VIP - novi mobilni operater

Started by benefit, 10-06-2007, 21:16:29

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

igrackica

Ljudi, opusteno, sve ce oni to posle desetostruko da naplate, nema ovde nista za dzabe! Nago i mene zanimaju cene za post paid, od Telenora me glava boli, ne znam sta rade, ali svakog meseca se slogiram kad vidim racun!
Sajt im je stvarno potresan, a cenovnika nigde!

yeca

Ma samo neka se redjaju i 4. i 5. operater u na¹oj zemlji Srbijici, Telenor i Telekom, a ubrzo i VIP za njima æe morati da smanjuju tro¹kove, pa æemo moæi fino, kulturno i normalno da prièamo mobilnim telefonom a ne da se tresem svaki put kad predjem minut  :happy:

Quote from: igrackica on 20-06-2007, 13:59:48
i mene zanimaju cene za post paid, od Telenora me glava boli, ne znam sta rade, ali svakog meseca se slogiram kad vidim racun!
E igraèkice, imam ja post paid i Telekoma i Telenora... Veæ nekoliko godina plaæam haraè Telekomu i onda odluèih jedan dan da uzmem post paid kod Norve¾ana da vidim ko vi¹e krade  :)):
Veruj mi, u meni je problem  :wall: , ja sam ta koja nabija raèune, identièni su!
Jedino ¹to Telekom za odredjenu visinu raèuna daje poene pa kao mo¾e¹ da bira¹ neke poklonèiæe ali mislim, i to plati¹...
Tako da... vidi sa sobom, mo¾da bi ti samo u poèetku bilo lak¹e jer prirodno, novi su na tr¾i¹tu pa dok se ne ra¹ire, ali i sama si rekla - sve æe oni to posle da naplate!  :cvet

igrackica

Znam, sve mi je to jasno, ubih se od poruka, a imam i propratnih troskova, tipa GPRS, parking i ostalo, taj deo uvek zaboravim dok ne vidim na racunu +500 kinti i onda mama hoce da me vesa :)
Meni bi ovaj novi jedino bio interesantan ako bi bio drasticno jeftiniji minut u mrezi, pa onda sve njablize da nateram da se svi prebacimo i cao.  :V :V :V

Bred

ne, ja na osnovu svog iskustva mogu reci da nije problem u MENI vec u telenoru. jednom lopov-uvek lopov. NIKOM ne preporucujem da uzima bilo koji postpiad paket kod telenor zbog mnostav skrivenih troskova za koje saznate tek kad dobijete racun kao i zbog neobavestenosti i neznanja osoba koje im rade bilo na 9863 bilo u korisnickom servisu...

katarina

Bred, koji su to skriveni troskovi za koje nisi znao? Koji si paket? Ja sam na post paid-u, i stvarno kad bahanalisem dodje mi uzasno veliki racun, ali kad zavezem malo ovaj svoj jezik, onda mogu da ga platim i od svog dzeparca! Ali zato ukljucim counter poruka i minuta razgovora, pa pazim! Sta cu student sam!

igrackica

Bravo katarina, to si u pravu, obratis paznju na poruke i vidis koliko minuta si potrosila i onda znas otprilike koliki ce ti racun stici. Nego ima malko iznenadjenja, ja isto imam feeling kao i Bred, da iako sve to proracunam, nekako mi uvek bude bar 500 din vise!
Znas kako, te porez, te dodatne usluge, svaki poziv 9863 se naplacuje 20 din, pa onda svaki zapoceti razgovor ti je 1.5 dinar, mi to sve zaboravimo, a na kraju se to pokupi...

katarina

Pa vi mora da ste na "Vise price" ili neki od ovih novih?

igrackica

Ja, na "junioru", zbog poruka...

katarina

Ja sam na PRO200 i nije mi poznato da placam tih 1,5 din po zapocetom razgovoru...

igrackica

Sad sam proverila, naplacuju ti nego sta! Idi preko GPRS na Telenor, na pakete, pa na tarifiranje...

pereca

I ja mislim da me Telenor krade.

A interesantno mi je da kad sam u romingu dobijam gomilu poziva koji su "pogresan broj"
Ali samo u romingu. Van rominga se skoro nikad ne desava  :roll:

Bred

http://www.elitesecurity.org/t258722-Telenor-problem-sa-tarifnim-dodacima

i prelistatje telenorov forum pa cete se  svega nacitati :hm :namcor :batina

mikele

Ма људи што више размишљате,све ће вам мање бити јасно.Једноставно,шта је ту је и против тога се не може.А џаба ми да узмем ВИП ако нико од људи око мена није њихов претплатник.Не исплати се звати људе са ВИП-а на остале оператере јер ће бити сигурно скупље.
Ја сам на пост пејду и код једних и код других и све је то иста багра.Једино што код Телекома можеш да провериш колико ти је остало бесплатних минута па на неки начин можеш сам себи да организујеш потрошњу,док код Теленора то није могуће и зато се на крају месеца хватам за главу кад год угледам рачун.
А што се роминга тиче,то ми не спомињите јер прошли месец је био... :face: Јбга,екскурзија :K

Bred

Pazite, ja kod telenora, odem u korisnicki servis sa sve listingom i zajedno sa radnicom tamo brojim sms po sms , poziv po poziv i zakljucimo da je vise nego na racunu, napisem reklamaciju, oni je naravno ne prihvate. :wall:

Na linku koji sam vam dao imate sve, da se ne ponavljam.
i pogledajte forum.telenor.co.yu

darusaz

Бројеви су у формату 061/13-4х-ххх

Барем ови које сам ја узео у Немањиној у понедељак када је почела продаја.