Telenor zbrinjava stare mobilne telefone

Started by Korisnicko Ime, 22-05-2007, 16:23:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Masha

Quote from: Bred on 23-05-2007, 10:02:37
mene interesuje kakav interes ima telenor za sprovodjenje ove akcije? osim navlacenja korisnika a ne verujem da je iko lud da se obaveze ugovorom da telenoru placa pretplatu 2 god :wall:
Brede, oni ce ostvariti i neku dobit od novih korisnika, ali zar mislis da nisu napravili neku finu saradnji i sa pomentim "Eko metalom"? Biznis je to.

Bred

Quote from: Maslacak on 23-05-2007, 22:19:13
Quote from: Bred on 23-05-2007, 10:02:37
a ne verujem da je iko lud da se obaveze ugovorom da telenoru placa pretplatu 2 god :wall:

zasto?
imaju jako dobre post-paid pakete...
a odakle ti to da je obaveza 2 godine?
ja sam na post-paidu, i ne secam se takve stavke u ugovoru...doduse, Mobtel je to bio, sad ne znam.
zasto? zato sto ima malih milion "skrivenih: trosokova koje ne kazu pri potpisivanju ugovora ili se ta pravila nakandano menjaju. pricam iz licnog iskustva. mozda ni oni nisu dovoljno razgranicili odredjene usluge pa probleme resavaju u hodu ali to je njihov problem a ne moj. moj problem postaje kada traze da im platim za nesto sto nisam potrosio. a o listingu da ne pricam-takva zbrka da ih ne mozes u'vatiti ni za glavu ni za rep, jedino da poludis sabirajuci i oduzimajuci ono sto su zbrcili na tom papiru[listingu]....

stef

 Kakva god da je dobit, treba pozdraviti ideju, zato sto jedna obicna alkaline baterija zagadi kubni metar zemljista na 100 godina :hmm


mislite o tome

2fast

Niko ne radi nista dzaba, to se slazem, ali bar su uspeli i masnicu da stave na omot za ovu akciju...

pereca

Pa bas lepo sto su spojili i sopstveni i opsti interes.
Dobro nama, dobro njima. U to ime  :ziveli

pereca

Dve uspele ekolo¹ke akcije
Izvor: B92

Beograd -- Kompanija Telenor u Srbiji objavila je da je prikupila vi¹e od 15.000 starih mobilnih telefona za recikla¾u.

Akcija je produ¾ena do 15. jula. Srbija je, kako je saop¹teno jedna od prvih zemalja u Evropi koja je pokrenula ekolo¹ku akciju recikla¾e starih mobilnih telefona i jedina na Balkanu.

Istovremeno, na srpskom tr¾i¹tu se pojavio prvi primerak ekolo¹kog, elektriènog vozila segvej. To prevozno sredstvo u svetu se koristi veæ nekoliko godina, a nedavno ga je za svoje potrebe kupila i kompanija DHL.

Al-Jasmina

Jel ima neko broj preko Telenora,
jer ja imam jedan napola mrtav telefon a ja sam Telekom :>

Bred

Pa ako oces da unovcis taj polu mrtav fon, onda moras uzeti telenor [postpaid]broj...

Al-Jasmina

Dakle oni koji vec imaju broj ne mogu da ostvare pravo na popust sa recikliranjem, samo potpuno friski korisnici? Beda :ohwell:

Bred

mislim da je tako ali nisem siguran da li su nesto menjali. pogledaj na telenor forumu.