Big Brother II serijal

Started by pereca, 19-06-2007, 01:17:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Ko ce pobediti u II serijalu Velikog brata?

Suzana
Burek
Aleksandar
Djordje
Vesko
Vesna
Natasa

Luximus

Lijepa je ona Danilova zena Marizela. Vidjesmo je sinoc u "maloj sestri". Lik je prgav, a i nije bas normalan. Umobolnici su i on i Burek. To sve treba batinat'. Jelena sto veli da se sa Zekom poljubila "na blic" je ocigledna laz. Pa svi smo culi, ako nismo vidjeli, da je tu bilo vishe od blica. Nego, mala je dala, nije to shala... Zeka sigurno ne profitira sa onakvim ponasanjem kod zenskog dijela publike, a ni kod dobrog dijela muskog, iz jednostavne ljubomore. Nijedna djevojka u kuci nije moj tip ni fizicki ni psihicki, tako da bih se ja zestoko smorio. Mislim da ni Zeki nije nijedna njegov tip, ali frajer zna sta se napolju od njega ocekuje pa se tako i ponasha. A skot je, sto jes - jes.

dirigent

No comment... Ako se ikad oglasim u ovom blogu podsetite me da sam prekrsio rec.

    Brede ovu temu treba zakljucati, jerbo nije dostojna da se akademski svet time bavi , pa mamkar iz razonode.

       Rekao sam svoje , a kome se ne svidza  :batina

Luximus

Dirigentu, ja upravo mislim suprotno. Mislim da je za psihologe i psihologiju ovaj reality show fantastican nacin da se vidi kako i na koji nacin se odredjeni ljudi, a u kuci ima svakakvih, ponasaju kad se skupe zajedno, zatvore i snimaju. U ostalom, tebe niko ne tjera da gledas ili da ostavljas komentare ukoliko je to za tebe akademski nedostojno. Ne kazem da je postojanje ovog cuda opravdano, ali eto tu je i mi tu nista ne mozemo da uradimo. Svi imamo pravo da sami odlucujemo sta cemo i zasto nesto gledati ili necemo. Takodje, ako na normalan nacin to komentarisemo, ne vidim ni razlog zasto bi to bilo sankcionisano. Ipak, ovakve se rasprave vode na manje-vise svim forumima. Pomiri se sa tim, i izbij sebi iz glave taj radikalno-komunisticki stav da mozes da odlucujes o necemu umjesto vecine, samo zato sto ti to ne odobravas.

BK

 :pljes: Podrzavam Luximusa... iako sam prva ja pljuvala po velikom bratu... ipak je to jedna institucija, koja se stvarno potrudila da sklopi takvu grupu ljudi...meni je prosto i neverovatno kako su to uspeli...koliko je truda bilo potrebno... svi toliko razliciti, a opet pogledajte kako su kreativni, doduse svako na svoj nacin...ali pitam se da li bih se ja snasla u takvoj situaciji...(ali sigurno necu proveriti). Ja sam se sinoc sita ismejala. :lol:...nepostoje reci da se ono opise, ono stvarno treba pogledati.
Naravno, ne mislim da ih treba non-stop gledati, mislim da je dovoljno u 22h, zanimljivosti.
Ja bih mozda pre zabranila onu Anu Mihajlovsku ili kako god se vec preziva, devojka je toliko nekulturna :bljak:...tj ipak treba da se zna kako tzv "voditelj" treba da prica, nek nauci nesto od one Irene. Ali to je taj lobi..moze im se...
Sta je ono znacilo sto je isla porukla...zbog gledaoca se nastavlja emitovanje vel. brata...?

*

E, i ja sam to videla sinoc da se nastavlja emitovanje vb na b92, ali mi nije jasno o cemu se tu radi... nebitno

Ja ne znam zasto ste svi napali Zeku, pa takvih ima na hiljade i u ovom gradu - decko jednostavno ne odaje utisak ozbiljne osobe a ta koja se upusti u bilo sta sa njim, sama se upustila...
decko izgleda kako izgleda, u skolu ne ide, dakle igra na jednu jedinu kartu a to je fizika i zvaka, pa zasto to i zene ne bi iskoristile, a ne samo da budu njegova "zrtva" :hmm

Enea

@ bk, chitala si ono sto je Masa pisala za 48 sati svadba? mislim da to ima veze sa tim.. i sa slabom gledanoshcju.

@luximus
tnx. no gledala juce malo. ljudi, JA NJIH NISTA NE RAZUMEM! ali, nishta bash.. svi pricaju u isti glas, a sa razlicitim naglascima..
mislim da su mnogo bolji likovi bili u proshlom.

odvratan mi je onaj u crvenom shorcu, i crnom duxu od juce. ali odvratan!
fizichki simpa onaj sa piercingom, no kada progovori, stvarno nista ne razumem.
od devojaka mi je najbolja ona shto je nominovana.

ko je kome zavalio zvaku?

a kakvi su ima zadaci?

Luximus

Vidju ja, trese ovog Danila krizoni zbog cigara. Izgleda mogu na prste prebrojat koliko im je cigara ostalo. Procitah danas u Press-u da se vodi zestoka bitka izmedju Bureka i Danila ko ce ispasti, ali da vece sanse da nocas ispadne ima Danilo.

*

Pa, da pocnemo ondak da glasamo za Bureka  :batina

Luximus

Ja sam glasao jednom,i ne mislim vishe para bachat'...  :>

Ivke

Kada bih znala da je mrtva trka izmedju Bureka i Danila ja bih se odmah bacila na glasanje za Bureka...ali se ipak nadam da ima vise onih koji su za to Danilo ostane i koji su vec glasali vise puta... :>

Luximus

Ovaj kukavac ni guzicu ne umije da obrishe! Kuku njemu...

Ivke

 On moze da procita osobu od glave do pete... :siza: :siza: :siza: :siza: :siza: :siza:

Luximus

Hahahahahaha krvav je, krsta mi! Tacno me boli stomak koliko se smijem.

Ivke

Neeeeeeeeeeeeeeeeeee...Ja ne mogu da verujem... :batina :batina :batina

Luximus

Sta radi Danilo, hahaha! Morace da ga nadrogiraju prvo necim sledeci put kad ga budu dovodili da gostuje.