Marija uvredila Fince!

Started by Bred, 05-06-2007, 08:48:11

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Bred

to je vadjenje fleka/e. kakav crni ahtisari kad ga nije ni spomenula.
smrdo, da su novinari to izmislili , veruj da bi se vec digla frka, ovako marija zna da je zas*ala i cuti.

zabica

verovatno je impulsivna devojka i ne zna da drzi jezik za zubima...opravdace se ona vec kako_tako jer je njen ugled u pitanju, ali sigurno je bila izrevoltirana cim je tako nesto rekla

Bred

pa da, zato i kazem da svako, a pogotovo javne licnosti, moraju da kontrolisu jezik. A pogotovo oni koji nas predstavljaju u inostranstvu...

Maslacak

Ljudi, vi ste stvarno neverovatni...

prvo je kudimo, onda je hvalimo, divna krasna, najbolja, sad odjednom ispade da su svi oduvek mislili da je "retard" i "antipatièna"...i da su "znali" da æe ne¹to ovako da bude...

Ni¹ta nije crno ili belo. Od strane novinara je sigurno preuvelièano, jer im je to posao. Ne ¾elim da je pravdam, jer znajuæi nju, verovatno je da je dala takvu sliènu izjavu (¹to je meni odvratno, jer sam totalni antirasista)... ali od toga da je sjajna i super peva, i da izgled nije bitan, do¹li smo do ru¾noæe i sumnjivog sexualnog opredeljenja, bla bla...

gori ste od Kurira.

ali definitivno je da je ovim pokopala ono èime je mo¾da bar malo popravila ugled Srbije...
¹ta æete, takvi smo mi.

Bred

maslacak, to sto super peva i izgleda tako kako izgleda NE DAJE JOJ ZA PRAVO ni da pomisli na onakvu izjavu a kamoli da je izrekne pa sve i da mi je iz oka ispala rekao bih da je retard kad moze tako nesto mrtva ladna da izjavi i posle da se vadi na ahtisarija. prilicno glupo.

Maslacak

Naravno da je glupo. Da ne ka¾em - retardirano :K
e sad, ima li pravo da to ka¾e ili pomisli...u su¹tini - ima. Da li je to dobro ili pametno - NIJE NIKAKO! Odvratno je.

Ja sam samo prokomentarisala isto ono ¹to su prokomentarisale smrda i Aqua - pobednik ili pokojnik, kod nas nema izmeðu...ili sve valja ili ne valja ni¹ta :wink:

Bred

e pa nije tako, nemozes generalizovati. to sto ti[i ove dve gorepomenute tvrdite] bi imalo smisla da Mariju pljujemo bez nekog ociglednog razloga a posto razlog itekako postoji onda se ne moze reci da su to srpska posla da jedan dan nekog hvalimo a sledeci kudimo.
i nema prava ni da pomisli ako ne zna jezik da kontrolise :wink:

Maslacak

da objasnim malo bolje: imamo apsolutno dobar razlog da je pljujemo, ali samo zbog onog ¹to je rekla jer konkretno to je njena gre¹ka. a karakteristika "srpskog posla" je da na tu pljuvaèinu dodajemo i pljuvanje za stvari koje nam ranije nisu smetale, ili koje smo èak hvalili... njen izgled, njen karakter itd :) i odjednom ispliva: da smo znali da æe ne¹to da use*e, da nam se zapravo nikad nije ba¹ ni sviðala itd... a donedavno je bila druga prièa :wink:

Bred

pa naravno da ce da hvalis dobre strane a neces da pricas oonim negativinim i losim sve dok same ne isplivaju na povrsinu. logicno, jel? :)

Maslacak

hoæe¹ da ka¾e¹ da su njen izgled
i njeno "sumnjivo" sexualno opredeljenje
njena impulsivnost i karakter
tek sad izbili na povr¹inu? :)

nije se spominjalo, dok nije smetalo, odnosno dok nam je valjala i bila od koristi...
sad kad vi¹e ne valja, pljuje se po svemu...

AquArius

ja je ljudi ni pljunula nisam,
ne bi ja nju ni ..

elem,

poenta je bila da ona - nema izgovor za takvu izjavu!
:smajli_koji_vrti_prstom_oko_glave_i_govori_fijufiju

a ni nas narod nema izgovor za taj svingeraj
od mrklog crnog do lenor/arijel/ne znam vise reklama belog!


Maslacak

Quote from: AquArius on 14-06-2007, 00:48:18
a ni nas narod nema izgovor za taj svingeraj
od mrklog crnog do lenor/arijel/ne znam vise reklama belog!

pa to sam ja i rekla...
nisam rekla da si je ti "pljuvala" veæ da se sla¾em s tobom :wink:

AquArius


Bred

Quote from: Maslacak on 13-06-2007, 14:03:58
hoæe¹ da ka¾e¹ da su njen izgled
i njeno "sumnjivo" sexualno opredeljenje
njena impulsivnost i karakter
tek sad izbili na povr¹inu? :)

nije se spominjalo, dok nije smetalo, odnosno dok nam je valjala i bila od koristi...
sad kad vi¹e ne valja, pljuje se po svemu...
Ne, nego je normalno da neces ISTICATI necije mane dok ih on sam/a nazalost ne ispolji [kad tad]...

Maslacak

#29
Ni¹ta me ne razume¹, ko da Kineski prièam.

E ovako...recimo da ima¹ jednu drugaricu. I ta drugarica je onako, malo ru¾njikava, preglasno prièa, ume nekad da bude nepristojna, voli da ogovara, i tako sva je sumnjiva :K Ali, ona tebi u neèemu jako puno pomogne. I ti si joj, naravno zahvalan. I smatraæe¹ je dobrom drugaricom, bez obzira na sve one gorepomenute mane. I zanemariæe¹ ih, iako one postoje i vrlo su istaknute. Mo¾da æe¹ je èak i braniti kad neko poène da je ogovara.
A onda, ta drugarica uèini i ne¹to pogre¹no. Ne¹to idiotski. I ti uvidi¹ da je ipak u neku ruku kreten :>
I tad, ne samo ¹to zaboravi¹ ono od ranije ¹to ti je pomogla, nego poène¹ da na glas i svima okolo da kritikuje¹ i sve njene druge mane koje sam gore spomenula - kako je ru¾na, kako se dernja, kako jede ko svinja, i ¹ta znam. Kakve to veze ima sa gre¹kom koju je uèinila?
Mo¾da to i jeste normalno, ili pre svega ljudski, ali ja smatram da to ne treba tako da bude i da treba da se trudimo da se ne pona¹amo tako licemerno i nezahvalno.
Eto.

P.S. A jo¹ je gore kad se ne radi o drugarici, veæ o javnoj liènosti o kojoj nemamo dovoljno informacija, a koju mogu svi i da hvale i pljuju samo na osnovu nekog liènog utiska.