Za¹to je zevanje "zarazno"

Started by pereca, 25-06-2007, 19:56:14

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Cecilly

Quote from: josefina87 on 28-06-2007, 12:33:34
najsme¹nije je ¹to mi se de¹avalo da poèenem da zevam i kada èujem preko telefona da neko zeva :lol:

Meni se to non-stop desava! :)

tarantulica

Ja zevam i dok chitam o zevanju  :trfr:

Bred


igrackica

Bas je cudno!
Za nedostatak kiseonika, ok, ajde i za pregrevanje da ukapiram, ali zevanje kad drugi zevaju to mi nije i nikad mi nece biti jasno!
Disanje kroz nos mislim da nema veze, ne znam ko rece, ali i ja zevam stalno, a disem kroz nos, tako da, smo im opovrgli deo rezultata experimenta  :)

Darker

Quote from: tarantulica on 28-06-2007, 19:57:24
Ja zevam i dok chitam o zevanju  :trfr:
Pa to je najsme¹nije. I ja isto. Ajde TO da neko objasni :wink:
Quote from: Bred on 29-06-2007, 14:26:09
Autosugestija? :wink:
Pa nije jer si rekao da si poku¹avao da se iskontroli¹e¹ ali nisi uspeo. za¹to onda ta autosugestija ne pali? :wink:

josefina87

upravo sam poèela da zevam :trfr:

Masha

Ja nisam zevnula dok sam citala tekst  :K. Inace, disem na usta uvek i stalno( pleonazam je, znam, ali bas lepo naglasi  :K, a i nije prakticno kada uzmete u obzir razne zivotne situacije  :luda) i zevam kad mi se spava, sto je, valjda logicno. E sad, i ja verujem da je zevanje posledica nedostatka kiseonika sto onda znaci da je moj mozgic vrlo napacen  :(. Ja ipak sebe tesim time da mi treba vise sna jer spavam maksimalno 5 sati. Sta znam, mozda da primenim tehniku led na glavu pa da zevanje svedem na manju meru, ako upali, naravno.

Bred

d, vidis da autosugestija i nije bas tolikop mocna kada je o "prelaznom" zevanju rec... :wink: