Big Brother II serijal

Started by pereca, 19-06-2007, 01:17:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Ko ce pobediti u II serijalu Velikog brata?

Suzana
Burek
Aleksandar
Djordje
Vesko
Vesna
Natasa

*

Juce su rekli u pregledu da ne mogu da kazu koji mu je zadatak jer ce u sredu ubaciti nove ukucane, pa da oni ne bi culi...
Tako da cemo saznati u sredu

malena

Aha a ja mislila da sam nesto bitno propustila...  :lol2: Ma mene je Miki poceo da smara i nervira... Ok bio prvi put proslavio se i to je to gotovo... Ne vidim dobar razlog za njegovo ponovno ubacivanje i trku za novac,sto nije iskoristio svoju sansu kad ju je imao... Zasto bi on bio privilegovan da ulazi i izlazi iz kuce kad se to njemu cefne..  :hmm :roll:

_sanja_

i mene miki nervira. stvarno nema smisla sto su ga pustili opet..prvi put je bio zanimljiv,ali da je ostao duze ko zna,mozda bi ga i izbacili. ja mislim da ce on uskoro napolje...i daj Boze  :K

MiKy

ma koji njihov VB gledaju samo na koji nacin sto vise para da zgrnu...
total tv-VB non stop 1500 dinara  :wall:

Enea

bacih pogled, opet malo sinocj. oni ljudi su mi nekako prazni. ne vidim da iko od njih moze da pokupi nagradu.

no morate priznati, zadaci su im daleko lakshi.
ne moze da se poredi farbanje stolica, sa uchenjem madjarskog, ispiranjem mozga, pushtanjem zenskog vokala celu nocj ( to beshe Markov zadatak, proshle god? )

sandric

Pa ubacili su Mikija da bi on postao favorit i osvojio novac...to kao da je njegov dil sa ljudima iz vb...no videcemo.Ja bih volela da sutra izleti Tanja,kakvu je placljivu scenu napravila kad je cula da je nominovana :bljak:

Enea

mislim da miki ne moze da konkurishe za nagradu.. verovatno su mu dali neku cifru vecj..

Bred

znao sam da ce da place.
a miki da me nervira-nervira ali ne toliko mnogo  :wink:
bio mi je odvratan i Anin komentar da ce sad svi ukucani da mu  povladjuju i uvlace se? E pa takvim likovima bih ja namerno isao uz dlaku  :djavo

Enea

#488
shto se ne prijavish? :K

_d.0.t_

zadaci su im bzvz... oni su bzvz...
stavio bih soma dindzi na 'iz crnogorca u bosanca', al' videcjemo...

ochekuj neochekivano my ass.

pig_am_am

hahaha iz "keca u dva",a?

Enea

pusti ti njega, pitaj mene :K

taj sme da igra samo pada vishe...

sandric

ma crnogorac je koma sa onim kako nece da se kupa pa nek bazdi bas ga briga....strasno,jadan ne zna da je hladna voda dobra za cirkulaciju

_sanja_

uzas!!ne mogu da verujem da se ne kupa ! ima li sta gore ???    :roll:    :bljak:

Girl

#494
breaking news:  :lol2:
Evo, upravo udjose troje ukucana
Sa¹a iz Vranja,
Vesna iz Novog Beceja!
I Djordje - CRNI iz Velike Plane!
:wink: