Big Brother II serijal

Started by pereca, 19-06-2007, 01:17:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Ko ce pobediti u II serijalu Velikog brata?

Suzana
Burek
Aleksandar
Djordje
Vesko
Vesna
Natasa

sandric

prema zvanicnom forumu leti Slavisa...i treba

Bred

a po nasem izmedju elmira i slavise mrtva trka  :roll:

katarina

E ljudi, ja ne mogu da nahvatam VB da vidim dal je usla neka nasa poznanica, a cula sam da jeste...neka sa kratnom kosom, mislim da se zove Zorica...Jel usla?

Bred


Sole

znaci, ne verujem!!!  :F
sta radi vise onaj ljigavi Slavisa unutra??????????????????????????????????????
i sta se folira vise...
zar se njih dvojica nisu dogovorili da izadju zajedno...  :hmm
bzvz...
vise nema Suzana sa kim...  :smekerica:

Ivke

#515
Ja nemam reci...Izbacili su i poslednjeg od koga si mogao da cujes nesto pametno...Ko su ti ljudi  koji glasaju sad mi je jasno...Katastrofa...A ovaj licemer Slavisa ce valjda napokon leteti sledece nedelje...Ja vec sve manje gledam, a sada kad nema ni Elmira... :box

Quote from: katarina on 03-11-2007, 16:42:49
E ljudi, ja ne mogu da nahvatam VB da vidim dal je usla neka nasa poznanica, a cula sam da jeste...neka sa kratnom kosom, mislim da se zove Zorica...Jel usla?
Usla je svakako i izazvala veliki gnev svih ostalih ukucanki, bolje se slaze sa muskim delom populacije u  kuci definitivno...

Sole

neko rece da niko tamo nije usao slucajno.  :pst
pocinjem da verujem da su glasovi namestaljka, mada sam ja dosta pogodila, ali onda kad vec postane ligocno ko bi trebalo da izadje, nesto krene naopako...  :hmm
:ball2: :wall: :ball2:

Elmir je bas bio...  :smekerica: :>

*

E, pa, vidis i ja sam pogadjala do sad...
Bas me cudi da je Elmir izasao...
A sto se tice gledanosti, slazem se da je opala... Ja nisam ni gledala izbacivanje :roll:

shmizla

Meni se Elmir uopste nije dopadao...

Luximus

Ja jednostavno nemam vishe zhivaca da gledam. I pored najbolje volje...ne mogu! A ovi novi su sranje. Sta je onaj sa teglama na ochima?! Pa nedefinisana ljubiteljka tetovaza sa blagim biseksualnim sklonostima? Pa crnac nepoznatog africhkog porijekla?! Pa ona sisovisna kosovka djevojka?! I na kraju jos jedan tip nepoznate seksualnosti ubacen zbog gej lobija, posto je, jelte ispao Mishelko. Uzasno... Na kraju ce, sto je najgore ispasti da ce mi bit' milije gledat' neku ogavnu operu od ove Emotion-ove baljuzgarije. A ja ako shto ne volim - ne volim operu! Iritira mi i ushi i mozak i tijelo...

sandric

Meni je Slavisa toliko ljigav da ja nemam reci...pa zar i on nije trebao prema dogovoru da izadje napolje?...E svasta,psihologija slucajeva

MiKy

ja bi onog slavisu slatko  :F
takva je potuljara da nemam reci...
kladim se da on ne bi izaso sa Elmirom da je ostao dogovor...GAD

*

Pa, zar nije ostao dogovor?

On kao da je dobio dodatnu energiju kad je elmir izasao :hmm

BK

Nije ostao dogovor jer su oni mislili da obojca izadju na glavna vrata, a to ne bi moglo vec bi jedan mora kasnije kroz ispovedaonicu, a dodatni razlog je da su se Slavisi svidele nove ukucanke

_sanja_

ma meni je i slavisa ok ,ali elmir mi je bio super  :>   postaje sve dosadnije i dosadnije bez bureka, zeke, jelene , sada i elmira...kao sto je na pocetku bilo uzasno tako je i sada... ali OCEKUJTE NEOCEKIVANO  :K   
e, da...kruze tracevi da je zeka ostavio jelenu zbog ene! ne mogu da verujem  :wink: