Ceda: Kostunica 'oce da me ubije

Started by Bred, 21-06-2007, 12:43:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Darker

Quote from: tarantulica on 26-06-2007, 06:00:42
A zashto policija stoji 24h ispred njegovog stana?  :batina
Mico,da ga za¹titi...
Zna¹ kad doðu one zle èike ¹to èedomorac ¹mrèe drogu od njih, e onda da ga za¹tite...

Roben

Ма то га Јочић штити да га не рокну, па ће ЛДП да оптужи Коштунија да је он створио услове да се то деси :K
Мафија никог не јури без разлога  :nonono:

Bred

Quote from: Roben on 27-06-2007, 15:20:27

Мафија никог не јури без разлога  :nonono:
Pogotovo ne Cedu smrka :K

Darker


Bred

Jovanoviæ: Neæu obezbeðenje MUP-a
Izvor: Beta 
Beograd -- Predsednik LDP-a Èedomir Jovanoviæ izjavio je da neæe pristati na policijsku pratnju i obezbeðenje policije.

"Nema razloga za to. Potpuno je besmisleno da mene èuvaju policajci kao dr¾avni slu¾benici od dr¾ave koja me ugro¾ava", kazao je Jovanoviæ novinarima u republièkom parlamentu, reagujuæi na takvu ponudu direktora policije Milorada Veljoviæa.

Dodao je da "nema ¹anse" da se slo¾i sa tom vrstom pritiska koji proizliazi iz ponude policije da ga obezbeðuje, a da pritom policija nije spremna da ka¾e ko ga to ugro¾ava.

Beogradska ¹tampa danas je objavila da su, po nalogu Veljoviæa, pripadnici MUP-a zatra¾ili krajem pro¹le nedelje sastanak sa Jovanoviæem, kako bi mu dodelili pratnju i obezbeðenje jer mu je, prema njihovoj proceni, ugro¾ena bezbednost.
b92


--------
looser + marketing


Roben

Ја мислим да је најбоље да му држава плаћа обезбеђење које он сам одабере  :wall: :wall: :wall:

pig_am_am

jel mi verujete da znam ljude koji su na cedomirovoj strani?

Roben

Quote from: pig_am_am on 03-07-2007, 15:51:07
jel mi verujete da znam ljude koji su na cedomirovoj strani?
па шта је ту чудно  :hmm
на форуму их има колко ти душа хоће

Bred

aha, a meni i dalje nije jasno sta su oni to progresivno videli u Cedi smrku... :hm

Darker

Pa kokain :wink:
jbt, ¹ta mi uradiste sa forumom, sanjao sam èedu odvaljenog od ¾ivota na Èoliæevom certu :K

wolfeitzckie


igrackica

Da li je moguce da su ovde svi za Kostunicu ??????????
Ne branim Cedu, nego ne verujem da ste za Kostunicu, najveci muljator svih vremena, dno-dna!

wolfeitzckie

 Грешиш, не спаја их љубав према Коштуници, већ мржња према Чеди.

igrackica

Svodi se na isto!
Jedino jos i radikale da upletemo u pricu, mada ni to me ne bi iznenadilo, ima i njih dosta ovuda...
Ceda ja super, lep, pametan, vrhunski govornik, fenomenalnu kampanju je imao i opet cu za njega da glasam! Djindjicev mali, nema sta! :)
Eto, mrzite sad i mene! :wink:
Ovo je sve politicka igra, osecam da su se dogovorili da se podigne prasina! Sta vam je opustite se, oni svi rade zajedno!

Roben

#29
Quote from: igrackica on 05-07-2007, 18:02:22
Djindjicev mali, nema sta! :)
:wall: :wall: :wall: :wall: :wall:

                                :bljak:

ово ме највише нервира кад кажу да је "шмрк" = Ђинђић
Далеко било да је то тачно