Vozachi GSP-a od 1. jula u teget odelima i sa kravatama

Started by tarantulica, 26-06-2007, 06:37:31

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

tarantulica



Vozaèi, kontrolori i otpravnici GSP „Beograd" nosiæe od 1. jula nova slu¾bena odela. Za novi imid¾ zaposlenih u GSP-u naruèeno je 4.000 unuformi, za ¹ta je utro¹eno 35 miliona dinara.
Zaposleni æe nositi teget odela i kravate, dok æe ko¹ulje biti bele. Uniforme su sa¹ivene u preduzeæu „Tabu" iz Ni¹a. Od prvobitne zamisli da se odela vozaèa autobusa, trolejbusa i tramvaja razlikuju po boji ranfli na rukavu sakoa, odustalo se.
Radnici æe na posao dolaziti obrijani, s uredno pod¹i¹anom kosom i neupadljivom frizurom.
U Priruèniku o poslovnom izgledu, pona¹anju i komuniciranju na poslovima vozaèa, izmeðu ostalog pi¹e da vozaèi uvek treba da budu smireni i da ne ulaze u konflikt s putnicima. Jedno od njihovih jedanaest zlatnih pravila glasi: "Putnici bi mogli bez nas, a mi bez putnika sigurno ne"!
Generalni direktor GSP Slaven Tica ka¾e da je zadovoljan i pobolj¹anjem u pona¹anju vozaèa.

(24sata)



Jedva cheka da vidim i to...
Na ovim tropskim vrucinama, shoferi u odelima...
Pa kad prebace peshkirche oko vrata...

Cecilly


josefina87

Quote from: Cecilly on 26-06-2007, 07:42:48
Bar ces znati kad ulazi kontrola! :)
:116: :116:
to sam i ja prvo pomislila!
danas su mi dva puta u¹li..dve ®ENE..ba¹ ih odavno nije bilo...nisam ih ni primetila :roll:

a i mene ba¹ zanima kako æe na ovoj vruæini to izgledati :)

Bred

mene zanima kako ce to izgledati da vozaci budu fini, kulturni i uljudni... :)

benefit


Darker

©to ka¾e Tarantulica, uz laganu klasiènu muziku koja se tiho èuje na onim televizorèiæima... Pa pravac: ©vicarska :K

Bred


yeca


Bred


Darker

Skandalizovaæe nam se Bred neukusom vozaèa GSP-a boKte :cvet

Bred

:K
Mnogo mi svidjaju ovi TVi koje su poceli da uvode u buseve privatnih prevoznika

pig_am_am

da! vozim se ja 82-kom,kad ne samo muzika,nego i spot! omasila sam stanicu, gledala sam novi spot sonique. zamisli kad bube krkljanac,tu ni odelo ni spot ne pomaze...
e kad bi se jos i narod trenirao finoci...

Darker

E naravno, naðu se mrzovoljnici koji su odmah popljuvali te tv-e... kao , kakvi su kr¹ autobusi, samo su nam tv-i falili...
Mrzim malodu¹ne pesimiste...

pig_am_am


Bred

Ali dobro, i u pravu su.
Meni su bas simpa ovi vozaci u odelima i kravatama, s tim sto ih ne nose svi i sto je malo trulo videti ih tako obucene u onim krsevima od buseva, tramvaja i trola :wall: