Big Brother II serijal

Started by pereca, 19-06-2007, 01:17:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Ko ce pobediti u II serijalu Velikog brata?

Suzana
Burek
Aleksandar
Djordje
Vesko
Vesna
Natasa

igrackica

Souris, nisam rekla da su svi isti, kazem da mi iskacu ospice od tih "iskusnih", uvek ima izuzetaka koji potvrdjuju pravilo.
Pa, Zeka mi se smucio u prvom pojavljivanju, ne znam kroz sta da ga gledam kad je pokazao osobine koje su dovoljne da mi se neko ne dopadne.
Daj, molim te, prica kako hoce da j.. sve igracice koje se pentraju po sanskovima, sve promiskuitetne devojke koje se nude po klubovima, a ne bi nikad nijednu takvu za devojku, sve su odvratne, jeftine blabla Takav stav je krajnje neljudski! Muskarac treba da postuje devojku, svaku bez izuzetka, ako su mu dobre za sex, onda bar treba da ima minimum postovanja da ne prica ruzno o njima! Odvratan je lik!

*

"Jelena po prvi put poèinje da negoduje u vezi sa njihovim odnosom. Ona je vrlo nezadovoljna zbog toga ¹to je Burek danas ruèao dugo i ona je morala da sedi pored njega. Takoðe mu govori da je lo¹e spavala, i da je tek sada primetila da preteruje."

(www.velikibrat.co.yu)

Hvala Bogu


:Bog :Bog :Bog :Bog

Luximus

Ja se moram u potpunosti sloziti sa igrackicom vezano za Zekonju. Stavljati recke ne samo da nije lijepo, nego je fukarski, a fukarluk mrzim najvishe na svijetu. Tu se vidi koliko je ko i kakav covjek. Nije fora ispasti "faca", fora je biti covjek.  :wink:

Bred

Ispade sirovina Danilo! :V
Kada sam video kako se ponasao u ispovedaonici-ja bih to odmah u odgovarajucu ustanovu na lecenje. Onakvo ponasanje je za svaku osudu i notorni je bezobrazluk. Takve likove bih sankcionisao na svakom mogucem koraku. Btw juce sam ga video u gradu  :bljak: Uzeo je sebi za pravo da sudi o drugim, ko je debeo, ko je ruzan, ko je seljak a ko ne. To sebi dati za pravo moze samoi jedino doktor nauka koji uz to izgleda kao Apolon, ima 40tak god, zenu, decu, posao i svoj stan. Dakle poptuno kompletiran covek. Danilo nije ni blizu toga pa ni za naredni zivot.  :pst

Burek prezivljava kolektivni linc i to je nedopustivo i toliko ruzno da nemam reci a sve njegove rji su posledica ne snalazenja u takvim uslovima...

igrackica

Bravo Lux, konacno neko razume!  :cvet

Ivke

Ja mislim da Burek NEMA apsolutno nikakvo pravo da vredja ljude na nacin na koji to radi, da ON govori nekome da je ruzan ili glup... :box Seljak covek dosao u grad, pa su mu sada svi krivi sto je socijalno ne prihvacen... sa takvim stavom i ne treba da bude!!!U svadji sa Marinom,a i u jos bezbroj situacija,se odlicno videlo da nije uopste tako "mutav" i neko koga treba zaliti, sta vise... :batinaMislim da jos uvek nije shvatio da mu  taktika  nije prosla... nadam se njegovom izlasku iz kuce cim pre...A Danilo je CAR... on samo nije imao "dlake na jeziku" da kaze jednom takvom folirantu sve u lice...Mnogo mi je zao sto je ispao...

*

#291
I ja mislim da doticni BUREK nije ni malo naivan, i vrlo dobro zna sta radi...

Evo, procitajte sami:

Danilo je jo¹ jedna osoba koja je tvrdila da je Burek najveæi folirant u kuæi.
- Burek, kladim se da u tvom selu nema ni pekare ni bureka. Ti si to ime smislio radi ¹oua. Nisi ti nikada probao burek - rekao je Danilo koga je takoðe pogodila svaða Marine i Bureka kada joj je Burek rekao: „Nije ni èudo ¹to te je taj biv¹i deèko maltretirao kada si takva“.
Marina je, inaèe, iznervirala Bureka zato ¹to mu je rekla da je kao turista bio prezahtevan (non-stop je tra¾io da jede), a kao posluga je bio na „dijeti“. Marina se tada rasplakala, a Danilo se ra¾estio i poèeo je da obja¹njava Bureku da tako ne mo¾e da prièa sa ¾enama.

