka, onda je moguce da cu se i ja pojaviti na tom partiju...  :ziveli

lycos

u apartmanu nema domace zike, iskljucivo cist house !
jedva cekam :~ :~ :~

avgogh

e, stvarno bi bilo dobro da bude karata na ulazu... sad retko ko zalazi na fax, i retko kome se ide cak u Kumodraz, da bi kupio ulaznicu...

mikele

Биће улазница и на улазу у ''Апартман'',немојте ништа да бринете. :wink:
Што се тиче музике,као што су неки већ рекли,биће искључиво страна јер у ''Апартману'' нема домаћице.Углавном house!!!
Али ако је добро друштво,уз сваку музику се може лепо провести зар не? :K

josefina87

Quote from: mikele on 22-05-2007, 21:56:09
Биће улазница и на улазу у ''Апартман'',немојте ништа да бринете. :wink:
Што се тиче музике,као што су неки већ рекли,биће искључиво страна јер у ''Апартману'' нема домаћице.Углавном house!!!
Али ако је добро друштво,уз сваку музику се може лепо провести зар не? :K

yupiiii!!!
¹ta vam je biæe bolje sa housom!
jedva èekam!! :V :V

igrackica

Jes, jes, jes! Jednom i mi da uzivamo, a ne posle Morandija nam odvrnu "A gde zuris?", a "Expresno" bih jos i prezivela... Mada mikele je u pravu, presudni faktor je ekipa sa kojom ides! Ludaciiiiiii, vidimo se...  :loptica :loptica :loptica

Luximus

Pa extra je to sto ce samo da se vrti house!  :V Ja imam fobiju od Granda...   :shock

2fast


Pedja

Добро ,да и ја упишем који беспотребан пост са гомилом оваквих смајлића  :V   :V   :PI  :ziveli :ziveli

Хаха,долазим наравно,то се не пропушта!  8)

biwi

pice fenomenalno!!!!!!! ali kada bi makar samo jednom bacili EXPRESNO to bi bila erupcija, kao prvo vece na medicinijadi kada se ceo hotel dizao kada sam poceo da pevam expresno...xexexex Mislim da bi mikele trebao da rasmislis o ovome ipak je to bio hit medicinijade, pa posto nisi bio ne znas kakvo je ludilo bilo uz tu pesmu....XEXEXEX

Roben

или "бичуј бичуј ме бичуј Стојане"  :>

anoula

Joj super sto nece biti domace muzike....  :) :) Shiky, idemo 100% !!! Bice loodilo provod - jedva chekaaaam!!  :~

stef


Luximus

Jedno pitanje...

...u koliko sati pocinje zurka?

...i jos jedno pitanje: primate li me?! :T

mikele

Журка почиње од пола 11,али већеина људи долази од 11 и 15 па надаље.
Ми фармацеути смо јако дружељубиви,тако да је свако добродошао на нашим журкама :ziveli