Koja vam je omiljena DOMACA serija/e???

Started by marer_86, 27-05-2007, 11:47:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

vanjat

#15
Ljudi,volela bih da me neko obavesti,ako zna,naravno,gde mogu nabaviti ceo serijal Sex&City.Hvala unapred


hehe,nova sam ovde,nisam znala da sam padobranac,ali dobro,mora neko i to da bude

suzaa1988

od domaæih serija mi se sviða ljubav,navika,panika-novijeg datuma.a od starih bolji ¾ivot i otvorena vrata(mada ima epizoda koje stvarno smaraju, ali zato ima epizoda koje su fenomenalne).ali,po¹to su sve emitovane milion malo su mi dosadile

jecapereca

otvorena vrata i bolji zivot (neprevazidjen je)

Ivke

 Pa i nemamo bas neki izbor u poslednje vreme...Ako se misli na neke novije, naravno...Po meni bi jedino Ljubav, navika, panika  mogla da prodje...

katarina

otvorena vrata

a kao mala, volela sam metlu bez drske  :happy:

avgogh

otvorena vrata, i sada One Tree Hill, ide upravo na Foxu, a i na HRT2... Ali, Hrvati su malo napredniji... uglavnom, pratim na oba fronta!   :>

mina-L

Naravno,Otvorena vrata! Pocela sam sad da gledam ovu novu Premijer na Pinku,al mi nije nesto!

Ivke

 Ni meni Premijer nije nesto...A toliko reklamiranja...stavrno... :wall:

suzaa1988

mo¾da ova druga(ljubav i mr¾nja) bude bolja,ali sumnjam

avgogh

to ljubav i mrznja mi zvuci kao spanska a nasa...

mina-L

i ja mislim da ce "Ljubav i mrznja" biti nalik latino sapunicama,al ajd da vidimo...Kad to pocinje?

Wlada

Отворена врата првих десетак епизода... После им опада ниво али су стварно добри.

Al-Jasmina

Setio cam ce :>

Super deka,
Pilot u travi,
Price iz Nepricave
:Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog

Bese nekad  :happy:

malena


darusaz

Од домаћих "Бољи живот", а од страних хм.... "MASH", "Road to Avonlea" и наравно "Tropical Heat"