HIV kao trend!

Started by cvjetic, 06-06-2007, 15:51:29

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

cvjetic

   Cula sam sokantnu vijest juce od jedne prijateljice.Ona je citala clanak u novinama koji se bavi time da je trenutno trend u svijetu sirenje HIV virusa,jer se sada sa njim moze zivjeti i do 50 godina,sto automatski znaci da vise ne spada u kategoriju neizljecivih bolesti.Sirenjem HIV-a bi se postiglo to da vise nema diskriminacije prema oboljeljima od iste bolesti,i na taj nacin bi se HIV smatrao uobicajenom bolescu poput gripa.To samim tim propagira i NEkoriscenje kondoma kao zastitnog sredstva.Ovaj trend je poznat pod nazivom ''primanje dara'',nacito medju gej populacijom.
   Ako neko pronadje clanak vezan za ovu temu,bila bih zahvalna da ga postuje ovde.

   Ja sam ostala zaprepascena ovime...kuda ovaj svijet ide...

Masha

Onda nikada necu biti u trendu  :K. Mislim, ako je ovo zaista tacno tj. ako neko zaista ima u planu ovu akciju, onda nije normalan. Svako ko zeli da zna sta je HIV i kako se prenosi moze da zna i nema potrebe da zazire od nekoga ko je, nazalost, zarazen pomenutim virusom. Ne vidim kako se moze umanjiti stepen diskriminacije ukoliko sirite zarazu, totalno debilno!

stef

  :nonono: neke ljude treba besiti!

yeca

Quote from: stef on 06-06-2007, 20:01:11
  :nonono: neke ljude treba besiti!
za jajca  :roll: da izvinete

malena

Prosto ne mogu da poverujem,gde ide ovaj svet...  :wall: :wall:

wolfeitzckie

 Мда, а текст је из курира, не?

igrackica

Je l` se to neko zeza sa nama? Do sada smo pazili koriscenjem zastite, a od sada cemo svakoga prvo na test, pa onda ostalo! Neka neko pokusa da proveri verodostojnost ove informacije, sva sam se najezila, ako nesto saznam javljam.

cvjetic

evo linka

http://www.kurir-info.co.yu/arhiva/2007/jun/02/P-03-02062007.shtml

wolfeitzckie

 У јеее, постао сам курир-сензитиван, ладно сам осетио по садржају поруке да је курирова. Иначе, ово су коментари са странице до које води овај линк :

Komentari (12)

pepers
02.06.07 00:30:42
- boze pa zar im nije dosta HIV-a po Africi??? ja bih to na smrtnu kaznu!
Milan
02.06.07 01:13:02
- Je li to nasa evropsk perspektiva.. Da li ce nam ovakvi (kao na slici) postati buduci direktori ili prosvetni radnici. Sta je ovo Boze mili, na sta se ovo izrodi.
Lepi Cane
02.06.07 01:48:38
- Ovo su clanovi Cedine partije.
Lepi Cane
02.06.07 06:52:22
- Ovo mora da su clanovi Cedine partije...
Mara
02.06.07 12:20:42
- Ostala sam bez daha koliko ljudi mogu da budu monstrumi....

cvjetic

hm,da! ne moramo Cedu da guramo u bas svaku temu,a pogotovo u moju,s obzirom da ja ne komentarisem o politici,i ne petljam se u to...
tako da cemo Cedu da ostavimo malo po strani sada.. :B
i da se bavimo ovom temom...

o politici u temama vezanim za politiku...

Al-Jasmina

Ma kakav crni Ceda,
alo....ZAR JE NEKO TOLIKO GLUP...

pa zar je trebalo to da rade i sa kugom
da se solidarisu sa zrtvama...
:wall:

Ma - iskreno
budale same sebe eliminisu iz evolucije i ulaze u cuvenu Darvinovu knjigu
..
.

Sta reci?
sem da je to za psihijatriju...

Smrda

ljudima je definitivno dosadno...
ali salu na stranu,
mozda je to vid osvete...
sta ja znam,
ljudski um je spreman na sve kad je ogorcen..

wolfeitzckie

#12
 Ма каква бре политика, људи, много олако поверујете свему што чујете.

igrackica

Kako mislis olako verujemo? Cela ova prica je vrlo relna, ne treba nam clanak da nam to potvrdi. On samo upucuje na to da je namerno prenosenje HIV-a mozda zastupljenije nego sto svi mislimo. Do sad sam mislila da to rade pojedinci psihopate, a sada verujem da je mozda otpocelo organizovano prenosenje. Jao, uzasno zvuci!

dirigent

Opravdanje za taku intenciju je fascinantno... debili najveci...