Big Brother II serijal

Started by pereca, 19-06-2007, 01:17:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Ko ce pobediti u II serijalu Velikog brata?

Suzana
Burek
Aleksandar
Djordje
Vesko
Vesna
Natasa

BK


*

E, ja sam se bas razocarala kada sam cula koji mu je tajni zadatak,..
Bas je trulo...
Da radi to sto rade ostali ukucani vec nedeljama, tj. da samo izdrzi 5 nedelja u kuci i postuje pravila + mu je zagarantovano da ni publika ne moze da ga izbaci ( i da mu VB nije obezbedio azil, gledaoci ga ne bi nikad izbacili zato sto su u pitanju humanitarne svrhe) on dobija 20000e koji idu u humanitarne svrhe tamo gde on odluci i svaki prekrsaj koji napravi je 500e manje...
Kao, izabrali mu najtezu kaznu, jeste kako da ne :bljak:

Ivke

Ma kakva katastrofa...pa da li su stvarno ovo ljudi koje mi treba da gledamo i jos da nam budu zanimljivi, posto su sa tom idejom od strane Emotion-a ubaceni...Uzas...Nisam gledala veceras, ali po ovome sto sam mogla da zakljucim, zaboravicu na VB...

sandric

Ne svidjaju mi se novi ukucani,mozda samo ona iz Beceja vredi nesto mada isuvise veruje da ce ona osvojiti nagradu.A kakav je to Mikijev zadatak?...nisam gledala taj deo a nije mi jasna ta prica o Mikiju humanisti

*

#499
Pa, sandric, napisah ja par postova iznad sta mu je zadatak...

ALi, evo ti i iz novina :K

Mikijev tajni zadatak

Miki je dobio tajni zadatak. Narednih pet nedelja mora da se pridržava svih pravila „Velikog brata“, i ako izdrži, zaradiće 20.000 evra koje mora da pokloni u humanitarne svrhe po svom izboru. Dakle, ako ga u tih pet nedelja ne izbaci narod i ne prekrši suviše pravila, Miki osvaja pomenutu nagradu i ulazi u igru za 100.000 evra. Tokom ovih pet nedelja, u slučaju svake greške i prekršaja Mikiju se oduzima 500 evra (ako izabere da se bori za 100.000 evra, za svaku grešku u ovih pet nedelja skinuće mu 1.000 evra). Miki bira da li će ostati u kući nakon pet nedelja, a ako u među vremenu bude nominovan, sa njim će biti nominovano još dvoje ukućana.

(blic)

__________________________

VB: Jelena zaljubljena, Zeka "muva" Enu Popov


Mlada Beogradjanka Jelena Žeželj posle izlaska iz Kuće Velikog Brata prinaje da je zaljubljena u Novosadjanina Zeku, koji je pak, prema saznanjima tabloida "Svet", krenuo u "napad" na nekadašnju ukućanku Velikog Brata i pevačicu Enu Popov!

Najatraktivniju ukućanku po izlasku je dočekala mama koja joj je došapnula da je Zeka čeka na tajnoj lokaciji, daleko od radoznalih pogleda, tako da je ona sigurnim korakom prodefilovala crvenim tepihom.

Na pitanje novinara "Sveta" u kakvim je zaista odnosima bila sa Burekom, s obzirom na to da je plakala kad ju je spopadao, a trčala za njim kada ju je ignorisao, Jelena kaže:
"Naravno da ga nisam jurila, to je neko pogrešno protumačio. Burek se povlačio u sebe svaki put kada nismo razgovarali, pa mi ga je bilo žao. Njega isključivo gledam kao druga i uvek ću mu biti zahvalna što je bio uz mene u najtežim trenucima. Maza sam i uživam kad mi neko posvećuje pažnju, kada mi govori lepe reči, a sa njim mi to nije nedostajalo."

Po napuštanju Kuće Burek je izjavio da je siguran da je Jelena zaljubljena u njega, ali ona tvrdi da to "naravno" nije istina, dodajući da joj se svideo Zeka.
"Nije me sramota javno da priznam da sam zaljubljena u njega", kaže Jelena, dodajući da se nada da će njih dvoje ostati u vezi.

Na pitanje novinara da li je sigurna da je Zeka zaljubljen u nju, ona kaže: "Osećam da jeste. Da nije, verovatno ne bi bio sa mnom."

Ipak, u istom broju "Svet" piše da se Zeka sprema da ostavi Jelenu zbog Ene Popov. Informacije koje stižu iz izvora bliskih mladoj Novosadjanki, njen sugradjanin Zeka, poznati zavodnik i član Lige izuzetnih džentlmena, indirektno joj se udvara.

