Marija uvredila Fince!

Started by Bred, 05-06-2007, 08:48:11

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Maslacak

Ma nije kontradiktorno :)
ne protivim se ja prozivanju javnih liènosti
veæ licemerju bilo koje vrste

kad smo pobedili slavili smo
obo¾avali smo je
doèekivali je
plakali
bila je najbolja na svetu
(ja nisam ni¹ta od ovog, i ne ka¾em da si ti)

a sad... sad ne valja ba¹ nièemu
i "uvek je bila grozna"
a i taj Eurosong je samo "amatersko takmièenje" :K

ne ka¾em da nije...dapaèe :>
i to ¹to je rekla (ako je ba¹ tako rekla) je potpuna snobovska budala¹tina i to treba osuditi... mo¾da napraviti i neki crtani film :K Ali meni lièno, kao osobi ovakva kakva sam, pa makar bila i neka "politièki korektna du¹ebri¾nica" (kakav super izraz! :>), jednostavno je ru¾no da èitam ovakvu najcrnju pljuvaèinu po njoj, od istih onih ljudi kojima je do pre dva dana ona bila svetinja koja je donela Srbiji "neviðenu slavu", i koji su bili uz nju, i radovali se sa njom, i èak hvalili njen karakter.
Jednostavno, to mi u¾asno smeta kao primetim, i ovako, u obiènoj komunikaciji sa ljudima, kad poènu zbog jedne gre¹ke najcrnje da ogovaraju nekog koga su do juèe obo¾avali, nema to veze sa tim ¹to je ona javna liènost, osim u tom smislu ¹to ima globalnije razmere :)

pig_am_am

jel sam vam ja rekla da je riba bilde? pa znam je ja...

Smrda

maslackice,
mislim da si zaista sve rekla....
i mene sve to jako nervira...
ja sam i dalje pri svom stavu da je ona meni ok interpretator,
a sve ostalo ...pa ni ne gledam..tj,ne slusam...
ali,nazalost to je nasa realnost...
ista je situacija bila sa Zeljkom kad je isao,pljuvase ga svi na pocetku,onda ga kovase u zvezde zbog drugog mesta...

i jako je bedno pljuvati po necemu sto smo do juce hvalili,
zar ne uskacemo sami sebi u usta tako?
no,valjda smo takav narod...

sa druge strane,
mi sad odjednom osudjujemo to sto je ona rekla(AKO je rekla),
a ne osudjujemo gomilu pljuvacina kod nas na sceni...
i to nam smeta..odjednom?!?!?
ni taj deo mi nije jasan...
neki ljudi su heroji kad javno opljuju po drugima,
a drugi...nailaze na osudu...
cisto licemerje.



Bred

ok maslacak posto i dalje nastavljas istim tempom ne mogu da ne kazem da se ne pronalazim u onome sto pises.
elem, nadji mi post u kome ja MARIJU DIZEM U NEBO I KUJEM U ZVEZDE ili tome slicno i javno cu priznati da sam pogresio.
U suprotnom, lockujem temu.

pereca

Marija je veceras bila gost kod Marka Zivica i objasnila je da je na toj famoznoj press konferenciji rekla da se iznenadila sa 12 poena od Finske, jer tamo nema mnogo nasih ljudi, da je Finska lepa zemlja, ali da joj se ne svidjaju osobe sa zutom kosom. U smislu da je ne privlace takve osobe.
I da je to jedini smisao njene izjave.
A sad svako moze da to interpretira na svoj nacin.

Eto, objasnila je. Sad mozete da prestanete da se prepirete  :>

pig_am_am

ja nikad tu nisam nigde dizala.daleko bilo.dizite je vi nemam nista protiv,al niste videli ono sto i ja,tako da necu vise ni da pricam o ovome. sigurna sam da ste svi ovde,bolji ljudi od te. zato,nemojte dizati nikoga.
cao.

Darker

Quote from: Maslacak on 16-06-2007, 15:19:42
Ma nije kontradiktorno :)
ne protivim se ja prozivanju javnih liènosti
veæ licemerju bilo koje vrste

kad smo pobedili slavili smo
obo¾avali smo je
doèekivali je
plakali
bila je najbolja na svetu
(ja nisam ni¹ta od ovog, i ne ka¾em da si ti)

a sad... sad ne valja ba¹ nièemu
i "uvek je bila grozna"
a i taj Eurosong je samo "amatersko takmièenje" :K

ne ka¾em da nije...dapaèe :>
i to ¹to je rekla (ako je ba¹ tako rekla) je potpuna snobovska budala¹tina i to treba osuditi... mo¾da napraviti i neki crtani film :K Ali meni lièno, kao osobi ovakva kakva sam, pa makar bila i neka "politièki korektna du¹ebri¾nica" (kakav super izraz! :>), jednostavno je ru¾no da èitam ovakvu najcrnju pljuvaèinu po njoj, od istih onih ljudi kojima je do pre dva dana ona bila svetinja koja je donela Srbiji "neviðenu slavu", i koji su bili uz nju, i radovali se sa njom, i èak hvalili njen karakter.
Jednostavno, to mi u¾asno smeta kao primetim, i ovako, u obiènoj komunikaciji sa ljudima, kad poènu zbog jedne gre¹ke najcrnje da ogovaraju nekog koga su do juèe obo¾avali, nema to veze sa tim ¹to je ona javna liènost, osim u tom smislu ¹to ima globalnije razmere :)

:Bog :Bog :Bog :Bog :Bog

yeca

Malo da raspirim vatricu  :K
http://www.pressonline.co.yu/vest.jsp?id=13156

Darker

Ok, mislim da se mo¾e tumaèiti na razlièite naèine, a mislim da je odgovorila inteligentno ( èitaj: ironièno :wink:)

dirigent

Ona dobro peva i dobra joj je pesma , a sta prica ...to su njeni gafovi... valjda ce biti pametna ubuduce

Bred

ne sme biti gafova ako neko predstavlja svoju zemlju pogotovo ne racistickih izjava.
i gde je taj snimak, ja ga ne nadjoh na pressovom sajtu...

yeca

Quote from: Bred on 25-06-2007, 13:52:27
gde je taj snimak, ja ga ne nadjoh na pressovom sajtu...
Klikne¹ na link i ispod Marijine slike pi¹e "kliknite ovde da vidite ceo snimak" - tako ne¹to..

josefina87

ne znam kako je mogla tako ne¹to da ka¾e,¹tavi¹e novinar je rekao da su oni navijali za nju..jbt,pa oni su pozitivno reagovali na tebe,ka¾i ne¹to normalno :wall: :wall:

yeca

i pored svega, mi ne znamo ¹ta je nju revoltiralo da ka¾e to ¹to je rekla...

josefina87

ali opet..to je sve javno,zna da je na tv-u..smeje se i..nadam se da neæu vi¹e iæi tamo!sva¹ta :wall: