HAOS: Uslovi za upis na fakultete ostvarenje velike Srbije

Started by pereca, 24-06-2007, 18:32:50

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

lijepa bosanka

Nisam znala Dare da ti toliko smetamo!!! :hmm
E,ba¹ sad ostajemo ovdje,i pokupovaæemo stanove,uvaliti se na visoke polo¾aje!!! Tebi u inat!! :>
A ti kukaj ovom HAOS-u!!!

Darker


pereca

Quote from: Darker on 26-06-2007, 18:58:30
Tako je! srbi u Srbiju, Hrvati u Hrvatsku! Bosanci ubosnu :K
A ne cela juga studira u Bg-u... Pa pro¹lo je vreme bratstva i jedinstva...

E ako ti tako kazes, ja se odma` pakujem i vracam se majci u Bosnu  :>

Darker


pig_am_am

meni nista nije jasno. ko su ti svi,zene u crnom i to?
koga oni da oteraju? srbe iz srbije???
e ne moze!
moze samo crnogorce.
:K

e al nemoj posle da teraju i vojvodjane u vojvodinu...

igrackica

Pa, ja ni nemam srpsko drzavljanstvo, a zivim ovde od 4. godine i prijavljena sam u Bg-u! Ne kapiram u cemu je fora, da ne bi mozda trebalo na univerzitetu u Podgorici da studiram?! Ili sta, da placam studije? Hahahahahaha
Darkeru, ne siri mrznju medju narodom, svi smo mi isti i ravnopravni, ili da se cepkamo, `ajde ovi iz Vojvodine u Vojvodinu, ovi sa Kosova na Kosovo, Srbi iz Bosne u Bosnu, Crnogorci u Crnu Goru, ma da cepkamo i Srbiju, ajde svi u Nis, Kragujevac i ostale uiniverzitetske gradove, da vidim bas koliko rodjenih Beogradjana ima!
Svasta, sramota!

pig_am_am

tako je! srbi ujedinite se vec jednom!
a nemojte mene u vojvodinu,vise mi se svidja ovde  :K
mi cemo se posvadjati ako treba i sami sa sobom... c c c
ej igracko,ma nije ivaj ozbiljan on se samo sali sha ti je brateee  :smekerica:

igrackica

Ma, lako mi je za Darkera, on je mala beba, problem je sto separatista ima na svakom cosku, samo da mi je znati odakle tolika kolicina mrznje ????????

Roben

E ако је Даре сепаратиста онда ја не знам ко јесте

pig_am_am

ja nigde nisam cula za separatiste. pa ovde su svi hteli da ostane crna gora,da ostane kosovo,da ostane cak i slovenija,hrvatska...
od nas svi pobegose. nismo mi separatisti.
a srbi su za mene srbi.ma gde ziveli,dobrodosli kuci.

igrackica

pig, varas se i Srbi su malo poludeli, hoce i oni sad svoju zemlju, kad je bio referendum u Crnoj Gori, Srbi poludeli sto se nisu oni pitali, pa da sutnu Crnogorce!
Sve mi je to smesno, a i nije to ovde tema, ne mogu da se nerviram.

pig_am_am

nemoj molim te da se nerviras! cuvaj zivce za ispite.
ne znam ja za to.ja samo kazem kako sam ja videla, a volim kad cujem i druge. samo bez nervoze. srbi su sad ko devojka koju je ostavio momak pa prica da ga mrzi,a ustvari ga jos voli. kapish?
:K

Roben

                           :cop:

добро сад се вратите на тему

pig_am_am


Darker

Quote from: igrackica on 27-06-2007, 18:45:24
Pa, ja ni nemam srpsko drzavljanstvo, a zivim ovde od 4. godine i prijavljena sam u Bg-u! Ne kapiram u cemu je fora, da ne bi mozda trebalo na univerzitetu u Podgorici da studiram?! Ili sta, da placam studije? Hahahahahaha
Darkeru, ne siri mrznju medju narodom, svi smo mi isti i ravnopravni, ili da se cepkamo, `ajde ovi iz Vojvodine u Vojvodinu, ovi sa Kosova na Kosovo, Srbi iz Bosne u Bosnu, Crnogorci u Crnu Goru, ma da cepkamo i Srbiju, ajde svi u Nis, Kragujevac i ostale uiniverzitetske gradove, da vidim bas koliko rodjenih Beogradjana ima!
Svasta, sramota!
:drama: :K
Ja jesam separatista, Robene, nemoj tako, zala¾em se za nezavisnost Mirijeva...
Mirijevo kraljevina!!!! :abso: