Ceda: Kostunica 'oce da me ubije

Started by Bred, 21-06-2007, 12:43:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Bred

QuoteCeda ja super, lep, pametan, vrhunski govornik, fenomenalnu kampanju je imao i opet cu za njega da glasam! Djindjicev mali, nema sta!
ajde, jos jednom procitaj sta si napisala i vidi ima li veze to sa zivotom?!?!

igrackica


Darker

Lep jeste(svim ribama iz Ldp-a :K)
pametan - definitvno pametniji od DSS-ovaca
vrhunski govornik - zavisi ¹ta pod tim podrazumevate, ali jeste dobar govornik
fenomenalna kampanja - upravo zbog te kampanje sam i glasao za njih :wink:

Bred

d, nasedas na kampanje?
mislio sam da si malo mudriji?
elem, dali ste mi super ideju, sad cu u ovoj temi da pisem sve "dubokoumne" izjave Smrka koje cujem i/ili procitam :)

igrackica

Taman, da ljudi imaju sta pametno da procitaju, da se narod osvesti :wink:

Girl

Bred, da nisi malo preterao? Smrk ovo, Smrk ono. Pa, budi na nekom nivou. Koliko god ga ne volis, imaj minimum kulture da ga ne prozivas na tako bezvezan nacin.

igrackica

Girl, mi se ovde salimo...
Najbolje da nas sve to zanima, pametni ljudi rade svoj posao, a politicari se bave politikom, zato ih i biramo da to rade umesto nas.
Opusti se :wink:

Bred

Pa da li je bezvezan ili nije - to je stvar procene.
Oni su javne licnosti i svako ima pravo da ih proziva. :wink:

Girl

Quote from: igrackica on 10-07-2007, 14:33:03
Girl, mi se ovde salimo...

No problem :wink:

Quote from: igrackica on 10-07-2007, 14:33:03
Najbolje da nas sve to zanima, pametni ljudi rade svoj posao, a politicari se bave politikom, zato ih i biramo da to rade umesto nas.

A za ovo, no comment.

*

E, vidi, mislim da smo svi do sada vec trebali da zakljucimo da je politika najmanje u nasim rukama i da tu nimalo nisu cista posla, tako da ovde mozemo do sutra da razglabamo sta bi bilo bolje, a sta ne... Umesto toga bi bilo pametnije da svako radi svoj posao a ne da gleda sta radi neko drugi. Tako mozda i imamo sanse da od nase zemlje napravimo malo bolje mesto za zivot!
Tako da...
Quote from: Girl on 10-07-2007, 14:25:25
Bred, da nisi malo preterao? Smrk ovo, Smrk ono. Pa, budi na nekom nivou. Koliko god ga ne volis, imaj minimum kulture da ga ne prozivas na tako bezvezan nacin.
Ja sam njegov post skapirala kao salu, samo ne znam zasto se ti toliko primas, uostalom, mlada si, skapiraces sa godinama nas farmaceutski humor!!! Bred je na zavidnom nivou, ja mu se cak i divim kako uspeva da ostane neutralan u mnogim temama, ovo je bila SALA!!! Sem toga nije bio daleko od istine...  :wink:

Girl

Ja ne gledam sta radi neko drugi, kazem da ako je vec administrator, treba da ima neki nivo. Ja ne branim Cedomira, ni politiku kao cist posao, vec mi je samo smesno sto ga neko proziva na taj nacin, a student je ( valjda ) i jos administrator ovog foruma. A od svakog od nas zavisi da li ce biti ova zemlja malo bolje mesto za zivot, zar ne? Studenti treba da se bave politikom na nacin na koji to mogu, a ne starci i 'neki tamo ljudi' koje uzimamo u usta kad hocemo da se salimo i kad za njih treba glasati. Mislim, tako treba da je SADA u OVOJ zemlji. Jednog dana, moci cemo da 'dopustimo' sebi opusteniju varijantu bavljenja politikom. Bar je to moje misljenje.

*


Bred

Ok to je tvoje misljenje girl.
A moje misljenje i pravo je da ucestvujem u SVAKOJ temi u kojoj zelim cak i kao obican korisnik.
Da li imam nivo ili ne-to je stvar opet tvoje procene. Ja mislim da ga imam sad sto se tebi taj nivo ne svidja-sta ja tu mogu? :wink: :)
Vec sam rekao da su oni javne licnosti i njima mogu da trazim dlake u jajetu pa i da sebi dozvolim neki opusteniji nacin komentarisanja i "prozivanja". Kontas?

Darker

Quote from: * on 10-07-2007, 15:06:52
:OFF 
moderator u povoju :K

Quote from: Bred on 10-07-2007, 13:45:22
d, nasedas na kampanje?
mislio sam da si malo mudriji?

Bolje na kampanje nego na... :K
P.S. kampanja je predstavljanje politike odreðene stranke i njena samo promocija...
To æe reæi - ko god je iza¹ao na izbore, ili ej politièki opredeljen - naseo je na kampanju, ako hoæe¹ taj izraz da koristimo :wink:

Girl