Junski rok

Started by Murakami, 06-06-2007, 00:47:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Murakami

Test je bio savrseno zakomplikovan sa minimalnim brojem ponovljenih pitanja(2-3) i to ne identicnim...  :hm ( ovo je samo moje misljenje koje ne mora da bude i tacno )
Bolesti:srcana insuficijencija i kusing

tarantulica

#1
Kolokvijum, 1. termin:

Bolesti: infarkt miokrda i Kushing

A test...
Pa meni je bio ok, mada se ni jedno pitanje nije ponovilo...
Ili su testovi koje ja imam stari...  :wall:

zoca

ja se nadam da ce se u drugom terminu bar nesto ponoviti

Murakami

Ajde ako je neko danas na faxu ili ce ici neka baci pogled da li su izasli rezultati iz patoshmizle, pa jos ako ima mob sa kamericom (Valjda sada svi imaju takve mobove) moze i da stavi to na forum.... :K

Bred

murakami crni, citas li ti forum uopste? rezultati iz patoshize na izlaze nigde nego se ulazi kod profesorki u kabinet i tamo saznas da li si polizo ili ne? ccc

Murakami

U pravu si....ali meni je koleginica rekla da kada izadje malo ljudi  (a sad je izaslo nas mozda 25-30 ) znaju da izbace spisak....  :T

tarantulica

Tacno 30, prebrojali su nas kao ovchice pre ispita... :>


Murakami


benefit

Patofizu sam polagao prosle godine u prvom terminu u junu, bolesti su bile iste, test takodje nije bio ponovljen, ali cini mi se da niko nije pao. Srecno!!!

Murakami

Quote from: benefit on 09-06-2007, 17:20:14
Patofizu sam polagao prosle godine u prvom terminu u junu, bolesti su bile iste, test takodje nije bio ponovljen, ali cini mi se da niko nije pao. Srecno!!!

Brate iz tvojih usta u bozije usi !!!!! Sto bi se reklo...

guja

ljudi `ajde vec ako se test nije ponovio da bar kazete je l` bolje uciti samo iz praktikuma ili je bilo pitanja i sa predavanja?i jos na sta da obratimo spec paznju,na koje oblasti i tako to  :help2:

tarantulica

Ja sam uchila samo iz praktikuma, pa sam reshila test dosta dobro...

Uglavnom su pitanja bila da treba neshto da se zakljuchi...
Ako imash vremena, uchi iz predavanja...

A za prolaz je dovoljan samo praktikum... :cvet

sandric

I sutra je taj sudnji dan u deset jel tako?

tarantulica


Murakami

Ja polozio.Dobio 6...Kaze navukla mi bolesti na 21 poen ali sam bio dovoljno glup i zbunjen da ne prebrojim broj bodova na testu ali sad je kasno....Toliko nabijaju tenziju sa onim iscekivanjem i ulaskom kod profesorke da sam se totalno pogubio :batina
Ne znam sta im to znaci.Cisto izivljavanje po mom misljenju....
Kako ste vi prosli?