Big Brother II serijal

Started by pereca, 19-06-2007, 01:17:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

Ko ce pobediti u II serijalu Velikog brata?

Suzana
Burek
Aleksandar
Djordje
Vesko
Vesna
Natasa

Wlada

Кад је крај серијала? Јел опет траје до Нове године?

*

Pa, naravno...
Dve muve jednim udarcem, i finale i novogodisnji program, sto je totalno bzvz fora, al ajde

Luximus

Micko je probao da poljubi Natashu "na prepad", ali totalno pogresno. Prvo je riba bila udaljenja od njega jedno pola metra, jos i okrenuta ledjima ka njemu, a on se bio zaletio ko mlad pavijan na banane dok se opojni miris djurdjevka shiri proljecnom shumom. Nista nije bilo, jos uvijek, iako mislim da tu postoje simpatije. Rece VB-u da ce da se suzdrzava jer je u kuci. Tu je i podrzavam. No, vidjecemo oce li popustiti. Ono dvoje se vataju li vataju, pa nek' im je sa srecom! Mozda ce i oni da vode Zvezde Granda sledece sezone, ko ono dvoje glupandera...  :>

*

Zvezda Granda im ne ginu :116:

A sto se Micka tice - ne znam ko ga je ucio onako, bre, Lux :hmm :K

Luximus

Znam sve. Totalno si u pravu. Nemam pojma odakle mu onakva suluda ideja da ce uspjeti da je poljubi na onaj nacin! Ja ga ucio nisam, to je sigurno!  :> :wink: Bed tajming Micko...

*

Lux, uhvatih sad slucajno uzivo prenos VB-a!
Snajka ti se upravo upiskila od smeha, ali bukvalno, ne znam da li ce to biti u pregledu :116: :116:

Sole

meni je totalno bilo loodo kad je pokusao da je cmokne!  :116: :116: :116:
micko je prava muska lujka, kol;ko sam se smejala kad je izleteo iz sobe jer su ga ove ostale probudile svojim smehom,pa kad im se iznapsovao, znaci nije normalan!  :K jos na crnogorskom jos smesnije  :>
decko je toliko smesan da je ono nesto nevidjeno.
za Natasu mi je ok sto se suzdrzava, a vidi se da joj se svidja, ce da pukne.  a005
ali, kad sam sinoc videla svoju profesorku nemackog u Velikom mozgu- ili kako se vec zove...  :shock :siza:

Jelena  i Zeka su mi totalno degutantni...
ne znam kako ih nije sramota, ono dvoje prethodnih Grandovaca se bar krilo ispod jogran planine, ovo je samo za  :bljak:

Ivke

Kako stoje stvari Zeka ce veceras napolje...A Jelena ce kad izace iz kuce i pogleda sta je on pricao biti zahvalna Bogu sto je izasao... :> Sad to nece shvatiti to kao da se spasila...Bilo bi tu svasta, a posle...Mnogo je ona mala, sinoc Slavisa samo sto joj nije nacrtao kakav je Zeka gosn reckica...a  ona izgleda ne zeli da shvati... :lol:

_sanja_

ja mislim da ce izbaciti mishela ,ipak je on sad skroz neutralan u kuci... koga god da izbace od ovih troje bice manje zanimljivo :) stevana nikako :) bez bureka nije to to :) a nale tek treba da ZIVI u kuci :) :)  :ljubav:

_sanja_

jbg :( krivo mi je ....nije trebalo da ispadne zeka :(

Enea

 :roll:
burek je opet ostao.. a povracja mi seee... posle tone alkohola, spremio specijalitet: przio virshle, pa iscedio limun preko njih, pa dodao sardinu, krastavac, kornfleks, i preko svega slatku pavlaku..

zeka je frajer za ove shto su ostali



.. a rekla sam: necju vishe!
necju, obecjavam :nonono:

_sanja_

burek je stvarno da se ispovracas!znaci uzas!!! nemam reci !   ne mogu da verujem da takvo stvorenje uopste postoji !    :shock   zeka je mmmm.... i da..uopste se on ne ponasa debilski i nenormalno..dobar frajer, extra izgleda, ribe se pale na njega i sve ostalo. pa sta treba da radi? da ne iskoristi to sto moze..ma daaa, ko ne bi ! :)  kako bih ga samo posedovala  :happy:   :trfr: :tlab:

Roben

Zeka izbaèen iz Kuæe Velikog Brata

Stevan Zeèeviæ zvani Zeka treæi je ukuæanin koji je izbaèen iz Kuæe Velikog Brata. Za dvadesetèetvorogodi¹njim konobarom iz Novog Sada najvi¹e æe patiti Beogradjanka Jelena, koja se posle prièa da je Zeka nervira - "smuvala" sa njim.

Zeka ove sedmice nije imao pravo da nominuje - po¹to je pretio Bureku, automatski je nominovan za ispadanje. Burek æe biti najsreæniji ¹to je zeka napustio Kuæu, jer - i on je zaljubljen u Jelenu.

Po izlasku iz Kuæe, Zeka je rekao da mu je jo¹ pro¹le nedelje "sve bilo jasno", kad je izbaèen U¾ièanin Danilo. "Tad je sve bilo jasno - publika navija za Bureka", rekao je.

Upitan za "ligu d¾entlmena" o kojoj su u medijima prièali njegovi drugari, a svodi se na "recke" za svaku devojku s kojom se "smuva", Zeka je rekao da to uop¹te nije tako i da mu se Jelana odmah dopala. "Prvo fizièki, a onda sam je upoznao - ¾iveli smo zajedno. Nikad ranije nisam dobro upoznao takvu devojku. Shvatio sam da je pametna", rekao je Zeka.

Na pitanje je li primetio da Suzani nije svejedno ¹to su on i Jelana zajedno, Zeka je rekao "¹ta joj ja mogu", i objasnio da mu se Suzana nikad nije svidjala.

Po Zekinom mi¹ljenju, Burek je "sme¹an kao bioskop", a vrlo je nezgodan kad se iznervira i mnogo psuje. Zeka je uveren da se Burek folira. "On dolazi iz dela zemlja koji ja jako volim. Najvi¹e me iznerviralo ¹to izaziva sa¾aljenje… a ima inteligenciju domaæe ¾ivotinje", dodao je.

Zeka bi voleo da pobedi Slavi¹a, ali - veruje da æe pobediti Burek.

(MONDO)

pig_am_am

jos ste u toku? phehehe.

otkad je danilo (najbolji LIK koji je bio u kuci mozda ikad) ispao mene ovo ne interesuje. da gledam onog raspalog morona...  :bljak:

garant ga cuvaju tu... iz ko zna kojih razloga,necu ni da razmisljam.

_sanja_

po meni danilo nije bas cist lik , on prvo treba rascistiti sam sa sobom! ima skroz kontradiktorne izjave ....  ma crnogorac je zakon :)