A Burek je Danila napao i pred druge nominacije.
- Lako je tebi. Ti si se bogato o¾enio. Samo pozove¹ ¾enine roditelje, i daju ti sto evra - rekao je Burek Danilu i dodao: „Ma sa tim minðu¹ama si ru¾an k’o majmun“. Nakon ¹to je Burek dodao na ovu prièu jo¹ dve-tri provokacije, Danilo mu je zapretio pesnicama. Burek je ipak „trijumfovao“ kada ga je opsovao i na izlasku iz kuæe.

Napad na Jelenu

Zbog zadatka Jelena i Burek su preksinoæ prespavali u istom krevetu. Burek, koji je od poèetka emisije zaljubljen u najmlaðu ukuæanku, preksinoæ je iskoristio priliku da svoju simpatiju izljubi. Neobuzdani Burek ju je èak dva puta uhvatio i za zadnjicu, a poku¹ao je i da je poljubi.
„E, Jeco, Jeco, hoæemo li se ja i ti veèeras...“, pitao je nestrpljivo Burek.
„Jao, nemoj me to pitati“, branila se Jeca.
Uh, kako bih te izljubio od malog prstiæa do vrata“, navalio je Burek.
„E, stvarno si preterao“, uzviknula je Jeca.

Burekovo udvaranje Jeci

-Ja sad, da hoæu da izaðem sa tobom, je l’ moram da pitam tvog menad¾era?
-Da te pitam ovako iskreno..., oseæa¹ me ti onako (na znoj)?
-Ja kad bih ti dao jedan kis, osetila bi cunami, kataklizmu i apokalipsu u ovoj sobi.
- Ja kada bih te poljubio, pala bi u komu tri dana.
-Kad mogu bubice celu noæ da se ja¹u, mo¾emo i mi.

(BLIC, 9.10.2007.)

:wall: :wall: :wall:

Luximus

Mene vishe zabrinjavaju ljudi kojima je on simpatican...

Bred

a zasto luximuse, zivo me zanima?  O0

Luximus

Na stranu to sto je ljakse, to nema nikakve veze sa bilo cim. Na stranu to sto se ne uklapa, u drustvu je pirana i znas vec koga sve, a i nenormalni su uslovi. Na stranu to sto sto se ocigledno folira. Ali ne mozemo zanemariti da je on ocigledno veoma losh covjek. Maloprije rekoh... fukare prezirem, a lako ih prepoznajem. Zabrinut sam za sve one koji to ne vide... A jos zabrinutiji za one koji vide, a i dalje im je simpatican...  :wink:

Girl

Jeste li vi glasali telefonom prosle nedelje za nekog od nominovanih?

Ivke

Na stranu i to sto je rekao da u njegovom selu niko nema TV, a kada su ga pitali sta je porucio majci kada je krenuo, on se malo izleteo da joj je rekao da ga gleda jer ce biti u VB...No comment kakav licemer i nistarija...i on je nasao za shodno da nekoga proziva i vredja...Stvarno ne razumem ljude koji mogu da podrzavaju nekog takvog...

Bred

ne, ne, ne. ja mislim da on ne zna adekvatno da se izrazava pa zbog toga biva pogresno shvacen na svakom koraku. no, we will see.
luximuse, mene vise brinu Danilovi simpatizeri  :wink:

Favis

znate kako je veliki problem kad je u selu deficit seoskih cura a ima momaka za zenidbu!! Pa to celo selo zna, moze na prste da ti ih nabroji, ko je ciji, iz kakve je kuce... i to je glavna preokupcija! Onda dovedes curu iz susednog sela...pa si pravi smeker...a tek iz Beograda...car sveta!  :K
...to su ozbiljni komplexi!  :siza:
 

dirigent

Veliki brat?  :bljak:

      Ako ga budem gledao , moja deca ce i da ga slusaju , a moji unuci a zavoleti. Ne smem to da im priustim...  :run

       Mr. Brede obavezno izbrisite ovaj post , da me ne bi napadali za oportunizam.