Big Brother II serijal

Started by pereca, 19-06-2007, 01:17:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Ko ce pobediti u II serijalu Velikog brata?

Suzana
Burek
Aleksandar
Djordje
Vesko
Vesna
Natasa

sandric

pa
Quote from: Sole on 20-11-2007, 22:28:12
najstrasnije mi kad Jeca kaze kako je Zeka pametan...  :shock
dobro mi nije odma'  :roll:
ali, sta pa od nje drugo ocekivati...  :namcor
inace, pesma je stvarno malo  :roll: , posebno ono "ne znam da citam, bla, bla..." stvarno nije na mestu, ali dobro...
nadam se da nije imao zadnje namere Zeka...
Pa posto je Jeca glupa onda je za nju Zeka olicenje pameti.Mislim da je pesmicu smislio da bi ponizio Djordja ....rasista :bljak:

MiKy

ona Vesna bi jos i licila na nesto kad bi sredila onaj haos od zuba  :roll:
a Zeka se gadno isprimao-frajer sam pa sta  :gay:

Bred

VB: Nominovani Suzana i Zorica, u¹ao Vesko
Sreda, 21. novembar 2007. 22:13

Ove nedelje su za izbacivanje nominovane Suzana i Zorica, a u Kuæu Velikog Brata u¹ao je novi Crnogorac - Vesko Bo¹koviæ (42 godine), elektrotehnièar iz Nik¹iæa.

Èim je u¹ao u Kuæu, Vesko je dobio tajni zadatak za koji ostali ukuæani ne smeju da znaju, a to je da sve ostale ukuæane ubedi da je Miækov rodjak i da je pristao da udje u Kuæu na Miækov zahtev. Mo¾e sam da odluèi u kakvoj je rodbinskoj vezi sa Miækom.

Veskov problem je ¹to ni¹ta ne zna o Miæku, osim da su mu poznanici rekli da lièe. "Ne znam ni kakav je Miæko, ni kakav je po karakteru, ni da li je duhovit, nervozan...", rekao je Vesko u ispovedaonici.

Miæko je pro¹le nedelje samovoljno napustio Kuæu.

Nik¹iæanin ima jo¹ jedan tajni zadatak da ubedi Mikija da ispuni svoj zadatak i u zavisnosti od toga koliko bude uspe¹an mo¾e da povrati novac koji je Miki do sada "spisko" od humanitarne pomoæi.

Prethodno su odr¾ane javne nominacije, a ishod je da æe se dve devojke - Suzana i Zorica boriti za naklonost gledalaca i izbeæi izbacivanje iz Kuæe.

Zorici su zamerili da je "nadmena" (Dijana, Nata¹a i Marina). Marina je Zorici prebacila da "previ¹e forsira neki stil i oblaèenje, kao da ¾ivi u hotelu", dok je Nata¹a za nju rekla da "ogovara"(!?).

Suzana je negativne glasove, izmedju ostalih, dobila i od Mikija i Nata¹e. Miki je opet nominovao Suzanu zbog "prljavog jezika". "Ona je kraljica ¹unda i kièa", rekao je Miki za Suzanu, a Nata¹a joj je zamerila da stalno menja stavove i raspolo¾enja.

Zorica je nominovala Vesnu i Nata¹u, jer sa njima ne mo¾e da nadje zajednièki jezik, niti mo¾e da ih razume. Za Nata¹u je rekla da "ima neki problem" i dodala da se "izvinjava njenim roditeljima". "Sve ¹to ona uradi ili ka¾e je izve¹taèeno", ka¾e Zorica.

"Povratnik" Zeka negativne glasove dao je Nata¹i i Mikiju. Zahvaljujuæi tome ¹to je bio "u stvarnom svetu", video je da je Nata¹a "¹ampion ogovaranja" i to joj je najvi¹e zamerio. Zeka takodje zna za tajni, humanitarni zadatak Mikija i to mu nije pravo. Novosadjanin je Mikiju prebacio i da je veoma negativan.

(MONDO)

--
El tacno da su se miki i zeka potukli?

mina-L

Kako uspevaju Natasa i Dijana da ne budu nominovane?!Anitpaticne su mi skroz, i ona Zorica mi je simpaticnija od njih premda se smeje ko lud na brasno!

*

Bred, prvo promeni anketu - azuriraj se malo :K

A ne znam za Mikija i Zeku, ja sam citala na Mondu da jesu. Zapravo sam prvi put za to cula u onoj emisiji Prilepak i tu su rekli da je kao na forumu VB-a osvanula tema da su se njih dvojica pobili ali da od toga nema 'leba, tako su rpvo objavili i na Mondu, ali sam onda par dana posle toga procitala da je doslo do nekog samaranja, valjda zbog onog clanka koji je Miki, kao bivsi ukucanin, pisao o sadasnjim... Ali, zamislite da se Miki potukao, ja to ne mogu da zamislim :hmm


VB: Potukli se Miki i Zeka?
Utorak, 20. novembar 2007. 12:25

Svadja i prepucavanje koje se vodi izmedju ukuæana VB Miroslava - Mikija Djurièiæa i Stevana Zeèeviæa Zeke, zbog pisanja pèelara iz Kupinova o ukuæanima u kojima je Zeku, izmedju ostalog, okarakterisao kao nadobudnog, kvarnog i najljigavijeg èoveka, kulminirala je u ponedeljak oko podneva, i to - ¹amaranjem!

Oni koji u¾ivo da prate ovaj rijaliti-¹ou ekspresno su javili na glavnom forumu "Velikog Brata" da je Miki u kuæi primenio neke "vaspitne mere", revoltiran Zekinim pona¹anjem. Navodno, frka je izbila zbog Djo¹e, i to kad je tamnoputi stanar VB u ¹ali pitao Zeèeviæa da li je otkaèio Jelenu kad je iza¹ao iz kuæe.

