Kako se asistenti sa biohemije ponasaju prema nama ?

Started by Murakami, 14-06-2007, 10:43:16

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Kako se asistenti sa biohemije ponasaju prema nama ?

Kao sa vrecama djubreta!
18 (16.1%)
Kao sa nizim bicima!
55 (49.1%)
Kao sa studentima!
15 (13.4%)
Kao sa kolegama!
12 (10.7%)
Extra!
12 (10.7%)

Total Members Voted: 112

xxx

Quote from: anacid on 06-12-2007, 21:09:37
Samo kratko.. Ogromna nepravda na prakticnom ispitu,kod nekih asistenata ispitivanje traje 2minuta i pitanja su jednostavna,a kod gospodina asistenta naucite i biohemiju i fiziologiju i kinetiku!!!

ja koliko znam on i jelena su unakrsno ispitivali...pitali su izmedju 10-15 min...klasicno izivljavanje...ali od njih se nista drugo nije ni ocekivalo...kad ga pogledas vidis da mu nesto fali...da li je to sto je previse sedeo i ucio,da li su to kompleksi ili slihtanje ostalim asistentkinjama jer je nov...ko zna...ali ga je preterao...ljudi su izlazili iscrpljeni jer nisu mogli da veruju sta sve pita...

tince

Asistenti sa biohemije imaju vrlo los stav prema studentima, uzdrzacu se od daljih komentara :batina

Kamicak

Meni je asistent bila Aleksandra Zeljkovic  :cvet, o kojoj mogu da kazem samo najbolje. Uvodni kolokvijum nekoliko osnovnih pitanja,posle opustena diskusija o najbitnijim stvarima, ne verujem da je iko bio pod presingom,a ni da smo manje naucili od kolega, koji bas i nisu imali srece sa asistentom.
Uostalom,anketa ce potvrditi sve ovo.

joe13

I meni je ass. bila Aleksandra Zeljkovic.Ona je jedna od najdivnijih osoba na faxu!Tolerantna,izuzetno fina,uvek tu i spremna da sve pojasni i imala je vremena da nam objasnjava i stvari izvan gradiva koje su nas interesovale(naravno ovo u pauzama).
Blago onom ko je kod nje u grupi!!!
Veliki pozdrav za ass.Zeljkovic  :wave: :cvet

Maslacak

I meni je bila Aleksandra Z., i cela grupa je bila odu¹evljena...i ja naravno :happy:
Te ve¾be su mi bile mnogo lepe, najvi¹e zbog nje :)

A nemojte da ste prema asistentu tako strogi...
nov je, treba malo da se uhoda.
Mo¾da æe vremenom postati tolerantniji :>

sonjabg

Najgora je ona VRSTA koja je zavrsila opsti smer, a sada glumi BIOHEMICARA!!
Saradnja sa njima je nemoguca! Vise puta smo moje kolege i ja dolazili u neprijatnu situaciju zbog njih!..To je Institut koji treba da nam pomogne u svakom smislu, a ne da nam ogorci i poslednju zelju za Biohemijom i naukom koja je zaista prelepa! Naravno da treba da se uci ceo zivot, niko nije protiv toga.. ali takvo ponasanje nije prihvatljivo, ni za studenta, ni za  asistenta, a ni za profesora! Kompleksi se lece na drugom mestu! Nadam se da nisam bila previse gruba sa svojim komentarom... i naravno, svaka cast pojedincima koji se nisu prepoznali u istom!!

Enea

[off]Sonja josh jedan user ima isti avatar kao i ti.[/off]

zerocool

Ne znam da li smo mi sazreli i cenimo sebe vise ili nas je V god sacekala tako da je zapamtimo. Zar cu svaku vezbu da prezivljavam kao stres, a to je pocetak, treba proci i prakticni, pa onda i usmeni. Nije problem da mi neko trazi da spremim vezbu, na to smo vec svi navikli, ali mi malo smeta to sto nas zaplase da imamo prava jednom da padnemo i ne odradimo vezbu, a sve vise od toga podrazumeva da cu sledece god u ovo vreme odradjivati vezbe, a to nije mala stvar. ocigledno svi mislimo da je kraj blizu i da nema svrhe cimati se.

anaM

E,ljudi da li je ovo normalno i da li postoji neka mogucnost zalbe?Ovaj Miron nas ubi,a to stvarno nije u redu.Neko procita pola sata pre vezbi sta treba da radi i polozi kolokvijum,a neko mora za to da izdvoji ceo dan jer mu asistent trazi svaki detalj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :namcor

zerocool

Quote from: anaM on 31-03-2008, 14:37:49
E,ljudi da li je ovo normalno i da li postoji neka mogucnost zalbe?Ovaj Miron nas ubi,a to stvarno nije u redu.Neko procita pola sata pre vezbi sta treba da radi i polozi kolokvijum,a neko mora za to da izdvoji ceo dan jer mu asistent trazi svaki detalj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :namcor

ja sam kod njega isto, rekao nam je da su pokusali pre nas da se zale ali dzaba. moja grupa se nije preterano bunila, a ja sam pokusala ali ne mogu sama. cekam da vidim kakav je taj test, pa cu da vidim sta cu

majakf

da li moze neko da napise nesto o ass. Aleksandri Stefanovic. kakva je na uvodnim kolokvijumima? kakav joj je stav prema studentima? ove nedelje sam imala prvi termin vezbi i cini mi se da je veoma nezgodna.

Bred


Enea


philoserbiana

danas sam imala prvi termin vezbi kod ass.Aleksandre Zeljkovic...Vezbe su divne,medicinska biohemija jos divnija...a najdivnija je asistentkinja koja jako lepo objasnjava,izlaze o materiji i zeli da pomogne...Hvala Bogu  :cvet

philoserbiana

sledece sedmice mojoj grupi ce drzati vezbe ass.Miron,zamenjuje nasu ass.ko prezivi pricace...za nedelju dana  :streber: