Prijava ispita za septembar

Started by guja, 05-06-2007, 21:35:53

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

guja

ljidi jedno pitanjce,tice se prijave ispita za septembar.je l` se prijavljuju ispiti sad,tipa jun jul ili kasnije?nesto sam se istripovala da je sad pa da mi razjasnite

tarantulica

Prijava ispita za septembar je do 13. jula, a mislim da moze i 27. i 28. avgusta  :cvet

Bred

Od 11. juna do 13.jula. Vikendomo i za vreme letnjeg odmora prostorija studenstke sluzbe ce se ZAKLJUCAVATI, dakle fizicki necete moci da pridjete sanducicima [zasto se zakljucava pojma nemam al ajde...]

yeca

Mo¾e i pre 11.juna da se prijavi, danas reko¹e...

jecapereca

kao i 27. i 28.-og avgusta, ako neko zaboravi da prijavi do 13.07.

guja


Enea

ja necu zaboraviti, ali oshishali nas lepo sada... pa ne mogu bas da prijavim sve.. samo nekoliko, i sta onda kada se u avgustu is3pujem da spremam nesto sto nisam prijavila.. ma ajde..

zabica

hej hej, totalna nebuloza. Meni rok traje do 13. jula (tad mi je zadnji ispit) a rezultati tek par dana iza toga. I kako ja da znam sta ce mi ostati za septembar?
ohh, a ni avgust mi ne odgovara, fizicki neizvodljivo...  :wall:

Smrda

Quote from: zabica on 07-06-2007, 22:23:10
hej hej, totalna nebuloza. Meni rok traje do 13. jula (tad mi je zadnji ispit) a rezultati tek par dana iza toga. I kako ja da znam sta ce mi ostati za septembar?
ohh, a ni avgust mi ne odgovara, fizicki neizvodljivo...  :wall:
pa vi ste bolonjci,zar se nisi navikla na nebuloze....heheh..
sori,nisam odolela...
imas avgust...

Bred

pa jeste nebuloza kad sam ispitni rok traje do 13.7. :wall:

pereca

Pa i salteruse imaju dusu.
Moraju da se odmore  :>

Ma uvek je ovako bilo, samo sto se sada zakljucava studentska sluzba, sto je totalno bezveze.
Mogu da ostave otkljucano, pa da ubacujemo u sanducice.

zabica

Quote from: Smrda on 07-06-2007, 22:45:11
pa vi ste bolonjci,zar se nisi navikla na nebuloze....heheh..
sori,nisam odolela...
imas avgust...

smrdulence, nemam avgust, 'ocu reci nisam tu. Mozemo da se dogovorimo da mi ti dopremis uplatnicu do kumodraza  :K :K :K
:cvet

Enea

Quote from: zabica on 07-06-2007, 22:23:10
hej hej, totalna nebuloza. Meni rok traje do 13. jula (tad mi je zadnji ispit) a rezultati tek par dana iza toga. I kako ja da znam sta ce mi ostati za septembar?
ohh, a ni avgust mi ne odgovara, fizicki neizvodljivo...  :wall:

iz godine u godinu, problem se ponavlja..

daj im tih 200din vishe, a polozices to u ovom roku, pa eto chasti ih..

zabica

pa castila sam ih i za ovaj rok, vala necu i za septembar  :lol:
opusteno, snacicu se  :igra: