Big Brother II serijal

Started by pereca, 19-06-2007, 01:17:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Ko ce pobediti u II serijalu Velikog brata?

Suzana
Burek
Aleksandar
Djordje
Vesko
Vesna
Natasa

Sole

znaci, evo sad i ja odgledah neke delove malo detaljnije i ne mogu da verujem da je devojka iz Nisa, ustvari sestra bliznakinja devojke koja je menjala moju profesorku nemackog i predaval mi neko vreme!!!  :wall: :>
strasno!
lepo Ana Mihajlovski rece da nemaju veze jedna sa drugom, kad sam je videla kako se ljubi sa njom iz publike, nisam mogla da verujem!  :shock

Bla_bla_blaaaa

meni se ove ukucanke ne svidjaju...gde li ih nadjose

Sole

Quote from: Bla_bla_blaaaa on 23-09-2007, 14:14:42
meni se ove ukucanke ne svidjaju...gde li ih nadjose
vidis da ih trazili po klubovima  :>
zabavljali se ljudi  :roll:
uzas!
striptizete, go-go igracice...  :bljak:
mislim, znam da svako zaradjuje za svoj hleb, ali da li je to ono sto treba da mi privuce paznju kad upalim tv?  :namcor
a ne, mislim da ove sezone apstiniram  :nene:

Ksenija

mislim sve devojke su lepe...ako je to bitno,nije ovo izbor za mis :roll:
ali pocev od pedera i Gornjeg Milanovca,onog seljacica sa Kosova koji je dosao da se ozeni :shock :lol2:,i njih 7 ne zna se koja vise trtlja,biju se za rec,a uskoro ce poceti i sa fizickim obracunima koliko su ratoborne...ova iz Curuga sto je uzinala petarde je i policajka...kuku majko,laknulo mi je,necu gubiti vreme da gledam ove gluposti..

Luximus

Ja mislim da niko od trenutno ponudjenih ukucana nece pobijediti. Generalno gledano, statisticki, a i praksa je pokazala da vece sanse za pobjedu imaju muskarci. Takodje, narod nikada nece izglasati sponzorushu, ex-striptizetu ili pak go go igracicu. Trenutno najvece sanse ima zenska iz Nisha. Djeluje najnormalnije.

sandric

Nova postava VB je katastrofalna:ona prva lici na Karleusu,ona policajka glumi pametnicu...sve u svemu skup sponzorusa na jednom mestu,a kao sve su jako fine..a onaj Burek koji je dosao da se ozeni se nece bas proslaviti....gde ih sve nadjose :K

_sanja_

ova devojka iz nisa mi deluje nekako tupo..jeste da jedina nije sponzorusa ( bar ne deluje tako) ali bre  nekako mi je sva naivna... ili samo tako deluje...  :hmm

ciciban

Koja je fora da nema muskaraca???????Valjda ce ih ubaciti kasnije nisam bas sve gledala pa i nisam obavestena :wink:Nego iznervirala sam se sto su obe plavuse da se tako izrazim prsate..Opet stereotipi da su sve plavuse glupe, prsate sponzoruse, gogo igracice itd. :wall:Ova devojka sto se zove Ranka je bas lepa,ona ex striptizeta je dno dna i naravno ona prva plavusa strasno... :plez

Luximus

Nije mi jasno kako vam je Ranka lijepa a ocajne zube ima! Vilica a la harmonika... Ma dajte. Moze bit' i Jessica Alba, ali ako ima grdne zube, ne bih je ni granom takao! :)

Ivana_89

i ja mislim da æe kasnije ubaciti neke mu¹karce
naravno nekog dvometra¹a za onu Karleu¹u i nekog nalickanog metroseksualca za ostale   :>
a za sad mi se jedino svidja ona iz Ni¹a :cvet

ne znam da li su pustali ne¹to u¾ivo danas, nisam gledala...

Luximus

#70
Pushtali su nesto kratko i bilo je tacno kako sam i prognozirao. Policajka se trpa ja pa ja, ne da nikom progovorit', vrlo nekulturno prekida ostale u prici...kratko receno dominira. Izlecece ona brzo zbog toga! Prvo sto ce da ispizdi mnoge, a drugo, sto ce da je smatraju zheshcom konkurencijom, pa ce da joj uvale kosku! Bureku nije dala progovorit', a mozda je i bolje sto nije, jer cim je malo progovorio poceo je da prica kako se upiskio u gace kad je nastavnik u skoli lemao nekog. Ako je upishanko smrt za zene, onda sam ja Dzordz Kluni glavom i bradom! :)

Ivana_89

 :> :> :> :> :>

ja mislim da æe prvo nominovati Bureka  :K

Luximus

Nemoguce! :) Prvo djevojke biraju "kralja" od njih dvojice, a onda taj "krunisani" nominuje 2 pishne!

Ivana_89

evo doveli Dacu u 'veliki mozak'  :>
joj Bo¾e, u¾as  :bljak:

Luximus

A medju onim budalama sto su se prijavili a nisu prosli, ladno moj kolega sa fakulteta sa odsjeka za geofiziku! Hahaha... Kakva budala, krst mu sudio!