Big Brother II serijal

Started by pereca, 19-06-2007, 01:17:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Ko ce pobediti u II serijalu Velikog brata?

Suzana
Burek
Aleksandar
Djordje
Vesko
Vesna
Natasa

Darker

Kriste Bo¾e 25 novih strana od moje poslednje posete ovoj temi :wall: :wall: :wall:

Fala q ove sezone ni ne èujem za V.B.a, pa sam zbog toga poèeo ponovo da èitam 1984-tu :K
©ta æem, fali mi :roll:

pig_am_am

citas sta? imaj obzira,darker, prema nama nizim bicima  :K

meni je najlepsa bosanka.

nisam bila u toku ni ja,hvala tome q,ali sad kad sam gledala,bas mi bilo dosadno.
uopste nema likova.
zvezde granda su me vise zasmejavale  :K

da...ja sam se zaglupljivala time (mora svako necim,u ovoj zemlji da bi ostao normalan :K)

sandric

Drago mi je da je Burek ispao....mada verovatno ce sad da ubace jos veceg debila.Jelena me nervira,ali jedino mi se dopada sto uspeva sa svima da odrzi ok odnos,ima jake zivce ja bih se davno posvadjala sa nekim ukucanima....Ima dobru taktiku i bice favorit kako cujem

Darker

Kakv ¹tos - ubacuju debile da bi bilo gledano, a na kraju pobedi najnormalniji lik :wall:
Kakva sociopsiholo¹ka analiza, ¹to bi Tijaniæ rekao...
Sad èekam da me ispare :run

Bred

Eto zene, jel ste sad zadovoljne?
Ana[Mihajlovksi] je upravo rekla ono sto sam i ja sve vreme hteo da kazem-burek se ponasao kako se ponasao u samoodbrani, ne zaboravite da su svi nahrlili na njega.
Da, i po rjama ovde s emoze videti koliko su ljudi malo tolerantni prema bilo kome ko se imalo ralzikuje od nekog sablona u bilo kom smislu  :wink:
Elem, sad cemo videti kako ce bit a svi su izgledi da ce Tanja jokozuna sledeca da leti  :K

*

E, pa, Bredly, znam da ti je zao, nemoj sad da napadas ostale koji ga nisu voleli. Ja znam da jesam tolerantna i mogu sa svakim da pricam, ali on me stvarno iritirao... Nemam nista protiv seljana, niti protiv nazovi glupih ljudi, ali imam protiv onih koji potenciraju svoju glupost :wall: :wall: :wall:

Bred

Pa retko ko je svestan svoje gluposti, i to moras uzeti u obzir  :wink:

*

A valjda mu je ukazao na to brat Pita? :hmm :K

:116: :116:

pig_am_am

decko u onom intervjuu nije imao blage veze sta ga voditeljka pita...
treba da pobedi bosanka. ona je provereno lik. cim je iz bosne.

igrackica

Burek u ludom noćnom provodu

.

Izbačeni ukućani „Velikog brata“ okupili su se sinoć u klubu „Stefan Braun“ gde su kao šankeri skupljali priloge u dobrotvorne svrhe. Ranka, Danilo, Zeka i Burek đuskali su do sitnih sati, a Burek, koji je sve vreme igrao na šanku sa igračicom, došao je sa posebnim ciljem - da se pomiri sa ukućanima.

Ovoj veseloj četvorci u ispijanju i pravljenju koktela, pridružili su se i Danilov kum i supruga Marizela, kao i bračni par Sava i Irina Radović. Ni Marko Miljković nije propustio zabavu, a pošto više nije u vezi sa Enom, celu noć je igrao sa mnogobrojnim devojkama.

(blic)

Favis

jao uzasa i zute kose!!!!  :siza:

Luximus

Eto zasto ja vishe ne izlazim tamo... :) Stresno mi je vidjet' praziluk selebritiz, svaki put...  :shock :>

Sole

Quote from: Luximus on 24-10-2007, 06:12:26
Eto zasto ja vishe ne izlazim tamo... :) Stresno mi je vidjet' praziluk selebritiz, svaki put...  :shock :>
:pljes: upravo tako, poptuno se slazem!!!

a sto se tice situacije u kuci, reklo bi se da je mirnije...
bez Bureka kako i ne bi!  :>
a ne znam ko ce sledeci da leti, odnosno prvo da bude nominovan...
nekako mi se Tanja namece kao najbolji kandidat, ali pitanje je sta ce ukucani reci.  :roll:
inace, cini mi se da se ova garnitura ljudi mnogo bolje druzi i slaze u odnosu na prethodnu, prisniji su i nekako se vise trude da uspostave dobre odnose.  :wink:

MiKy


Ivke

 Jao  :bljak: stvarno...Nego veceras cemo valjda videti neke zanimljivosti sa te Go Go S party...ma jedva cekam   :116: