Belgrade Beer Fest '07

Started by tarantulica, 24-06-2007, 10:14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

pig_am_am

amstel nije lose pivo...
to vam kazem ja koja vise voli da se prska nego da pije.

saschka

Bices ti sa mokrom majicom,pa sad na bini ili u blatu....

Darker

Ne sviða mi se to ograðivanje prostora, jer to znaèi - samo da se unajme "cepaèi" karata na ulazu i to je to :wall:
vrlo lagana priprema, prvo su pro¹le godine najavali, pa ove godine NARAVNO I DALJE BESPLATNO, a ogradi¹e ga... Znaèi, sledeæe godine... :run:

tarantulica

Pa kad nabiju cene, pa bude jeftinije da idemo na Oktober fest....  :PI

pig_am_am

Quote from: saschka on 29-07-2007, 01:10:35
Bices ti sa mokrom majicom,pa sad na bini ili u blatu....
:run

sledece godine ce biti "simbolicna cena",nemo da se sikiras

avgogh

100% se spremaju da sledece godine naplacuju ulaz... A ako nista, valjda ce malo tim paricama obogatiti muzicki program, koji je vec cetiri godine isti... skoro isti...

philoserbiana

ljudi,WEISEN BIER je zakon.a izbor miss mokre majice je  :bljak:

tarantulica

Bli¾i se Beer fest, a vreme ba¹ i nije sjajno....  :ohwell:
U sredu bi, prema prognozi, trebalo da bude sunèano, bez ki¹e, nadam se da ne gre¹e...  :)):

Darker

Jedva èekam veèeras i EKV :loptica :loptica :loptica

Pedja

Једва чекам Туборг најт  8)

wolfeitzckie

ufff, al im je program ove godine, sve ispu¹ene mu¹tikle i provereni tezgaro¹i. ma odok na jelen da gledam happy mondays, ian browna , let 3(ni ostali nisu loèi, al'ih gledah bezbroj puta)

tarantulica

Jedva èekam tamno Nik¹iæko, toèeno...  :PI  :>

tarantulica

Otvoren "Beer fest"  :V

Beogradski festival piva "Beer fest" otvoren je u Donjem gradu na Kalemegdanu u prisustvu nekoliko hiljada posetilaca.

Tokom pet dana, desetine domaæih i stranih bendova izredjaæe se na dve bine - elektronskoj i gitarskoj.

Oèekuje se da æe vreme poslu¾iti ljubitelje dobre muzike, tokom festivala koji je i petu godinu za redom besplatan. Organizatori su apelovali na posetioce da ne voze pod uticajem alkohola, i naglasili humanitarni karakter festivala - deo prihoda biæe uplaæen Crvenom krstu.

Izmedju raznih demo i tribute bendova, istièu se poznata imena kao ¹to su Bla¾a i Kljunovi, EKV Revisited, Luis, Osmi Putnik, Vlatko Stefanovski, DLM, Kristali, Psihomodopop, E Play, DAB, Bad Copy, Orthodox Celts…

Na sajtu festivala mo¾ete se prijaviti za uèe¹æe u raznim takmièenjima kao ¹to su "Potraga za blagom", dr¾anje krigli, brzo ispijanje piva i naravno Mis mokre majice.

Na festivalu je prisutan veliki broj policajaca i obezbedjenja, koji se brinu da posetioci ne prave incidente, ne unose alkoholna piæa, narkotike i oru¾je, a oko mesta odr¾avanja festivala patrolira konjièka policija.


(MONDO)


Bilo lepo sinoæ...   :ziveli
Malo smo kasno do¹li, ali na vreme za EKV...
Pivo hladno, bez previ¹e pene...  :PI
Ne ba¹ prevelika gu¾va...
Idemo opet...  :loptica :loptica :loptica

Darker

Ekv bio extra, ali dok sam prolazio pored onog tehno stage-a, naje¾i¹ se, kao horor, gomila zombija koji se nji¹u ne¹to, u¾as :run :K

*

Meni je stvarno juce bilo super, da li zbog dobre ekipe ili zbog muzike, ne znam. Sve u svemu, Blaza je bio ok i naravno EKV  :~
I ja sam cula da je na techno stage-u bio uzas, ne znam zasto...