Big Brother II serijal

Started by pereca, 19-06-2007, 01:17:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ko ce pobediti u II serijalu Velikog brata?

Suzana
Burek
Aleksandar
Djordje
Vesko
Vesna
Natasa

Sole

kad vec spomenuste Bosance, meni onaj Laka ili kako mu vec ime deluje kao neki povodljiv lik, a onaj Elmir, cudan neki lik, kad napade Suzanu da spava kod nje u krevetu...  :shock
mozda zna sta hoce...
k'o neki makro je...

a Crnogorac je kao sto vec rekoh za sada  :Bog, a to sto se gotivi sa Nislijkom, jos ima dodatnih poena kod mene  :> :> :>

Luximus

Ali kako Danilo iznapushava Anu Mihajlovski sinoc, ono je nerealno! Hahaha! Srece mi, steta sto je ispao, masu ce dosadnije bez njega bit'. A zena mu je riba i po! Respect! Treba smuvat onakvu ljepoticu, jado. Interesantno mi bjeshe i kako se Elmir opruzhio po onoj go-go igrachici. Lijepo je njoj, price nema. Tu ce biti nesto garant. Opasni su bosanci po tom pitanju. Zna raja kako, zna!

Duke

Izasla je najveca LEGENDA  :box :box :box

Sta da radis ima miseva koji zavide nekome sto je prirodan, opusten i svoj  :wall: :wall: :wall:

Idemo dalje...

Ivke

Meni je najvise porazavajuce to sto je on ispao pored Bureka... :djavo :djavo :djavo

*

danilo jeste bio malo neurozan, ali bar je rekao sta ima da kaze, izneo je javno misljenje o ukucanima i ja to cenim!
Isto je i Zeka sinoc lepo rekao Bureku da ga nervira, da su tu zato sto su prinudjeni da budu zajedno, ali da ne zeli da se druzi sa njim, da nemaju zajednicki jezik i ciao... I to je fer, a ne da se foliraju da su ortaci i slicno!
Tako da, kakav god i Zeka i Danilo bili, to sto su uradili je meni za svaku pohvalu. :Bog
Ili sve ili nista, a ne nit' smrdi nit' mirise!

Enea

eto, zbog dotichnog umalo da se navucem, sada kada je izbacen.. opet gube deo gledalaca

blah
:K

pig_am_am

Quote from: Enea on 07-10-2007, 14:38:58
eto, zbog dotichnog umalo da se navucem, sada kada je izbacen.. opet gube deo gledalaca

blah
:K
ko da sam ja poslala ovaj post :K

Ivke

 Ja mislim da je Danilo odusevio pozamasan broj zenskog, ili ti, vecinskog dela farmaceutske populacije...  :>

Luximus

Znaci li to da farmaceutkinje vole prgave likove? :)

Enea

ne znam ja koliko je on prgav.. ali ima nesto shmekersko u sebi  :K

Ivke

Quote from: Enea on 07-10-2007, 15:51:18
ne znam ja koliko je on prgav.. ali ima nesto shmekersko u sebi  :K
Neobjasnjivo...ali je tako... :>

Luximus

Ma on je mushko, a ne neka limunadica... To vam je to.

jecapereca

Quote from: Ivke on 07-10-2007, 16:05:25
Quote from: Enea on 07-10-2007, 15:51:18
ne znam ja koliko je on prgav.. ali ima nesto shmekersko u sebi  :K
Neobjasnjivo...ali je tako... :>
+ proseda kosica, prava shmekerica  :cmok

pig_am_am

pocinjem da podrzavam dirigenta.

sandric

A jeste li culi da je Zeka clan kondom kluba,on i ortaci se utrkuju ko ce vise devojaka da povali :bljak:....A svaka cast Danilu sto je rekao da je Jelena glupa pa ce se sloziti u necemu sa Burekom,vrh :pljes: