Belgrade Beer Fest '07

Started by tarantulica, 24-06-2007, 10:14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

tarantulica

Shta nedostaje u odnosu na prethodne godine?

Darker

Pa fala bogu, nedostaje taj tuc-tuc koji je izme¹ten na drugi stejd¾, sve ostalo je isto :K

tarantulica

Zar nije tuc-tuc proshle godine bio kod autobusa, pored drveta gde su svi pi-pi?  :trfr:

Darker

Mislim da nije, ne biK znao :K

pig_am_am

koji dan je mis mokre majice?
kakve koke se prijavljuju tamo?
ima li sanse da pobedim? ako nema,necu da se igram  :K

olgica

Koja ce sve piva biti? Ipak je to BEER fest, a niko ni ne spominje vrste piva! Nadam se da ce ove godine biti boli i veci izbor. Program im je manje vise stanadardan kao i svake godine. Mogli su da zovu bas i Hladno Pivo, hm  :nonono:

Darker

Hladno pivo neæe da svirka za d¾abe, zato dolazi na jelen festival 20 dana kasnijena isto mesto :wink:
Pa ne verujem da æe se ne¹to izbor piva drastièno promeniti, valjda kao do sad :wink:
Pig, miss mokre majice je 4.og dana, a po¹to se prijavljuju koke ne znam da li im treba neko prasence, ali raspitaæu se :wink:

pig_am_am

mora da treba.
novine su uvek dobrodosle. grok!

olgica

Znam da hladno pivo dolazi na jelen fest. Bas bezveze za izbor piva, ja se ponadala da cu piti neko cool pivo koje jos nisam probala.

pig_am_am

a zna li neko vremensku prognozu?
secate li se one godine kad je lila kisa?
e ja sam tad sto godina provela u tunelu...

tarantulica

Trebalo bi da bude toplo, sa temperaturama preko 30 stepeni, jedino bi vetar mogao da nam pokvari zabavu...  :V

igrackica

Znaci opet ce biti prskanja pivom, neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

tarantulica

Ipak ima novosti ove godine

Festivalski prostor sa kontrolisanim ulazom

Uradiv¹i brojne analize, organizator festivala se odluèio da, prvi put ove godine, u potpunosti ogradi festivalski prostor. Postojaæe deset velikih, zvaniènih ulaza, tako postavljenih da omoguæe ¹to lak¹i ulazak i  kretanje posetilaca.

STROGO JE ZABRANJENO uno¹enje alkoholnog piæa, narkotika i bilo kojeg vrsta oru¾ja.

Apelujemo da svi posetioci pa¾ljivo prate uputstva pripadnika obezbeðenja, jer se sve èini iz razloga maksimalne udobnosti i bezbednosti posetilaca.

Ulaz je naravno i dalje besplatan!

Uchesnici
:








Meni se chini da je prethodnih godina bilo josh nekih piva, koja sad ne vidim medju uchesnicima  :hmm

Smrda

nista od Guinessa,
znaci ne dolazim...

malena

Ja idem ipak ce se nesto ovde naci i za moju dusu... :ziveli Nadam se da  ce mi biti ekstra kao i prosle godine...  :ziveli :Bog