Marija uvredila Fince!

Started by Bred, 05-06-2007, 08:48:11

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

AquArius

e vala Maslacak, toliko je plastican primer
k'o da ga je sam Kinez pravio 

:cvet

Bred

E pa primer ti ne valja.
Toj hipotetickoj drugarici bih rekao da je krmaca ako je krmaca pa da mi je ne znam koliko dobra drugarica. :wink: :K
Imam dovoljno informacija. :wink:

Maslacak

eh...
a ¹to onda to nisi govorio za Mariju ranije, nego tek sad?

whatever... :roll: :)

Bred

i opet
Quote from: Bred on 13-06-2007, 12:54:06
pa naravno da ce da hvalis dobre strane a neces da pricas oonim negativinim i losim sve dok same ne isplivaju na povrsinu. logicno, jel? :)

Maslacak

Hahahaha...koje vrtenje u krug :K

I opet:
ali te njene lo¹e strane su oduvek i bile na povr¹ini, samo nikom nisu smetale, dok nije napravila drugu d¾inovsku gre¹ku!  :)

:lol:

Bred

#35
da ali ZASTO bi iznosio bilo cije mane ako smatras da mozda nece doci do izrazaja?!
[govorim o javnoj licnosti]...
i u krajnjem slucaju, Marijin uspeh je stavio u drugi plan sve njene mane kojih je puna, ruku na srce sto je takodje logicno i opravdano i jedno je iznositi stavove i time ispoljavati mane kada predstavljas samo sebe ali ona je predstavljala i predstavlja CELU Srbiju i sve nas.
Jasno sad?

Maslacak

#36
Ja ne govorim o javnoj liènosti, govorim o stavu na¹ih ljudi prema njoj. ©ta to znaèi, da je posmatra¹ kao proizvod Srbije koji treba prodati, pa ako ne ka¾emo glasno da je ru¾na i napadna, mo¾da ni ostatak sveta neæe to primetiti, ili se neæe ispoljiti?

A sad kad je javno sve ¹to je dobro uradila, ukopala u crnu zemljicu, i kad veæ svi to znaju, onda mo¾emo slobodno da ka¾emo sve iskreno ¹to smo zapravo mislili o njoj sve vreme, a nije bilo "potrebe" da se ka¾e?
Licemerje.

Nije problem ¹to njen uspeh stavlja njene mane u drugi plan, i ne ka¾em da je trebalo isticati njene mane ranije.
Ali, za¹to ih onda isticati sada? Jednostavno, to da je ru¾na, i ¹ta ti ja znam, nema nikakve veze sa njenom konkretnom izjavom.

Odnosno, upravo ovo:
Quote from: AquArius on 14-06-2007, 00:48:18
a ni nas narod nema izgovor za taj svingeraj
od mrklog crnog do lenor/arijel/ne znam vise reklama belog!

nije normalno da: ili valja sve, ili ne valja ba¹ ni¹ta.

Bred

pa kad vec zase*e ja je ne mogu cupati iz gova*a. :wink:
da, zamazes oci svetu da je sjajna i bajna, kakva je kuci, manje bitno :smekerica:

Maslacak

Quote from: Bred on 14-06-2007, 17:14:53
da, zamazes oci svetu da je sjajna i bajna, kakva je kuci, manje bitno :smekerica:

:lol3:
e sorry, ja oèigledno nikako da ukapiram da je u tome poenta :K

znaèi, oduvek smo je svi mrzeli, ali smo je trpeli, folirali, i na silu voleli zbog vi¹eg cilja :>

Bred

nismo je mrzeli nego smo zmurili na njene mane :wink:

Smrda

izvini ,
ali na kakve njene mane?
ja ne vidim,tj ne cujem njene mane kad peva?
ili se opet vracamo na staro?
da je vaka,naka,nikaka...ali kad donese eurosong onda nam valja,
a kad pogresi (ako je pogresila)...a,da!to je neoprostivo....'bem ti ljudsku cud!
sem toga je nigde vise ne cuh nesto o ovome...i nema tolike prasine oko toga,pa ni sa finske strane...sto i dalje budi sumnju da je rec o "patki"..ali nema veze...kod nas ocito vazi da je neko kriv dok se ne dokaze suprotno...

wolfeitzckie

  Ко макар мало зна ко је Марија Шерифовић (не лично, него као јавну личност) ,зна да је то сигурно тачно. Она се жестоко суздржавала све ово време, и из ње је то на крају изашло.А ово је толико смешно, умислила девојка да се победом на такмичењу аматера певача (познатије као Евровизија) сад на врху света, па тако, са те комотне висине пљује на ове доле. И то са њеним изгледом или сексуалним опредељењем нема никакве везе. Кога ми шаљемо тамо да нас представља, кукала нам мајка. Ај сад оспите паљбу сви политички коректни душебрижници, какав смо ми народ, победник ил покојник бла, бла, бла ... 

Bred

po prvi put da se ja slozim sa wolfom :)

Maslacak

i mi smo se suzdr¾avali
u nebesa je dizali

i iz nas je na kraju iza¹lo

time nismo nipoèemu bolji od nje
osim ¹to je ona javna liènost
pa kao treba "bolje" da se suzdr¾ava

anyway, ja se potpuno sla¾em sa smrdom :cvet

wolfeitzckie

 Ја не разумем како неко са аватаром из саут парка може да се противи јавном понижавању и прозивању јавних личности? То је контрадикторно.