Belgrade Beer Fest '07

Started by tarantulica, 24-06-2007, 10:14:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

malena

Bilo je fenomenalno,ostadoh dok nisu rekli vidimo se i sledece godine... :K

Enea

i? koje pivce je pobedilo?

meni tamno nikshicjko.

.. nego, odoh sada po gelusilac negde :ohwell:

Bla_bla_blaaaa

I ja bila do nekih pola 5....sinoc je bas bilo ludo.... :ziveli

tarantulica

Nik¹iæko tamno rulz!!!  :Bog :Bog :Bog

Èak smo za popijeno pivo dobili od njih majicu na poklon (becks, ali ajde....)  :>

marer_86

 O0 O0 O0 stvarno je ekstra festival ... :ziveli

*

Zavr¹en Beer fest
Ponedeljak, 20. avgust 2007. 19:16

Peti Beogradski festival piva u Donjem gradu Kalemegdanske tvrdjave zavr¹en je u nedelju uveèe, finalnim takmièenjem u brzom ispijanju piva za mu¹karce i ¾ene, dok je za ekipe organizovano takmièenje ¹tafeta. Iste veèeri odr¾ano je i nadmetanje u dr¾anju krigle sa pivom.

U mu¹koj konkurenciji u brzom ispijanju piva pobedio je pro¹logodi¹nji ¹ampion Srdjan Todorov koji je kriglu piva popio za neverovatne tri sekunde. U ¾enskoj konkurenciji ovogodi¹nja pobednica je Jovana Bojiæ koja je kriglu piva popila za ne¹to manje od ¹est sekundi, dok je u konkurenciji ¹tafeta pobedila ekipa "Munze".

Tokom zavr¹ne veèeri nastupili su Van Gogh, Elvis J. Kurtoviæ, Frozen Camels s amerièkim muzièarem Denijem ©epardom.

Na bini kod Vidin kapije posetiocu su u¾ivali u muzici jednog od najpoznatijih domaæih disk d¾okeja u oblasti elektronske muzike Marka Nastiæa, kao i Dejana Miliæeviæa.

Poslednje veèeri poseæenost je bila velika, kao i protekla èetiri dana. I pored velike kolièine piva koja se tokom èetiri dana festivala popila, veæih incidenata nije bilo. Policija je zbog kr¹enja zakonskih propisa podnela 32 prekr¹ajne i 18 kriviènih prijava protiv posetilaca Beogradskog festivala piva Beer fest, reèeno je Tanjugu u Ministarstvu unutra¹njih poslova (MUP).

Odr¾avajuæi red i mir na tom festivalu, ¹estorica policajaca zadobilo je lake telesne povrede dok je jedan pripadnik MUP-a te¾e povredjen.

Lake telesne povrede zadobilo je 28 posetilaca dok je ¹est te¾e povredjeno.

Peti beogradski festival piva, na Kalemegdanskoj tvrdjavi od 15. do 19. avgusta, posetilo je, prema podacima policije, oko 120.000 posetilaca.

Pored mnogobrojnih posetilaca iz zemlje, ove godine je primetan i veliki broj stranaca na Beer festu. Organizatori jo¹ nisu saop¹tili taèan broj posetilaca, ali su velike ¹anse da ovogodi¹nja poseæenost Festivala piva bude jedna od rekordnih od njegovog osnivanja.

(agencije/MONDO)

Enea

Lake telesne povrede zadobilo je 28 posetilaca dok je ¹est te¾e povredjeno.


malo li je? :ball2:

besno pile

ima li  neko kome se nije dopao ovaj beer fest,ili sam ja crna ovca? :hmm

tarantulica

Sinoæ su se likovi tukli kod Lava, izmeðu dva Jelena...  :bljak:
Ne znam ¹ta im to treba, za¹to uvek neko mora da pravi gluposti...

Enea

Quote from: besno pile on 20-08-2007, 21:08:42
ima li  neko kome se nije dopao ovaj beer fest,ili sam ja crna ovca? :hmm

svake godine je isti..


a ti mali ne pijesh vopi..

Darker

Ovako, moram da ka¾em da sam prijatno izenaðen cenama egzotiènih piva, do 100 dinara max( u to ne raèunam fancy, izvikana piva)
Najveæe prijatno iznenaðenje - crveno Bavarsko pivo, za razliku od onog sa ribizlom vrlo prijatnog ukusa( i procenta alkohola od 8% :K), na¾alost nije bilo crnog, tako da mi to ostaje za sledeæu godinu. Nik¹iæko tamno standardno fenomenalno, ali iznenaðujuæe dobro(barem meni) je weifert tamno :PI:
Van Gogh me odu¹evio sa Deja Vu u¾ivo :Bog :Bog
Yu grupa fenomenalna, pravi bend za ovaj festival, ostalo je va¹ari¹te, ali to je ipak FESTIVAL PIVA a ne MUZIÈKI :wink:
Èudno mi samo kako nije bilo vi¹e obezbeðenja, pijanih ludaka na sve strane(èudno li je :hmm), ali ko zna da u¾iva u pivu(i ko ga jelte, gotivi) standardno se fenomenalno proveo :igra:
Samo mi ¾ao ¹to nisam bio svih 5 dana, ali dobro...
P.S. Prateæi program na ¹tandovima zanimljiv proseèno, ali mogli su se potruditi da animiraju konzumente jo¹ nekim nagradnim igrama, kao Nik¹iæani recimo...
Jedva èekam sledeæi :loptica: :loptica:

aziraphale

Quote from: besno pile on 20-08-2007, 21:08:42
ima li  neko kome se nije dopao ovaj beer fest,ili sam ja crna ovca? :hmm

sta si uopste trazila tamo, nesreco!?
i ja sam digao ruke od tog sabora lokalnih djilkosha.

*

Dobro, ljudi, ne znam zasto sad toliko napadate beer fest???
Sabor lokalnih djilkosa???
Nije mi jasno zasto bi obracao paznju na druge ljude, gledaj ekipu sa kojom si dosao i probaj da se dobro provedes uz dobro pivo, to je poenta...

olgica

Quote from: besno pile on 20-08-2007, 21:08:42
ima li  neko kome se nije dopao ovaj beer fest,ili sam ja crna ovca? :hmm
Meni se nije svideo. Iako sam isla 3 dana, ali to je zbog drustva, i samo mi je zbog njih bilo koliko toliko ok.
Ono je prava seljana!  :bljak:
Nekeko mi se cini da se tamo ne slavi pivo nego pijanstvo i opijanje.
Nisu mi jasni ljudi koji dodju na beerfest i pored onolikih egzoticnih i piva koje ne mozes da nadjes svaki dan, piju pivo iz plastike od 2 litra.
Drago mi je da ima ljudi kojim je bilo lepo!

avgogh

D, odusevila nas je ista stvar :) bila sam na dosta njihovih koncerata, a tek drugi put sam cula Deja vu uzivo (prvi nekada davno...) Primetila sam da je retko ko znao pesmu,al' sta da se radi...
Meni je bilo super ove godine. Seljane ima svugde, a na tebi je kako ces da se ogradis od toga, i da se super provedes, ako vec imas priliku. Sa extra ekipom, sve je extra!