Big Brother II serijal

Started by pereca, 19-06-2007, 01:17:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Ko ce pobediti u II serijalu Velikog brata?

Suzana
Burek
Aleksandar
Djordje
Vesko
Vesna
Natasa

Ivke

 Ranka leti 100%, a mogla bi i Dijana...nece biti neka steta.E, a onda da im ubace malo muskog roda  , pa zabava moze da pocne. :smekerica:Ne stvarno, ja mislim da su ovi iz Emotion-a shvatili da su poceli da gube mnogo velike pare, pa da ce sto pre poduzeti nesto...

Luximus

Ranka je stvarno klasican primjer seljanchice kojoj je onaj gore dao malo ljepote, zeru pameti i da malo vidi svijeta, pa se uzdigla previshe i misli da moze da drzi govor i da prosipa to malo pameti okolo... Takve osobe su me uvijek nervirale...koje moraju da istichu sebe i da pametuju jer ocigledno nemaju dovoljno strpljenja da na normalan nacin dozvole da ljudi sami tu njihovu pamet primijete bez nametanja!

sandric

Ranka bi trebala da leti ali muskom rodu se ona svidja tako da ce napolje najverovatnije Dijana

BK

I ja pretpostavljam isto kao sandric.
Jeste li primetili kako Nislijka hoce da brzo prica, ali sva se spetlja i zamuckuje, kakav li ce ona advokat da bude, niko je nece nista razumeti.

*

#109
Da, da, meni je Nislijka koma  :116: :116:
Ja sam gledala par puta ove nove, i ubedljivo se najvise isemejem kad ona pokusava da sastavi recenicu, i sva se tako zbuni, jos sa onim njenim dijalektom, stvarno mi je smesna, vise simpaticna :K

Sole

mojne da mi dirate Nislijku!!!  :F  :K

meni je ona jedina simpa!

stvarno bi Ranka mogla da ostane, s obzirom da je lepa  :bljak: muskarci ce glasati. koliko se namece toliko mi je njena lepota postaje sve manje primetna.  :roll:
vise bih volela da ostane Dijana, mada mi se ona nesto preterano ne svidja, ali mislim da se nekako jos uvek nije opustila.
ma, pojma nemam!  :>
neka udju vise novi ukucani, da vidimo i ta cuda.

Ivana_89

i meni je Ni¹lijka cool  :K
puno prièa, ali je opu¹tena i prirodna  :)):

neka ispadne Ranka ¹to se mene tièe, mnogo se pravi pametna  :ohwell:

i naravno neka udju novi ukuæani  :>

Girl

Jao, a meni je toliko bulo smesno kada je Zivan uzimao one cokoladice u ispovedaonici!!!
''O, hvala vam na ovako divnom doceku! Je l' mogu jos jednu cokoladicu?....
....hvala, VB... je l' mogu jos jedno medeno srce?i necu vise... hvala, VB...
i na kraju... je l' mogu jos jednu?.... Hvala, VB... uzeo sam dve...''
(onaj ko je gledao, razumece)
ha,ha!
Stvarno takvog jos nisam srela!

Luximus

Znas kako je kad krenes da jedes slatko... Stalno ti se jede jos jedna cokoladica, pa jos jedna bombonica...dok ne nestane!  :>

Sole

#114
ispade! jes!!!  :>

a ovi novi...
nisu losi, dace smek sledecim epizodama, cini mi se.  :roll:

Danilo je nesto cutljiv, ali je simpa.
Crnogorac je opustencija i to mi se svidja! Lux,  :plez

Onaj Elmir-valjda se tako zove nesto kao da glumi loodilo, sav je ozbiljan i kao da ga boli uvo sto je usao. nesto se ubaksuzio.

Novosadjanin je sladak, ali je brate, uobrazen do 101 i nazad, tako da pada u vodu! Dovoljno je citirati ga:
"Lep sam, extra sam lik."
:bljak:
toliko o tome...
a devojke k'o da musko nisu videle, mogle su malo vise da vriste!  :bljak:
ja koliko vidim, bice svasta...
:smekerica:

a da i onaj sto je zadnji usao je neki veseljak.

kako se vama cini sve ovo?

izgleda da cu opet da se navucem, bzvz.;-(

Luximus

Crnogorac je brat voditelja jedne popularne politicke emisije u CG na nezavisnoj televiziji Montena. Mislim da je daleko najveca faca tamo, i tek cete da vidite kako ce sve da ih razvali od zajebancije.  :> Moram malo da favorizujem svoje, jbg... :) Od onoga probisvijeta iz Uzica coek ne zna sta da ocekuje. Tek cemo da vidimo kako ce da se ponasa. Na Novosadjanina ce da se loze curice, zato je i ubachen. Zhezha nam reaguje na njega sasvim obecavajuce!  :lol: Bosanci ce da prave zajebanciju isto. Imaju onaj tipicni bosanski humor, kao sto i mi crnogorci imamo svoj.

Ivke

 Ma ja oprastam Zeki uobrazenost skroz... :smekerica:

sandric

Ljudi a ko je ispao,nisam stigla da vidim?

Sole

ma ona nafurana Ranka!  :>
mislim, nemam nista znacajno protiv nje, ali mi je straaasno antipaticna!   :nonono:

a Lux, gde je Fedja?  :smekerica:

sandric

E super a sad da vidimo kako ce se dame okomiti na nove momke