Big Brother II serijal

Started by pereca, 19-06-2007, 01:17:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Ko ce pobediti u II serijalu Velikog brata?

Suzana
Burek
Aleksandar
Djordje
Vesko
Vesna
Natasa

Luximus

Rachuna da ce da uzme pare  :lol2:

Sole

meni rece drugarica danas da je bilo po novinama da ce Miki uci.  :ball2:
sreca pa su dobro sakrili informaciju  :roll: :wall:
mene je on nervirao i ranije, a osecam da ce da padne slihtanje sadasnjih ukucana ...  :run
nesto mi se cini da ovaj VB ide nizbrdo...  :hmm
mozda i gresim...
verujem da ce ubaciti jos nekoga...
cula sam za jednu devojku da bi trebalo da udje...
mozda...

Girl

Izasli su Jelena (najvise glasova) i Misel.
Usao je Miki i on je odlucio da ce ostati sto duze moze.

*

Pa, da... Ja sam jos sinoc na Mondu procitala da ce on uci :roll: Tako da ocigledno to nije bila tajna!

A, inace ce nocas biti nominacije, i izbacuju jos jednog ukucanina u sredu :K

I bas mi je drago sto je najveci folirant Jelena izasla iz kuce... Izvini, Bredly :stid:

shmizla

I ja mislim da je Jelena bila nevidjeni folirant, uopste mi se nije dopala...
A definitivno mislim da im je minimalna gledanost, posebno u odnosu na prvu sezonu, kad su ponovo ubacili Mikija, u nadi da ce ljudi malo vise gledati... Ovi ukucani su bili zabavni samo svojim porodicama i prijateljima. Izbacuju vec u sredu ponovo, i verovatno i u subotu, a ubacice neke nove, da obnove postavu, i spasu serijal..

Luximus

Oh boze... Izashla jedna seljoberchina, ushla druga...
:namcor

Keleraba

Ja se plasim da oni ne ubace ponovo onog Bureka, tako da ce to biti duplo zlo u kuci :namcor :namcor :K

Luximus

Da ubache Bureka ponovo, tachno bi im bombu bachio na onu kucerdu...  :>

Keleraba

Ja se iskreno nadam da nece,al Ana sinoc nesto rece da su se ukucani prijatno iznenadili ulaskom Mikija sinoc, al da ce u sredu doziveti neprijatno iznenadenje, ja se iskreno nadam da nije u pitanju Burek  :run

MiKy

ne nego ce u sredu opet biti izbacivanje...ja se nadam da su videli kakve su kretene ubacili pa se trude da isprave gresku

mada kako su krenuli,tesko... :run

Keleraba

ma da da, al meni to sve nekako sumnjivo, nadam se da me osecaj vara :hmm :hmm

lycos


Luximus


avgogh

Nek' im ubace Veselinu, al' da ne smeju da je nominuju, bar mesec dana! :K

BK

Kad sam cula Mihajlovsku sinoc da je gledanost ovog VB veca od prethodna dva (mada ne znam zasto bi imali cist markentiski potez ubacivanja Mikija) nisam verovala, ali kad vidim sebe a po ovom delu foruma i druge kako preate, mozda je to i istina...svi uglavnom cekaju sta ce se dogoditi...iako je krajnje nezanimljivo, a rekla bih i necujno jer ih uglavnom ne razumem sta govore...