Naime, posle Enine izjave da bi volela da ga vidi kao voditelja "Granda" ( :wall:), bivši stanar Kuće Velikog Brata, Stevan Zečević, telefonirao je njihovoj zajedničkoj prijateljici moleći je da mu prosledi Enin broj. Na njeno veliko iznenadjenje, kada je pozvala Enu da je pita da li joj to odogovara, mlada pevačica bila je oduševljena činjenicom da se Zeka interesuje za nju.

Stevan je napravio prvi korak i pozvao Enu, a ona od tada, kako kažu njene prijateljice, većinu vremena provodi razmenjujući SMS poruke sa njim.

Dakle, Zekin emotivni status prilično je zapetljan, naročito pošto je i Jelena napustila kuću Velikog Brata, a "kojem će se carstvu privoleti" ostaje da se vidi.

(MONDO)

_d.0.t_

pogreshan izbor ljudi... od pochetka.
bzvz...

Enea


sandric

ma nek ode vise Slavisa nervira me

Bred

#503
nominovani za ovu nedelju su miki, elmir i slavisa ...

dodata je nova anketa  :wink:

*

#504
Slavisa ide napolje ovog puta

Ðorðe Stojanoviæ Crni, stanar koji je sinoæ pre¹ao prag kuæe „Velikog brata“, ima zaista nesvakida¹nju i tu¾nu ¾ivotnu prièu. Ceo ¾ivot je proveo po domovima i hraniteljskim porodicama na relaciji selo Milo¹evac - Bela Crkva. Kada je bio vrlo mali, stric mu je ubio oca, a njegovu majku su proglasili ludom kako bi im uzeli stan koji su imali u Sopotu. Ðorðe nije upoznao oca, majku je do sada nekoliko puta posetio, a od starijeg brata su ga odvojili kada se desila ta porodièna tragedija. Ðorðe, koji se trenutno bori da mu vrate stan u Sopotu, veæ tri godine ¾ivi sa porodicom Miæoviæ iz Velike Plane.

- Ðorða smo upoznali igrom sluèaja. Prodavao je nekog „juga“ kojeg smo otkupili od njega. Po¹to je èudno izgledao, pitali smo ga odakle je i on nam je objasnio da mu je tata bio etiopski ambasador, a da mu je majka Srpkinja. I tako je pro¹lo to na¹e prvo upoznavanje. Po¹to nam je nekako bio drag mi smo mu rekli da kod nas mo¾e da svrati kada god hoæe - poèinje prièu za „Blic“ Dejan Miæoviæ, sin Radoslava i Danke koji su pre tri godine udomili Ðorða.

Te¹ko detinjstvo
Kada je porodica Miæoviæ upoznala Ðorða, on je ¾iveo u Milo¹evcu. Tamo je promenio nekoliko hraniteljskih porodica, ali u seæanju æe mu uvek ostati jedan deda za koga je dugo mislio da mu je pravi deda.
- Ma, nije on znao ¹ta ga je sna¹lo. Tek posle smo mu mi po papirima objasnili da on nije njegov deda. Bio je vrlo mali kada je ¾iveo kod tog dede, nije znao. Mislim da je u Milo¹evcu i zavr¹io osnovnu ¹kolu. Taj deda nije imao nikoga, a kada je do¹la neka porodica da izdr¾ava dedu, deda nije dugo izdr¾ao, porodica mu je uzela stan, a Ðorðe je oti¹ao dalje. Ni mi sami ne znamo koliko je domova i porodica promenio. Znamo da je bio i u Beloj Crkvi. Tamo se bavio zemljoradnjom, èuvao je stoku i zavr¹io je Ma¹insku ¹kolu. Sam Bog zna koliko je porodica i domova promenio, ali znam da je skoro ceo ¾ivot ¾iveo na relaciji Milo¹evac - Bela Crkva - prièa Dejan.
Kada je Ðorðe napunio 18 godina vi¹e nije imao pravo na dom, te se uputio u Crnu Goru.
- Ni sam nije znao gde ide i ¹ta radi. Put pod noge i ¹ta bude. Ali tamo je jednom prilikom upoznao neke ljude iz Petrovca kod kojih i dan danas radi leti. On celo leto prodaje krofne i kukuruze na pla¾i. Uzme neku kintu. Evo, ovo leto se zaljubio u neku Milicu ili Zoricu - ka¾e Dejan i obja¹njava kako je do¹lo do toga da Ðorðe postane èlan njihove porodice.

Udomljavanje
- Nakon nekih godinu dana po¹to smo kupili od njega „jugo“, Ðorðe je svratio kod nas. Tada nam je rekao da se posvaðao sa porodicom u Milo¹evcu i da sada ¾ivi u Smederevu po¹to ¾eli da radi u ¾elezari. Moj otac mu je rekao: „Da li si ti normalan, gde æe¹ tamo da radi¹, to ti je rudnik, te¹ko je.“ Ðorðe je imao plan da kada dobije posao deli stan sa cimerom. Moj otac je ¾eleo da vidi taj stan - ka¾e Dejan.
Kada je Radoslav Miæoviæ u¹ao u iznajmljeni stan, imao je ¹ta da vidi. Stan nije imao ni¹ta. Ni najosnovnije. Samo du¹ek na patosu i televizor na improvizovanoj kutiji.
- Kada je moj otac to video, uhvatila ga je tuga. Odmah mu je rekao: „Pakuj stvari i da preðe¹ kod nas.“ Ðorðe se snebivo, pitao se: „Kako æu ja?“ Ali, na kraju je pristao. Veæ tri godine ¾ivimo sa njim i od prvog dana poma¾e u svemu. Radi sa nama kao autolimar. On je velika dobrica, po¹tenjaèina - ka¾e Dejan.

Borba za stan
Ðorðe je kao mali ostao bez porodice. Kada je njegov stric ubio njegovog oca, majku su proglasili ludom kako bi im oteli stan u Sopotu.
- Majka je godinama u du¹evnoj bolnici u Lebanima. Kao mali nije ni znao ko je ona. Tri puta je sa mojim æaletom i¹ao da je poseti. ®ena je bila normalna, ali su iskoristili ubistvo njegovog oca kako bi je proglasili ludom i uzeli stan. Ona je godinama u bolnici - ka¾e Dejan i obja¹njava kako je Ðorðe ostao i bez brata.
- Isterali su ih iz stana, a decu rasterali po domovima. Mi svi mislimo da Ðorðe ima brata. Ðorðe ima sliku, to je jedino ¹to ima. A jedna baka iz kom¹iluka u Sopotu nam je rekla da je njegov brat dolazio da vidi ¹ta je sa tim stanom iz koga su isterani i da je tra¾io Ðorðov broj telefona. Meðutim, nikada se nisu videli. Ðorðe ne zna gde mu je brat. Ma poku¹avali smo da ga naðemo preko interneta. Ali, te¹ko je. Ðorðe se èak prijavljivao i za „Sve za ljubav“ u potrazi za bratom. Ali, ni¹ta. Mo¾da æe ga brat sada prepoznati, naæi. Molimo se Bogu, mo¾da mu uèe¹æe u „Velikom bratu“ pomogne da naðe brata - ka¾e Dejan i obja¹njava ¹ta se trenutno de¹ava sa stanom iz koga je Ðorðetova porodica izbaèena.
- Ðorðe je dobio presudu da mu se vrati taj stan u Sopotu. Meðutim, njegovi advokati su ga dugo zavlaèili, izvlaèili mu pare. Kada smo shvatili ¹ta se de¹ava, sluèaj je preuzeo moj sestriæ koji je advokat. Sada su pokrenuli tu¾bu protiv tih ljudi koji neæe da izaðu iz stana. Sestriæ ka¾e da æe sve biti u redu, a Ðorðe je presreæan. Proces æe se malo usporiti zbog njegovog uèe¹æa u „Bratu“ - ka¾e Dejan.

(blic)

___________________

Ja bih volela da ovaj decko pobedi, stvarno...
Ne samo zbog ove price, jednostavno zraci pozitivnom energijom, jos ako je do sada zaista proziveo to sto pise, onda zasluzuje sansu...
Ali, videcemo kako ce se snaci u kuci :hm

Ako ne pobedi on, onda bih volela da pobedi Suzana...

Bred

pretpostavljam da je djordje onaj sa naocarima? to onda potpuno objasnjava nnjegovu stidljivost i povucenost :ohwell:

*

A, bre, Bredly, citas li coveku ime?
Ðorðe Stojanoviæ Crni


mina-L

Dosadni su mnogo,ja sam prestala da ih gledam!A sto je Miki nominovan,jesu ga ukucani nominovali? Sto se mene tice,ja bih izbacila Slavisu!

Sole

ukucani su nominovali svu trojicu.
mislim da je vreme da leti Slavisa  :namcor i mislim da ce tako i biti ovoga puta!
moj me INSEKT jos do sada nije prevario, sve sam pogodila!  :K :roll:
ukucanke su ok, malo je cudna ova Vesnaja  :roll:, ovu drugu zgotivili samo muskarci.  :run
muski novi su ok, Djordje smesko  :happy:, bas deluje kao pozitivan i dobar decko, za sada.
Vranjanac iz Nis, malo cudan covek...  :hmm
ovaj Muzikravic  :>, malo nekako gej... bar meni...
Suzana je moj favorit!!!  :~

od muskih Micko mi je do sada bio najinteresantniji, ali samo menjam misljenje.
Natasa je isto postala suvise napadna, bar mi se tako cini...
;-)

Bred