Belgrade Beer Fest '07

Started by tarantulica, 24-06-2007, 10:14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

*

belo pivo se pravi od psenice...
Nikad ga ni ja nisam probala, nemam ni preteranu zelju, dovoljno mi je ovo svetlo  :PI

Enea

cudno je, kao neki sok.. ali ne znam da li ga jos uvek prave, znam da je bilo hit pre koju godinu na beer festu.. proizvodio ga je weifert.. a mislim da je reklama bila ' zaplovi u misteriju.. '


minica

 Izgleda kao razblazeno pivo...Ima vise verzija, sa i bez limunade...itd

Darker

 :bljak:
daj ti meni aman da mi bude taman :PI :smekerica:

olgica

Sinoc je bas bilo fino na beeru!

tarantulica

Za danas i sutra su najavili ki¹u....  :ohwell:

Roben

баш ми криво што нисам у бг-у па не могу да се забављам са мојим другарим
звали су ме и два сата ми причали како су се лудо провели

Enea

ja sam bas fino pokisla. volim letnju kisu..

besno pile

vashar....pravi,sa sve rendzerima,vrteskama,ushecerenim jabukama i naravno ljudima pokupljenim sa k**** i konopca!
ako na to jos dodamo prashinu i blato u najavi...

bila,cula sta me je zanimalo i  :run

avgogh

Quote from: Darker on 16-08-2007, 10:04:09
Ekv bio extra, ali dok sam prolazio pored onog tehno stage-a, naje¾i¹ se, kao horor, gomila zombija koji se nji¹u ne¹to, u¾as :run :K

svideo ti se EKV? meni nesto nije stimalo! mozda zato sto sam dosta ocekivala... ko zna... cini mi se da bi bilo bolje sa nekim dobrim zivim vokalom... mada bi to onda bio obican tribute...  :hmm

Darker

Aha, bilo proi¹le godine-bolje ove :wink:
Bolje od toga ne mere sestro :wink:

malena

Jel ide neko na Van Gogh veceras? Ili se takmici u ispijanju piva,mis mokre majce? :K

tarantulica

Ide!!!  :V  :run
Takmièenje u ispijanju piva sam odlo¾ila za sledeæu godinu, moram jo¹ da treniram  :PI  :>

zoca

e pa drugari i ja da se javim...ja sam mrtva...radila sam na tuborgu svih 5 dana i iskreno muka mi je vise od piva (nisam ga pila ne volim ga...vec od tocenja i prodavanja)...
sve u svemu po meni je bilo ok...mala zamerka ljudi ne ostavljaju baksis... :smekerica: :)bice bolje sledece godine..

tarantulica

Van Gogh  :happy:
Podno¹ljiva gu¾va  :wink:
Igraèice na ¹tandovima  :bljak:
(da ne bude zabune, nemam ni¹ta protiv njih, ali kad znaju ¹ta rade, a ne kad ih samo nama¾u uljem i popnu na "binu" sklepanu od dasaka, da poveæaju promet)

Sve u svemu, super je bilo, ¾ao mi je ¹to sam propustila petak i subotu  :ohwell: