Julski ispitni rok

Started by sokobiv, 04-06-2007, 13:04:44

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

sokobiv

Da li postoji neka sansa da imamo julski rok?

Bred

A zasto bismo imali i julski rok kada vec ovako imamo iz svakog predmeta maltene  2 termina u junu?
I o novim ispitnim rokovima smo vec razglabali i konstatovali da od decembra nema nista i da bi eventualno bilo dobro kada bi mogli dobiti jul[ali ceo].

mikele

Истрошена тема :ball2:
Новог рока нема,а тешко да ће га икада бити.
Али као што Бред рече,имамо два термина скоро за сваки испит у јунском року,па сада мало фрикомбинујте. :K

sokobiv

Ma svi pismeni su mi pocetkom juna,organska je bila 2.,imunologija 5.

stef


Bred

pa zar ne postoje i 2 termina za pismene ispite?

Masha

#6
Brede, ne postoje. Ima predmeta gde imaju 2 termina i za pismeni( bromi, tehnologija to znam), ali ovo dva termina se odmosi na to da biras termin za usmeni. I da, ovo pokretanje price o novim rokovima postaje smesno. Ima tema o tome i sve je vec receno. Toliko poklanjanje paznje necemu sto je trenutno neizvodljivo je bzvz. Bilo bi mnogo lepse da se ta paznja preusmerila na stvari koje su ljudi iz parlamenta uspeli da izdejstvuju - produzavanje pojedinih prakticnih ispita, ukidanje pojedinih uslova itd.

stef

 Po Statutu obaveza je da postoje dva termina za usmene ispite u junu, a za pismene je dobro volja profesora.

Enea

ne verujem da sam ovo tek sada saznala

Darker

Stefe, iz Organske postoji samo jedan termin i za pismeni i za usmeni;-)

Bred

i iz farmakokinetike... red je da se nesto uradi povodom toga...

stef

 Farmakokinetika je pismeni ispit...

Bred

ja po statutu skontah da za pismeni ispit postoji samo 1 rok za ispite koji se polazu i usmeno?!

mikele

За испите који се полажу писмено(само писмено као што су кинетика,физиологија,патофиза,статистика,организација...) није обавезујуће да има два термина,а за испите који се полажу усмено(било да је само усмено,било да после писменог или практгичног се полаже и  усмено)је обавезујуће да постоје 2 термина,али за усмени,а не и за писмени део.

Bred

Onda treba menjati statut :wink: :)