Marija uvredila Fince!

Started by Bred, 05-06-2007, 08:48:11

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Bred

Znao sam da ce kad tad nesto da zase*e. Retard.
----------------------------

Izvor: PRESS
FIN(SK)I ODGOVOR MARIJI

®itelji zemlje domaæina minulog "Evrosonga" tu¾ni i uvreðeni zbog reèi Marije ©erifoviæ da prezire Fince jer su "¾uti i providni"

Vest o tome da je Marija ©erifoviæ, pobednica "Evrosonga", rekla da "prezire Fince" zato ¹to su, kako je rekla, "¾uti i providni", obi¹la je Evropu.

Skandal koji je nastao zbog Marijine, u najmanju ruku neobiène izjave date da konferenciji za novinare pro¹log petka, naroèit odjek ima u Finskoj, zemlji domaæinu "Evrosonga", èiji su ¾itelji na¹oj "Molitvi" dali - svih dvanaest poena!

Povreðena oseæanja Finaca na¹la su izraz u otvorenom pismu Mariji ©erifoviæ, koje je, obrativ¹i se na¹oj pobednici sa "Draga Marija", napisala Finkinja Marjata Jeskanen. Pismo prenosimo u potpunosti:


"Moram da ka¾em da sam veoma zbunjena zbog Va¹ih komentara o mojoj zemlji. Dali smo sve od sebe kako bi svi mogli da u¾ivanju u takmièenju za Pesmu Evrovizije. Ne mo¾emo da promenimo na¹u klimu ili na¹ izgled, i bili ste vrlo nepa¾ljivi kada ste sa prezirom rekli da smo mi '¾uti i providni ljudi'.

Imate, naravno, pravo da izra¾avate svoje mi¹ljenje o nama! Ali, znajte i to da smo Vam dali 12 poena zbog divne pesme i dobrog pevanja, bez obzira na to da li ste zeleni ili plavi ili ste do¹li sa Tibeta ili iz Timbuktua. Uèili su me da su svi ljudi jednaki, i da to ne zavisi od boje i nacionalnosti.

Kada je Va¹a pesma pobedila, moji prijatelji i ja podigli smo èa¹e i rekli: 'Viva la Serbia' - i biæemo u Beogradu sledeæeg maja! Ovo je dobar poèetak za raznovrsnu saradnju izmeðu Finaca i Srba. Iskreno se nadam da Va¹i komentari o nama neæe pokvariti sve to", napisala je Marjata Jeskanen.

Sa¹a Mirkoviæ: Kriv je Ahtisari!

Buduæi da se Marija ne javlja na svoje fiksne i mobilne telefone, njen postupak poku¹ao je da objasni menad¾er Sa¹a Mirkoviæ.
- Marija nije mislila tako, ta njena izjava je pogre¹no protumaèena. Marija ne misli ni¹ta lo¹e o Fincima generalno, i ona pesmom propagira ljubav u celom svetu. Znam da nije htela da deluje rasistièki, ali bila je izazvana Ahtisarijem. Revoltirana je ¹to jedan takav èovek, koji je inaèe Finac, hoæe da preotme srce njene zemlje - obja¹njava za Press menad¾er Marije ©erifoviæ.
(N. K.)

stef

 AAaaaaa! Ne verujem sta je uradila :wall:

Bred

seljanka. tacno nema mozga.

Sole

znaci, ne mogu da verujem!
ovo joj stvarno nije trebalo i ispada strasno nezahvalno!
ja nekako ne verujem da neko moze posle svega sto je dobio ili doziveo u nekoj zemlji da tako nesto lose kaze. uzas! ;-(

AquArius

Brate

ONA je nasla da komentarise neciji izgled
pa zar je*eno ne zna za bolje?

:wall: :wall:

malena

E ja sam ovo procitala u novinama i stvarno nisam mogla da verujm... Kakav je deb** ...  :wall: :wall: Sto joj je ovo trebalo... Pa moramo mi uvek sve da upropastimo...  :wall:

Bred

pa znao sam da je retard i max uobrazena ali sad ga je bas preterala. i prilicno rasisticka izjava za nekog sumnjivog sex.opredeljenja...

AquArius

eto ga sad
sad opet nista ne valja

il' pobednik il' pokojnik ..

al' da je preterala - jeste
i to nepotrebno

i nema izgovor
i .


Bred

pa nije da ne valja aqua ali za sve postoji granica. Mozes ti biti Bog otac ali kad preteras, preterao si i nema opravdanja, kao sto i ti rece...

josefina87

ne mogu da verujem...nisam imala ni¹ta protiv nje,¹ta vi¹e gotivila sam je jer stvarno odlièno peva..stvarno ne mogu da verujem da je imala smelosti i da joj je palo na pamet da uradi ovako ne¹to! :wall: :wall:

Bred

to joj je izletelo. al sad gotovo...

Darker

Konaèno æemo da je ¹ibnemo na stub srama zato ¹to je ru¾na... a ja se veæ upla¹io ¹ta se to de¹ava :wall:

mina-L

Ja nju nikad nisam gotivila uvek mi je bila antipaticna(ne toliko zbog izgleda koliko zbog uobrazenosti i nekog bezveznog ponasanja),al priznajem da lepo peva.Ovo je bas sramota i nezahvalnost,sto se malo ne iskontrolise kad blebece!

Smrda

ja bas ne verujem da je rekla da prezire,,,
mozda da su zuti i providni,ili sta vec...
ali ne verujem u sve ovo...
pa nije bas ona toliko glupa da to kaze,sve i da misli...
a vi sad gledajte pa je pljujte...
Aquq lepo rece.,,
ili pobednik,
ili pokojnik...
ali mi ,izgleda ipak vise volimo da je pokojnik

tarantulica

Quote from: Bred on 05-06-2007, 08:48:11

Sa¹a Mirkoviæ: Kriv je Ahtisari!

Buduæi da se Marija ne javlja na svoje fiksne i mobilne telefone, njen postupak poku¹ao je da objasni menad¾er Sa¹a Mirkoviæ.
- Marija nije mislila tako, ta njena izjava je pogre¹no protumaèena. Marija ne misli ni¹ta lo¹e o Fincima generalno, i ona pesmom propagira ljubav u celom svetu. Znam da nije htela da deluje rasistièki, ali bila je izazvana Ahtisarijem. Revoltirana je ¹to jedan takav èovek, koji je inaèe Finac, hoæe da preotme srce njene zemlje - obja¹njava za Press menad¾er Marije ©erifoviæ.
(N. K.)

Zashto, ali zashto bash svuda mora da se umesha politika?

Ok, mozda ja zivim u zemlji snova, ali zar ne bi bilo bolje kad bi svako radio svoj posao?

Marija je uradila ono od chega mi godinama pokushavamo da pobegnemo...

Zbog jednog choveka, prezire ceo narod... :wall: