Podesavanja e-mail klijenta na mobilnom telefonu!

Started by Al-Jasmina, 23-06-2007, 15:43:03

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Al-Jasmina

Mislim da yahoo naplacuje uslugu koriscenja yahoo mail-a preko moba  :cvet

malena

Ok Jass i da si u pravu... Zasto onda moze sa drugih mreza a sa 064 ne i kako drugi mogu a ja ne... :hmm Enea znam da mogu sa kompa,ali ako nemam komp a treba mi hitno da proverim mail sta da radim... Zato mi je bitno da osposobim ovu funkciju... :wink:

Bred

Ne naplacuje se jass.
Ja doduse idem sa telenor broja tako da ne mogu nista detaljnije da ti kazem malena  :ohwell:

Enea

Quote from: malena on 05-09-2007, 14:48:05
Enea znam da mogu sa kompa,ali ako nemam komp a treba mi hitno da proverim mail sta da radim... Zato mi je bitno da osposobim ovu funkciju... :wink:

znam, razumem te skroz.
znash kako.. ja sam malo tanana sa zivcima, pa je resenje da zamolish nekoga u koga imash poverenja da otvori tvoj mail, i da ti ga vecj shta..
ja tako...
mada taj mail sa yahooa retko kome i dajem..

eunet, koji ja koristim ima opciju web to sms, i tako to..


Al-Jasmina

 :smekerica:

inace cini mi se da smo malo skrenuli temu
naime ovaj e'mail klijent u telefonu  verovatno nece raditi za yahoo
iako prek browsera u telefonu moze
a mene je interesovalo bas to preko telefona DIREKTNO!

nasty girl

cim prodje rok pozabavicu se ja sa ovim...

ArUeNaWiThRa

Quote from: malena on 05-09-2007, 09:09:10
aaaaaaaaaa :wall: opet nece... Ne znam sta je sa ovom mojom karticom... Otvori mi yahoo sajt i ukucam ID i password ali onda mi kaze not available... Ne znam sta da radim... :wall: :hmm

mozda ako si vec ulogovana na svoj yahoo mail na kompu (tj ako si oznacila sa chekmark-om znas onu njihovu ponudu koja je na svake dve nedelje da budes stalno ulogovan sve dok se sam ne sign out-ujes) e pa ako si vec tako ulogovana onda ti nece dati da se i sa moba ulogujes, jer vec koristis svoj mail preko kompa, cak i ako ti je ugasen komp. probaj da se signout-ujes sa kompa, pa onda preko moba probaj.ako nije zbog toga onda ne znam stvarno

*

E, da, taj problem i ja imam sa yahoo-om iako nisam logovana na kompu, ali gmail mi radi normalno, tako da nemam ni ja pojma sta bi moglo da bude  :hmm
@ malena:
I ja sam na 064, ako ti je lakse, tako da je moguce da je neki problem sa mrezom??? Sta da ti kazem drugo sem da otvoris account na gmail-u, evo ja cu ti poslati pozivnicu ako hoces, i taj mail mozes da proveravas  :~

malena

#23
Quote from: ArUeNaWiThRa on 06-09-2007, 08:58:04
Quote from: malena on 05-09-2007, 09:09:10
aaaaaaaaaa :wall: opet nece... Ne znam sta je sa ovom mojom karticom... Otvori mi yahoo sajt i ukucam ID i password ali onda mi kaze not available... Ne znam sta da radim... :wall: :hmm

mozda ako si vec ulogovana na svoj yahoo mail na kompu (tj ako si oznacila sa chekmark-om znas onu njihovu ponudu koja je na svake dve nedelje da budes stalno ulogovan sve dok se sam ne sign out-ujes) e pa ako si vec tako ulogovana onda ti nece dati da se i sa moba ulogujes, jer vec koristis svoj mail preko kompa, cak i ako ti je ugasen komp. probaj da se signout-ujes sa kompa, pa onda preko moba probaj.ako nije zbog toga onda ne znam stvarno

E bravo to mi nije palo na pamet,probacu mozda je stvaro caka u tome... A ako nije onda cu stvarno preci na gmail... :roll:

Bred

jass, DIREKTNO ne moze tj mozda moze ali uz placanje a sta ce ti to ako mozes preko browsera?!?!

Al-Jasmina

 :> pa necu preko browsera...hocu da onaj svoj mondo e-amil korsitim kao i svi ostali ljudi preko malog integrisanog e-mail-a u telefonu...
:wall:

Kapira li IKO sta meni ne funkcionise?
:> :> :> :>

Cela tema sve go offtopik do offtopica :trfr: