spisak prijavljenih kandidata

Started by maya, 22-06-2007, 13:47:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bla_bla_blaaaa

Ja neeeemam 40....
U predzadnjoj klupi!

@Girl si ti isla u f 1 ili 2?

Girl

E, sad.... :)
Kako znaju ovi iz tvog razreda? Tvoje licno misljenje... Ovi moji spremaju se bar 6,7 meseci konstantno i cini mi se da su super spremili.

Bla_bla_blaaaa

Pa reci mi....mislila sam da si 2, pa onda kec...Reeeeeci mi, samo cemo mi znati.... :1


Pa ono, kako ko...Ima onih koji kazu da nista ne uce a sve znaju...sve u svemu, ucilo se...

lycos

Quote from: Bla_bla_blaaaa on 25-06-2007, 15:40:33
...Ima onih koji kazu da nista ne uce a sve znaju...
toga ce uvek biti..  ' ma kakvo ucenje, kakav prijemni ' , a knjigu iz ruke ne ispustaju...
pa,evo, i prva godina-gomila takvix...

Ksenija

Buduce kolege,
mislim da ne moram da vam posebno opisujem koliko moze da bude vruce u hali 14 na sajmu...cedis se od znoja posle 3 sata..takoreci gola voda...tako da se lagano obucite(nikako farmerke-kuvanje u najavi)
flasicu ledene vode i samo opusteno..pokazite sta znate..vremena ima...samo polako i bez panike...
SRECNO SVIMA!!!!!!!!

lycos


josefina87

smo bez treme..ona je najveæi neprijatelj u tim trenucima!
SREÆNO SVIMA! :cvet

vlada89

Ako sam po necemu zasluzio da se upisem na budzet to je zato sto sam 24h 2h i 37min proveo na forumu :) Hvala,i nadam se da cemo bar svi mi sa foruma proci...

Bred

i mi se nadamo i drzimo vam fige :cvet

Bla_bla_blaaaa

Xex...Vlado zamisli da si za to vreme provedeno na forumu npr. ucio! :) Saaaaaaaaaaaalim se....    I ja se nadam da cemo svi proci.... :wink:

_sanja_

Hvala! i od mene srecno svima...ja evo jos malo polazim za BG...nadam se da ce moj sledeci post na forumu biti pun  :~  :~   :~  :ziveli  :ziveli  :>  :>

jeca87

Ajde ljudi, samo hrabro, pa da pocnemo od oktobra da vam uvaljujemo nase skripte, testove i predavanja, nemam vise gde da ih slazem! :)

Ne opterecujte se poenima iz skole, time koliko je ko dugo ucio i koliko je para dao na pripreme, samo se lepo skoncentrisite i ne zurite, stizete sve sigurno, a znanja sigurno imate! Srecno, srecno, srecno!

Sole

#27
zelim vam puno koncentracije sutra! :)
ne mislite na ovu vrelinu i na to sta cete ako ne prodjete, kao sto Jo kaze trema vam samo moze odmoci. ok je da je ima malo, ali ne preterujte!
svako zna koliko se spremao, ali nekada i nismo bas svesni svog znanja, tako da pamet u glavu (stiropor u zid-salim se .blah.) sutra i prekosutra, pa pisite kako je bilo!
poeni iz skole mogu, a i ne moraju imati veze sa konacnim ishodom.
kada prodju ova dva dana, da dodjete ovde, pa da nas obavestite i da se pohvalite! :ziveli
jos jednom, SRECNO!;-) :~

verujte u sebe!

jeca87


josefina87

ili u subotu?kada je konaèna rang lista? :smekerica: :) :)