Ponovo useljeni Novosadjanin, koji je veæ prekr¹io pravilo "Velikog Brata" izno¹enjem vesti iz spoljnog sveta ne mogav¹i da preæuti Mikijevo pisanije, osuo je paljbu na Djordja, koji je sve vreme æutao, kao i ostali ukuæani. Jedino je Miki rekao Zeki da zave¾e i da ne vredja nikog u njegovom prisustvu. Zeka kao da je jedva doèekao da mu se Miki suprotstavi i poèeo je da ga vredja. Ne mogav¹i da se uzdr¾i Miki je svom Vojvodjaninu udario ¹amar. Foruma¹i pi¹u da je oborio Zeku na pod i poèeo da ga bije. Ostali ukuæani su zaæutali, sem Nata¹e, koja je poèela histerièno da vri¹ti.

Reagovalo je obezbedjenje i razvadilo ih.


Medjutim, prvi èovek Emou¹na Goran Stamenkoviæ, ka¾e da tuèe nije bilo.

"Nije bilo nikakve frke! Verovatno neko lupa na forumu. Proveravam jo¹ jednom s ljudima koji su bili na smeni, ali nema ¹anse da je bilo tuèe, veæ je neko izmislio na forumu", rekao je za "Kurir" Stamenkoviæ.

(MONDO)

BK

#620
Uuuuuuuuu od kad ja nisam gledala...svasta nesto novo...mad nista preterano zanimljivo...sem mozda ovih nominacija velika je dilema stara ili nova ukucanka....mislim da ce biti zestoka borba...
Bi ili ne bi tuca, pitanje je sad?
A kako onda Zeka nije nominovan ako je pricao o tim stvarima?

Sole

znaci, ne verujem!  :shock
Suzana?  :roll:
pa jos nju neka mi izbace, vise necu ni da gledam.  :nonono:
kako je moguce da Miki ne leti???  :namcor
odavno nisam gledala, bas mi je krivo zbog ovih javnih nominacija.  :ball2:
ovaj Vesko stvarno lici na Micka.  :hmm
ja slucajno danas uhvatila neki minut i pitam se sta li sam propustila  .blah..
Bred, stvarno, menjaj anketu!  :wink: :cvet

*

Quote from: Sole on 22-11-2007, 15:09:19
kako je moguce da Miki ne leti???  :namcor

Pa, Sole, znas da ne moze da leti... Ja mislim da tih 5 nedelja istice narednog vikenda, dakle jos jedne nominacije, pa cemo da vidimo koliko ga zaista ljudi gotive

sandric

meni nije jasno kako Natasu niko ne nominuje,pa ona je kreten i svakoga ogovara....Ne bih volela da izadje Suzana meni je ona ok

*

A ne znaju jadni da ona samo ogovara - ona to radi uglavnom sa Dijanom i nema sanse da je Dijana nominuje!

Pa, i sam Zeka je bio ok sa NAtasom u svom prvom ucescu, a onda kada je pogledao sta je ona sve radila u sobi, gde je nisu videli, promenio misljenje O0

Bred

e vala bas je miki trebao da odalami onog kretena zecica[da ne kazem zecicu] :batina

Sole

Quote from: * on 22-11-2007, 15:17:40
Quote from: Sole on 22-11-2007, 15:09:19
kako je moguce da Miki ne leti???  :namcor

Pa, Sole, znas da ne moze da leti... Ja mislim da tih 5 nedelja istice narednog vikenda, dakle jos jedne nominacije, pa cemo da vidimo koliko ga zaista ljudi gotive
znam, znam...
nego, jedino je ok da ostane u kuci zbog novca koji ide u humanitarne svrhe, ali kad vidim kako ne moze da se suzdrzi  :namcor i pridrzava pravila  puc , dodje mi da  :bljak:
kakav samozivnik, boli njega uvo za humanost!  :F

Ivke

Katastrofa sta su uradili od ove kuce...nije situacija nikada ni bila bas sjajna...ali ovaj Veseli sto je usao je stvarnoooooo DNO... :bljak: Stvarno mi nije jasno kako neko ne nominuje Natasu kada ona nervira sve zive...Ali vidim da kako forumi pokazuju ipak leti Zorica...bar nam ostaje da se nadamo da ima jos normalnih od tih koji glasaju... :run

vladimir

Sumnjam da su se tukli.Da je onaj drvoseca odalamio onog sminkera, mali ne bi bio bez masnice, pretpostavljam.

Vesko mi je definitivno omiljeni lik tamo!Covek je legenda, za medalju!!! :lol: :lol: :lol:

Sole

i ja isto ne verujem da je doslo do tuce.  :nonono:
nasilje je zabranjeno, ali koliko Miki uziva postovanje VB-a, mozda su im i pripretili da ne pricaju nista o tome, a njega ostavili u kuci.  :namcor
mada, to mi je vise kao naucna fantastika, tako da je ipak sve verovatno cista buva.
A Natasa je...  puc
znaci, nikad me ovoliko nije izludjivala...  :namcor
sva je vestacka, ne znam ko je to rekao za nju u skorije vreme, stvarno je bio u pravu.
mislim da bi ona uskoro mogla da poleti odande.
a Vesko od kad je usao jos je gora  :batina
ne mogu da verujem kako se nalozila, kao da se folira sve vreme sto se tice njenih osecanja prema Micku.  :roll: jadan on, shvatio na vreme, pa se udaljio kad je video kakva je.   :wall:
tako simpaticno stvorenje nije jos proslo kucom!  :)):
meni se bas cini da bi Vesko mogao da unese malo misterije i nesto novo u kucu, ne znam...  :wink: