Big Brother II serijal

Started by pereca, 19-06-2007, 01:17:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Ko ce pobediti u II serijalu Velikog brata?

Suzana
Burek
Aleksandar
Djordje
Vesko
Vesna
Natasa

*

Nemojte me pogresno razumeti, nije da sam ja sad antialkoholicar ili sl. - Da li mislite da se nekom "otelo" kontroli da popije ceo litar vodke i da li je to normalno?!!
Sta je bilo, bilo je, meni ona nije antipaticna...

Souris

meni je riba antipaticna extremno ima onaj sugav glas smeje se kao kobila i gade mi se neke njene price bas mi je ono dno dna....a sad sto je popila flasu jbga desava se ja kontam da bih se tamo odvaljivao od alkohola il da bi skakao po bureku ceo dan......

Bred

 :K
ko su nominovani za ovu nedelju?

*

#393
Lux, nove info - i familija se slozila :K



Mićkovi hoće Natašu za snajku

Nije tajna da se Mićko već nekoliko dana trudi da smuva temperamentnu ukućanku Nišlijku. Nekoliko puta je pokušao da je poljubi, ali ona još uvek tvrdi pazar. Mićkova sestra Ljilja otkriva da bi njegovi najbliži, a posebno mama, baš voleli da se Mićko i Nataša zaljube.

- Ma, nama je Nataša toliko mila i simpatična, pravi je lik. Mi smo svi oduševljeni. Dobro je, vala, izabrao. Pa kad bi Crnogorac izabrao nešto što ne vredi. I on i ona su dupli lavovi, baš su se našli. Svidela se ona njemu i pre nego što je ušao u kuću. Mislim da se baš zagrejao. Ma, zaljubiće se - kaže Ljilja i dodaje da je Miloš pravi konzervativni Crnogorac, te se od njega ne može očekivati ništa više od poljupca.

- Pokušao je da je poljubi. I biće baš uporan. Kod nas je tako. Kad Crnogorac nešto zacrta... biće ona njegova. Ali, dok su u kući, od njega seks nećemo gledati. E, sad ne znam da li će uspeti da je smuva. Mi navijamo za njih, ali čini mi se da se ona nešto ohladila. Možda je uplašilo ono njegovo zezanje „Dođi ovamo“... Ako ništa ne bude u kući, biće nešto van kuće - objašnjava Ljilja

(blic)

@Bredly:
Strpi se do veceras pa ces saznati, mada mislim da ce Micka nominovati VB, zato sto je bacao onaj tabure po kuci :hmm

Ivke

Micko, Misel i naravno Burek... :K I pored moje ogromne zelje da Burek ispadne, ja se vise tome ne nadam... :ball2: :ball2: :ball2: Misel verovatno ide napolje...Nece dati CG da Micko tek tako ode, pre nego sto im snajku ne obezbedi... :K

Bred

uf da, veceras nominacije  :wall: :K

Luximus

zvjezdice, ako je familija rekla DA! onda je to rijesheno. Kad mi crnogorci kazemo DA! onda se svasta desava...  :>
I ranije rekoh: Sto je nashem Micku dobro, dobro je i nama!

Souris

da ako je familija rekla da smuvace je sto posto....ha ha ha strasno koje su to price...micko je debil klasican

Luximus

Souris, kao prvo, shvati ovo kao zayebanciju jer to i jeste. Vidis li jbt da se sprdamo, to sto imamo snage?! Drugo...familija samo pozitivno reaguje na Mickove simpatije prema gospodjici. Milo im je sto se zaljubio, a djevojka im se svidja. Ne vidim sto je to loshe?! Ako se Micku svidja, i ako se tu nesto desi izmedju njih, lijepo je znati da i familija i prijatelji stoje iza tog njegovog izbora. O tome se radi. Trece, oni su u kuci VB-a i nemaju pojma sta se desava napolju, ni sta pisu novine, ni reakcije naroda, ni sta prica njegova familija, pa cak ni kako je igrao Inter u zadnjem kolu Serije A! Da li ce se oni smuvat ili nece, samo onaj gore, kojeg ovo puno zasmijava, zna, a mi mozemo zamo da nagadjamo.

Souris

sta ti pricas....opusti se i plesi

Ivke

Bojim se da nece biti prilike da Micko ispuni zelje svoje familije...posto je nominovan sa Burekom, a kako iskustvo govori -  ide napolje... :box

igrackica

Ma, nece Micko napolje, ne verujem i ne bih volela!

*

Igracko, ako cemo verovati forumu VB-a, a kazu ljudi koji ga posecuju, da dosad nije omanula procena, ovog puta ce Burek leteti napolje, zato sto se vecini forumasa smucio, i ako uzmemo u obzir da ljudi koji vise na njihovom forumu uglavnom i glasaju, onda... :K

[off] Jedino ako admin glasa da Burek ostane, onda vec imamo problem! ODUZMITE MU MOB [/off] :K

igrackica

Da li mislite da se glasanje namesta?
Meni je neverovato da ljudi do sada nisu izbacili Bureka? Ili je u pitanju sprdacina?
Sto mi rece neko "Ja ga ne bih izbacio, meni je zadovoljstvo da gledam kolika je on budala!"

*

Ne znam da li je namesteno, meni nije zadovoljstvo da ga gledam - jeste budala, ali pocinje da me iritira uzasno...
A prosle nedelje je bilo jako tesno izmedju njega i Stevana, ali su ipak odlucili glasovi onih kojima je interesantno da gledaju onog Bureka :bljak: