Big Brother II serijal

Started by pereca, 19-06-2007, 01:17:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Ko ce pobediti u II serijalu Velikog brata?

Suzana
Burek
Aleksandar
Djordje
Vesko
Vesna
Natasa

*

Quote from: Luximus on 16-11-2007, 21:55:42
E Micko, Micko... plachipichko...  :F

Bas je budala sto nije ostao?
Lux, sta mislis, zasto je izasao :hmm

josefina87

jao,sada sam gledala u deset...odavno se nisam tako smejala..ispovedaonica-kuca straha...bas su hrabri!
:116: :116: :116: :116: :116:

Luximus

Quote from: * on 16-11-2007, 22:14:52
Quote from: Luximus on 16-11-2007, 21:55:42
E Micko, Micko... plachipichko...  :F

Bas je budala sto nije ostao?
Lux, sta mislis, zasto je izasao :hmm
Ne znam. Ali znam da ako se vec prijavio i ako je vec ushao u kucu, onda je trebao i da izdrzi do kraja. E sad... tesko je reci zasto je prso i izasao ovako. Mnogo je tu faktora. Jedno je sigurno. Ono plakanje je pokazalo da je ipak softic i da nema dovoljno muda, iako je prilichno dobar choek.

sandric

Ma leti Aleksandar bas je smor...

*

#589
Quote from: Luximus on 16-11-2007, 22:46:09
Ono plakanje je pokazalo da je ipak softic i da nema dovoljno muda, iako je prilichno dobar choek.

Pa, ne znam kako si doveo u vezu to sto je softic i nema dovoljno piii, i njegovu dobrotu...
Vidi se da covek nije los, jbg, pukao je u kuci, ko zna kako bi se mi ponasali da nas bace tamo? Zatvoreni, nemas srodnu dusu sa kojom mozes da pricas, a mislim da se to njemu desilo jos od samog pocetka... Nekako mi se cini da nije nasao nikog ko je na njegovoj talasnoj duzini. I dok ga je drzao njegov sopstveni entuzijazam, izdrzao je... Cim ga je popustilo, odustao je, jer nije imao nikog da ga digne kad je psihicki pao! :ohwell:

Luximus

Ma nisam doveo u vezu njegovu softy stranu i ljudsku dobrotu, nego sam to samo iznio kao zapazhanje. Vishe je bilo u smislu, jbg dobrar choek, shteta shto je pi..biiiip...  :wink:  :>
Mene da kojim slucajem bace tamo, to se ne bi smjelo prikazivati. Cisto sumnjam da bih plakao i kukumakao, pa da je ne znam kako u kuci.

MiKy

ma ja verujem da je tamo osecaj kao da si u zatvoru...zato jadnici i ne mogu da kontrolisu emocije  :roll:

malena

Kao sto smo i predposravili,ispao Slavisa,usao Zeka... Nervira me sto ne postoji neka neizvesnost...  :namcor

sandric

usao Zeka,koji smor,ali ajde ...samo ne znam sta znaci ono ocekujte neocekivano

MiKy


Sole

kakve urokljive oci ima taj decko...  :shock
izgleda dobro, sto jes' jes', ali stvarno ne verujem da se nisu dogovorili oko Elmira...  :hmm
cak sam mislila da ce hteti da vrate Tanju, a oni ni 5 ni 6 pa Zeku.  :ball2:

Bla_bla_blaaaa

Ljudi a zar nije imao Aleksandar najmanje glasova, a ne Slavisa?

darusaz

Jaoj ja vi¹e nemam ¾ivaca za njih.  :>

*


MiKy

pa izlazi onaj ko ima navise glasova