Magistarski u Trg Moænih Rend¾era

Started by Korisnicko Ime, 26-05-2007, 17:18:55

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Korisnicko Ime

Zemun -- Pokret BIRO poziva sve graðane da 29. maja u podne prisustvuju preimenovanju Magistratskog trga u Zemunu u Trg Moænih Rend¾era.

Ovom akcijom otpoèinje velika kampanja "Zalepi svog heroja" tokom koje je predviðeno i simbolièno otvranje Ulice Himena, Ulice Ivice i Marice, Avenije Super Maria, Avenije Teletabisa, Bulevara Leteæih Medvediæa, Trga Uspavane Lepotice i mnogih drugih.

Edukativna kampanja „Zalepi svog heroja“ javlja se kao neophodna u trenutku kada pripadnici pojedinih ekstremistièkih organizacija, usled sopstvene neobrazovanaosti, neinformisanosti i poremeæaja vrednosnog sistema, progla¹avaju ubice za heroje, saop¹tio je pokret BIRO.

B92

Vampire 666

imaju moju apsolutnu podrsku. kad nekom moze ratko mladic da bude heroj, onda moze i optimus prajm!

darusaz

Па вала какав је и министар који одобрава називе улица, не би ме чудило да и Оптимусу Прајму да улицу, ако се утврди да је овај цртани херој био или је члан демократске странке. Хаха.

_d.0.t_

ladno BIRO opet... skoro su Velju Ilicja navukli sa anketom da je najseksipilniji politichar u Srbiji, ovaj izjavio kao 'ja sam to znao... ovoono', posle na B92 rekli da su se samo shalili.lol
podrzhavam akciju. zalepicju svog heroja na neku ulichicu koja izlazi na Dunav. <3

Bred


Darker

Na trgu himena æe se obavljati himenoplastika u¾ivo;-):-)

AquArius

ja mislila uklanjace himen .. besplatno

:K

wolfeitzckie

 А ако радикали буду правили фрку, стижу Тила, Менетармс и Орко, и убрзаним ритмом нас приводе Европској Унији

_d.0.t_

upozoricje nas Zordon na vreme...

dirigent

A Hordaka sa svojom tevabijom ste zaboravili. Valjda i badguys zasluzuju da se po njima nazove neko sokace.






2fast

Dobro je dok ne nazovu neku ulicu: "Ulica Teletabisa", e to ce biti...
:lol3:

AquArius


wolfeitzckie

 А да се радикали не увреде, биће и по Томи : Авнија Дарта Вејдера.

Masha

#13
A evo i kako sve to izgleda  :wink:















Sto se mene tice i Sundjer Bob bi mogao da dobije neku ulicu ili trg  :>

Girl

''Magistarski u Trg Moænih Rend¾era''
Magistarski?