Podesavanja e-mail klijenta na mobilnom telefonu!

Started by Al-Jasmina, 23-06-2007, 15:43:03

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Al-Jasmina

OK, imam NOKIA 6085  i maltretiram se s podesavanjima za koriscenje gmail-a, [email protected], etc. preko ugradjenog e-mail klijenta u okviru porukica. Skidala sam uputstva i sa Mondo wap sajta,i sa domacih sajtova,ali nikako da nadjem KOMPLETNO uputstvo  za svoj model-ni operateri nisu pomogli.. Help anybody? :cvet

malena

E i mene ovo zanima mogao bi neko ko se malo bolje razume u ova podesavanja da postavi neki sajt,moram da priznam da do sada ovo nisam ni pokusavala da ukljucim na svom telefonu.Al bilo bi lepo da mogu da saljem i tako mail. :K

Bred

da podesite fon da saljete email na gmail ili sa vaseg emaila u formatu [email protected]?

Al-Jasmina

Ma i jedno i drugo :>

Potrebno nam je da neko detaljno opise proceduru :)
Jer neka opsta podesavanja znam i sama
ali to je sve ono opste za Nokije i opste za 064 mrezu

dakle nama treba za Nokia 6085 :cvet

Bred

vidim da si postavila pitanje na mobilnomsvetu. sad cekaj da ti odgovorU. Ulu porbaj preko googleta :wink:

Al-Jasmina

Pa ne odgovoru mi :) zato i pitam ovdi na domacem terenu :happy:

Bred

vidi ovdje (http://www.mobilnisvet.com/forum/viewtopic.php?p=102770&sid=ee6b2ed97b358eb68c3f8817adf80131)

Al-Jasmina

Dobro, dao si mi link na kome sam bila i nije dat odgovor
:wall: :wall: :wall:

Bred


malena

Jel moze neko ko je na 064 da mi ukuca link preko koga proverava mail na yahoo?  :hmm

Bred

nema to veze na kojoj si mrezi 64,3,2,1,0 ili 5.
:wink:
ja proveravam prkeo ove adrese: uk.wap.yahoo.com

malena

#11
Hvala za link,pokusacu... Znam da to nema veze sa mrezom,ali imala sam neki link preko koga moze da se proveri na 063 i 061 ali je na 064 blokiralo... Zato je moje pitanje tako zvucalo... :cvet


aaaaaaaaaa :wall: opet nece... Ne znam sta je sa ovom mojom karticom... Otvori mi yahoo sajt i ukucam ID i password ali onda mi kaze not available... Ne znam sta da radim... :wall: :hmm

Enea

meni se deshava da chesto pobrkam passworde... ili da 'progutam' neko slovo

probaj ponovo :ohwell:

malena


Enea

a mozes sa kompa da otvoris mail na yahoo?

znam da je ranije bilo da, ako ne proveravash tipa mesec dana mail, oni ti ukinu acount.. mislim da sada nije tako..