Karad¾iæ: Vrbovali mi sina za CIA

Started by Bred, 11-06-2007, 16:22:42

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Bred

Izvor: FoNet
Banjaluka -- Luka Karad¾iæ, brat Radovana Karad¾iæa, ka¾e da je njegovog sina Dragana CIA poku¹ala da vrbuje.

"On u subotu nije priveden na informativni razgovor u Banjaluci, veæ je bio uhap¹en, tri do èetiri sata je boravio u policiji, gde su ga vrbovali da radi za obave¹tajnu slu¾bu SAD. Uveravali su ga da pristane da radi za CIA, da bude ¹pijun. Obeæavali su mu zlatna brda i doline, automobile, novac, da ode u SAD, potpi¹e ugovor s ko¹arka¹kim klubom", tvrdi Karad¾iæ.

Te ponude njegov tridesetogodi¹nji sin je odbio, a oni su ga uveravali i maltretirali, tvrdi Luka Kard¾iæ, govoreæi mu da mu stric nije heroj i da æe narod shvatiti da je ratni zlikovac.

Dragan Karad¾iæ i njegova dva prijatelja privedeni su u subotu u okviru tra¾enja informacija o Radovanu Karad¾iæu. Dragana Karad¾iæa su priveli pripadnici MUP-a Republike Srpske.

Luka Karad¾iæ je u intervjuu dodao da Radovana Karad¾iæa nije video od 1998. i da mu ne bi bilo nimalo lak¹e kada bi se on predao. "Predajom Radovana Karad¾iæa i hap¹enjem Ratka Mladiæa RS bi bila ukinuta preko noæi. Znam da na¹a policija intenzivno tra¾i Radovana Karad¾iæa i Ratka Mladiæa. U MUP-u RS postoji posebno odeljenje za vrbovanje srpske mlade¾i da rade za svetske obave¹tajne slu¾be", tvrdi Luka Karad¾iæ za banjaluèki Fokus.

b92

aziraphale

Quote from: Bred on 11-06-2007, 16:22:42
"...da ode u SAD, potpi¹e ugovor s ko¹arka¹kim klubom", tvrdi Karad¾iæ.

Te ponude njegov tridesetogodi¹nji sin je odbio, a oni su ga uveravali i maltretirali...

:116:

ja se izvinjavam "nacionalno otreznjenima", ali je ovo toliko debilno.

Bred


aziraphale

Quote from: Bred on 11-06-2007, 16:46:46
a zasto je debilno?

zato sto tip toliko ocito zela da je meni fascinantno.

Vampire 666

ocigledno je da svi ti koji su optuzeni u haskom sudu imaju jedan jedini cilj-da svojim izjavama diskredituju zvanicne organe u srbiji i republici srpskoj...time samo nanose stetu basim zemljama i pokazuju da su u stvari sebicni licemeri a ne heroji, patriote,velike vojskovodje i kako ih sve nazivaju "neki"...

Bred

Quote from: aziraphale on 11-06-2007, 17:53:01
Quote from: Bred on 11-06-2007, 16:46:46
a zasto je debilno?

zato sto tip toliko ocito zela da je meni fascinantno.
nisi mi objasnio.
na osnovu cega ti znas da on laze?

Vampire 666

Quote from: Bred on 12-06-2007, 14:37:25
Quote from: aziraphale on 11-06-2007, 17:53:01
Quote from: Bred on 11-06-2007, 16:46:46
a zasto je debilno?

zato sto tip toliko ocito zela da je meni fascinantno.
nisi mi objasnio.
na osnovu cega ti znas da on laze?

laze da bi pred javnoscu diskreditovao sve legitimne i legalne organe koji se bave haskim optuzenicima, a sve u cilju dobijanja necije podrske (deo javnog mnjenja, politicka partija, grupa gradjana, nvo...)

Bred

zasto bi on tezio da dobije bilo ciju podrsku kada je totalni anonimus a ni ne bavi se politikom?

darusaz

Quote from: Bred on 13-06-2007, 09:01:29
zasto bi on tezio da dobije bilo ciju podrsku kada je totalni anonimus a ni ne bavi se politikom?
Апсолутно си у праву, Бреде. Њему и остатку те породице је пресело прислушкивање и праћење свих ових година. Ни кривима, ни дужнима.

Darker

Quote from: darusaz on 13-06-2007, 20:58:48
Њему и остатку те породице је пресело прислушкивање и праћење свих ових година. Ни кривима, ни дужнима.

QuoteLuka Karad¾iæ je u intervjuu dodao da Radovana Karad¾iæa nije video od 1998. i da mu ne bi bilo nimalo lak¹e kada bi se on predao.

ne kapim, preselo mu je a ne bi mu bilo  ni¹ta lak¹e kad bi se ovaj predao... :hm

Bred

sta ti tu  nije jasno?
verovatno bi se isti pritisci nastavili iz ko zna kog razloga...

Darker

hahahahahhahaha, e ne¹to sme¹nije nisam èuo dugo, hahahahahhahahahah
Jes, pritiskali bi ga da oda gde je Blago CARA RADOVANA, hahahahhahahah

Ili bi imao visok pritisak od preteranog krkanLUKA prasiæetine, po¹to se ovaj preda? :K

Bred

skroz neozbiljno.

i ne treba se sprdati bilo cijom nesrecom u bilo kom smislu.

Darker

To i ja mislim...
Samo ¹to mislim da je ona tvoja izjava veæa sprdaèina od moje :wink:

Bred