Big Brother II serijal

Started by pereca, 19-06-2007, 01:17:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Ko ce pobediti u II serijalu Velikog brata?

Suzana
Burek
Aleksandar
Djordje
Vesko
Vesna
Natasa

Bred

citam sinoc u Svetu sve mikijeve "bisere" a to su zapravo najstrasnije uvrede na racun ukucanki pa me zivo interesuje kako niko sad ne reaguje i ne "buni" se?  :wink:
Burek je malo dete u odnosu na njega.  :F


da je bilo tuce, valjda je neko to "uhvatio", nasnimio i garantujem da se takav snimak osvanuti na netu. naravno, ako je tuce i bilo. doduse prica se o samaru a ne o nekoj real tuci  :wink:

jecapereca

Ma 100% su pustili buvu zbog gledanosti

Ivke

I ja mislim da im pored ovakvih idiota gledanost opada, pa moraju da se posluze ovakvim "buvama" ...A vidim da se i broj stranici na temi VB ne povecava vise tako brzo...Znaci i farmaceuti su digli ruke od VB... :>

Sole

ispade Zorica  :wink:
ostala Suzana  :~
ali, nekako mi je bilo krivo  :roll:
iako sam mislila da je nadmena, svakome treba dati sansu, a mislim da je iskrena  :hmm
nego dobro sad...  :wink:
ipak je stvarno postalo dosadno...
cak cu da pomislim da ce Zeka da unese malo zivosti...  .blah.
sve se okrece!  :hm

shmizla

Meni je bzvz sto je ono rekla mikiju tek sada kad je izasla, sto mu to nije rekla u kuci...

Ivke

Ja sam se iznenadila njenom reakcijom na to koliko su je zene ogovarale...Ona kao da je mislila da su je svi obozavali u toj kuci...Iznenadila se Dijaninom reakcijom, kao ona joj delovala ok, a ova je ogovarala po ceo dan s kim stigne...Kapiram da im  nece ostati duzna, ima da ih sacekuje jdenog po jednog po izlasku i onda  :batina :batina :batina

Sole

da , zaboravih malopre to da kazem (vidim da mi nesto fali  .blah. ), kao iznenadila se da je Marina i Vesna nesto nisu zgotivile, ako se ne varam.
cini mi se da Marina ni prema kome u kuci nema neko ruzno misljenje, jednostavno ga ne pokazuje.  :wink:
ali, dok je trajao intervju u studiju, Zorica je cini mi se, bila prilicno ljuta, kao pomalo besna, dok mi je Ana delovala smirenija nego inace. ima Zoka da  :batina :>
ne stvarno, kao da se Ana nesto sazalila na Zoricu, pa je sva bila fina, bez svojih cuvenih upadica i fora.  :hmm
ali, da li shvata da je glupo sto svakom izbacenom ukucaninu ona kaze istu stvar:" bilo je zadovljstvo gledati te, bio-la si sjajan!"  :hmm :ball2:
bas mi je nekako zao Zorice  :pst
[off]koji je pa meni djavo?[/off]  :hmm

mina-L

Sad ce Suzi da napravi haos u kuci,pa rekla je da ce biti svasta ako ostane! :box Meni ona Vesna najpre delovala ok a ispade ogovarusa teska! Da mi je izbaciti u paketu Dijanu i Natasu...! :batina

Darker

Ja bih izbacio Anu Mihajlovski :shock

Roben

Quote from: Darker on 25-11-2007, 12:19:23
Ja bih izbacio Anu Mihajlovski :shock
:siza: :116: :siza:
слажем се ја сам да се Маријана врати

MiKy

ja se nadam da ce konacno ubaciti nekog ko ce uneti malo duha u onu kucu... :*:

pig_am_am

Quote from: Darker on 25-11-2007, 12:19:23
Ja bih izbacio Anu Mihajlovski :shock
meni je fascinantnije sto emisiju Veliki mozak vodi riba sa kolibri mozgom. :shock

jecapereca

Quote from: pig_am_am on 25-11-2007, 20:20:04
Quote from: Darker on 25-11-2007, 12:19:23
Ja bih izbacio Anu Mihajlovski :shock
meni je fascinantnije sto emisiju Veliki mozak vodi riba sa kolibri mozgom. :shock
pa ipak je ona zena producenta Emotiona  :ball2:

milena84

Veliki mozak vodi Irina, Savina zena, a ne Ana. Valjda... :roll:

Sole

pa da, Pigi je mislila na nju.
ja sam tako i shvatila jer isto smatram Irinu pomalo...  :1
[off] cim je mogla za Savu da se uda, dovoljno je. [/off]  :shock
inace, ima li nekih dogodovstina???  :smekerica: