Big Brother II serijal

Started by pereca, 19-06-2007, 01:17:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 10 Guests are viewing this topic.

Ko ce pobediti u II serijalu Velikog brata?

Suzana
Burek
Aleksandar
Djordje
Vesko
Vesna
Natasa

Sole

ja se vama divim kako sve pratite i sve znate!  :plez
kako ja nista ne stizem nimalo da vidim?

e, hoce li neko da bude ljubazan pa da mi kaze kad su onako zanimljivije emisije, u kom terminu?  :smekerica:

ivana

Sinoc, posle zurke, poljubili su se Jelena i Zeka. Kako li ce Burek da reaguje?

zooca


ivana

Pa videla sam na sajtu VB,evo link http://www.velikibrat.co.yu/news/day12.2576.html

zooca

a da,posle sam se i ja setila da tamo ima svezih informacija..

Luximus

A to se i ocekivalo...  :smekerica:
Al' ce rekBu da popizdi...

pig_am_am

ma taj rekBu je RETARDbu. taj ce tuci svoju zenu bicem da mu nosi rucak 10 km u njivu. klasican retard sto je prvo papucar,a posle robovlasnik  :bljak: :bljak: :bljak:

nikad me niko sa ekrana nije tako izveo iz takta.

cvjetic

ja sam gledala sinoc...i cula najodvratniju izjavu ikada...iskreno se nadam da ce ovaj burek biti nominovan,jer cu tada da GLASAM!potrosicu pare da ga izbace!
ko nije cuo izjavu,obratio se onoj bivsoj striptizeti,ne znam kako se zove,i rekao joj da je neki njen momak sto je maltretirao,i drzao zakljucanu u kuci i tukao,sa pravom to radio!!! ja sam bila sokirana,htjela sam da uletim i da ga udarim pesnicom,djubre jedno musko,bezobrazno i zadrto!!! :namcor

Luximus

Nemojte pogresno da me shvatite, ali mislim da su srbi sa Kosova tokom godina zajednickog zivota sa shiptarima pokupili dosta njihovih osobina. Moje misljenje je zasnovano i na licnim iskustvima, cak i na ljubavnom planu, tako da uopste nemam neko visoko misljenje o tim ljudima. Ne generalizujem i ne govorim da su svi takvi, ali sam oprezan kad upoznajem nekog odatle.

*

Lele, pa ja to nisam videla, mislim na kiss :K
Rekoh ja da im samo treba malo  :ziveli

@Luximus :
Znam da nemas nikakvih predrasuda, verovatno govoris na osnovu svog iskustva, ali ja recimo znam jednog decka, bas iz Leposavica, i ja mislim da u zivotu nisam upoznala osobu koja je toliko dobra  :Bog

Luximus

Pa vjerujem ti. Zato i kazem. To sto sam ja imao ne bas pozitivnih iskustava sa ljudima sa Kosova ne znaci da su svi losi. Samo sam oprezan kad upoznam nekog novog. A boze moj, vjerovatno su neki imali negativnih iskustava i sa crnogorcima pa... Recimo, moja asistentinja sa prve godine nije mogla da smisli nas iz CG, sto je otvoreno i pokazivala i govorila, a kasnije sam saznao da je otkacio neki nas za vrijeme studija, pa mi je bilo i zao. Jbg. Sve u svemu, Burek def nije reprezentativni primjer srbina sa Kosova i ono sto me najvise nervira je sto cemo svi biti prisiljeni da nas mediji bombarduju sa takvom seljacinom i posle zavrsetka ovog ciklusa VB-a.

pig_am_am

pa,ako im je cilj bio da pokazu kakvi su srbi sa kosova,onda su se tako za***ali...
trebali su naci nekoga,ko je zaista dobra dusa,a ne ovog [da ne kazem sta].jer sad,evo,posejace negativnost prema srbima sa kosova,a iz toga ne smem ni da zamisljam sta sledi...ravnodusnost prema njihovoj sudbini,prema kosovu. mediji su cudo. smejte se vi,ali to uopste nije naivno...
a ima nas svakakvih svuda, u to treba da smo svi vec uvereni...

prema tome,ja bih ovog isterala naglavacke,da se ne bi napravilo jos vece s**nje

*

[off] Ma, treba paziti kad upoznajes bilo koga... [/off]

A svi ce oni biti deo javnog zivota, pa zato su se i prijavili...

Ivana_89

nisu svi Srbi sa Kosova takvi, ja poznajem neke... Burek me je iznenadio njegovim pona¹anjem, nisam znala da je takav  :bljak: Odvratan je... A to ¹to Srbi poprimaju neke karakteristike ©iptara je taèno, znam neke ljude koji su do¹li sa Kosova da ¾ive ovde i npr mu¹karaci ne pustaju ¾enu da ide sama, brane joj da pusta nekog u kuæu dok njega nema, u¾asni su a ¹to je najgore jako su prepotentni, ali opet ka¾em nisu svi takvi, to su samo izuzeci, neki Kosovari se npr pona¹aju i vrlo bahato... Ali Kosovo pripada Srbiji i nadam se da se Srbi neæe odreæi Kosova samo zbog toga ¹to vide na tv-u, kad ovo ka¾em mislim na Burekovo pona¹anje... Da dodam i da su neki ©iptari koje poznajem veoma fini ljudi, obrazovani, kulturni, po¹tuju i Srbe i Srpsku tradiciju.


PS. Nisam ni ja videla taj kiss  :K

igrackica

Imam dosta bliske rodbine na Kosovu, sa mamine strane i apsolutno se ne slazem da su svi kao Burek. On je jedan neotesani seljak, a ako ce ga ljudi smatrati reprezentativnim primerkom, onda treba debelo da se zamisle nad sobom, jer je generalizacija na bilo kom nivou odraz ljudske gluposti.
Kosovari su jako gostoprimljivi i topli ljudi, a ko je sta poprimio i kako se ko ponasa to je stvar pojedinca. Do duse verovatno se radi o Srbima iz juznijeg dela Kosova gde su se nagledali svega i svacega, pa su i logicne posledice.

Zeka ce svaku obrnuti, to je najmanji problem. Nego sta su ono rekli na ulasku, koga treba da smuva da bi mu se poboljsao plasman u onom takmicenju sa ortacima :hmm