Analitièka hemija(iskustva sa usmenog i pismenog ispita,komentari,diskusije,pitanja)

Started by zivanshe, 01-07-2006, 23:33:06

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

VANJA

Moze li neko da mi kaze kad su bili rezultati sa prvog kolokvijuma iz analiticke proslih godina?Je l tacno da treba da se ceka mesec dana?HVALA

johny cage


Ksenija

ljudi odakle se sprema drugi deo iz analiticke?jer postoje opet neka pitanja?

zoe

Задатке радите из збирке, не дају ван тих, можда само измене бројеве... Она питања на крају практикума за мале колоквијуме су такође потребна, али најважнија су предвања где сте писали извођење ЗТТ и те форе... (јер кроз то, са бројевима вам дају да их израчунате... та питања носе ваљда 8 поена, а задаци носе 6... постоје још тзв. "мала" питања од по 4 поена)

Дакле предавања су најбитнија!!!
Али, постоје и тестови од ранијих година, па ко воли нек изволи, углавном се то све врти...

johny cage


Sara


Ksenija


farmacoa

OK! Informacija je sledeca... Bolonjci prvo dobijaju rezultate kolokvijuma, pa tek onda mi. Kad posle njih, to je vec drugo pitanje.  :loptica

Ksenija

Pa jer to fer?:-(

Jecca

Oni moraju da dobiju rezultate pre,zbog nekih poena....A to sto smo mi skoro zaboravili i da smo imali kolokvijum je druga prica.

Ksenija

Bilo je fer da mi dobijemo rezultate jos odavno ,bas kao sto ce i oni dobiti u neko dogledno vreme ,a i to sto kazes mi smo i zaboravili da smo radili kolokvijum

farmacoa

E, kada bismo za sve gledali da li je fer ili ne... Npr. prethodna generacija ('85.) je imala dva roka iz anatomije u januaru, dva roka iz botanike u junu (nezvanicno, mi cemo imati samo jedan), raspored ostalih ispita, koji se poklapaju sa Bolonjcima...  :namcor

Sto se mene tice, neka nam daju rezultate za mesec dana, ali da ne oduzimaju bodove za sitnice, ali posto su imali toliko vremena za pregledanje, mogli su temeljno da uoce i nasitnije greske, a toga se vec plasim, jer sam sampion u glupim greskama.  :luda

Ksenija

Tim pitanjem za 2 roka se treba pozabaviti

Blesava*

 
Е стварно ми је више досадило да ми испаштамо..Па зар је то толики проблем да се прегледа не време? Колико их има на институту па да је свако прегледао по пет колоквијума на дан до сада би већ завршили.. Нечувено и нефер!!!!

Bred

ne, vi trazite predrok iz analiticke [ako je to sad moguce zbog bolonjaca...]