Srecan je tvoj mt:s broj

Started by benefit, 14-06-2007, 01:56:26

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

benefit

: Sreæan je tvoj mt:s broj
Mobilna telefonija Srbije i Dr¾avna lutrija Srbije organizovale su nagradnu igru za sve nove prepaid korisnike.

Kupovinom prepaid broja po ceni od 200 dinara dobijate 200 dinara kredita i 100 besplatnih SMS poruka. Uz svaki prepaid broj dobijate i mt:s greb karticu  na kojoj vas èeka stan u Beogradu, 3 automobila marke Opel Astra, 20 notebook raèunara, 250 mobilnih telefona treæe generacije, 600 2G telefona, kao i 3000 MP3 plejera.

Aktiviranjem prepaid broja u periodu od tri meseca dobijate bonus kredit od 50 dinara i 20 SMS poruka svakog meseca u narednih godinu dana. Na primer, ukoliko 15. juna aktivirate prepaid karticu kupljenu u paketu, bonus pogodnosti dobijate poèev od 10. jula. Bonus pogodnosti se ne tretiraju kao redovne dopune kartice, ¹to znaèi da æe Vam kartica va¾iti 12 meseci od trenutka aktivacije kartice, odnosno od poslednje dopune koju ste izvr¹ili.

I to nije sve! Ukoliko u toku promotivnog perioda preðete sa prepaida na postpaid bonus pogodnosti æe biti aktivne i na postpaid broju.

* Napomena: Sve dobitke sa greb kartice isplaæuje Dr¾avna lutrija Srbije d.o.o. Beograd u svom sedi¹tu u Beogradu, ulica Uskoèka 4-6.

Bred

O Boze, ovi poceli ko Zdravko Colica. Toliko se uplasili ovog treceg da se samo utrkuju ko ce vise uslusga da ponudi za dz a ne razmisljaju kakav ce KVALITET usluga biti kada se nakaci zilion ljudi...

tarantulica

[off] Shta ti imash sprocu Zdravka Cholica?[/off]  :smekerica:

pereca

Quote from: Bred on 14-06-2007, 11:38:28
  a ne razmisljaju kakav ce KVALITET usluga biti kada se nakaci zilion ljudi...

Sto bi razmisljali, to su slatke muke  :)
Pa prirodno je da jure korisnike. I usput unapredjuju sistem, naravno.
Mislim da je MTS odlican, kad uzmemo u obzir da je srpski.
Telenor i Mobilkom imaju duze iskustvo, ali mi je drago sto MTS ne zaostaje za njima. Naprotiv.

Bred


pereca

Radis u Telekomu?
Onda ti believe. Skroz.  :)

Bred

Ne, nego koristim njihove usluge... :wink:

pereca

Quote from: Bred on 19-06-2007, 14:22:59
Ne, nego koristim njihove usluge... :wink:

Pa kako onda znas da li je njima slatko  ili nije sto im se povecava broj korisnika.  :hmm

Ja mislim da jeste i da ih vise to raduje nego sto ih brine kvalitet usluga  :wink:

Bred

pereco, nisu slatke se odnosi na  muke :wink:

pereca


Bred

I npr te muke nisu slatke zato sto im gprs ocajno funkcionise verovatno zbog preopterecenja, zato su povecali limit za cimanje i zato sto na omiljenom broju kradu kako i sakom i kapom.

pereca

Slazem se. Ali ocigledno da termin "slatke muke" razlicito tumacimo.

Ja ga ovako tumacim:
1. Imaju tehnicke probleme, ne mogu da postignu odredjen kvalitet, ima jos go,ila problema, nepravilnosti...= muka

2. Nema korisnika, odnosno ima ih malo, kompanija ne napreduje, ne moze da se izbori sa konkurencijom, sve puca na sve strane... = propast

3. Povecava se broj korisnika, kupe lovicu sve vise i vise, zarada stalno raste... = slatko

1+2= teske muke (totalni raspad, odlaze korisnici, tehniku moraju da unaprede zbog odlaska nezadovoljnih korisnika)

1+3= slatke muke (raste broj korisnika i pored tehnickih problema. Resavanje tih problema jeste muka, ali je pozicija lepa, prilicno sigurna. Tehniku moraju da unaprede zbog povecanja broja korisnika)

Kapis?

Odosmo u off sa ovim  :)

Bred

[off]kapiram, sta ti uradi nesanica pereco[/off] :K