Big Brother II serijal

Started by pereca, 19-06-2007, 01:17:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Ko ce pobediti u II serijalu Velikog brata?

Suzana
Burek
Aleksandar
Djordje
Vesko
Vesna
Natasa

Ivke

Meni je Irina od svih tih "pametnica" najnormalnija, ne bruji bas toliko kad prica, i moze i da poveze par pametnih recenica kad hoce...stvarno ne znam sta joj bi, da se uda za onog Savu...A Anu i Marijanu stvarno mislim da nije potrebno komentarisati, to su nepopravljivi pileci mozgovi, kapiram da im apsolutno nema pomoci...Ali jedna je zena vlasnika Emotiona, a druga njena najbolja drugarica, tako da - ne moze im niko nista!!!

jecapereca

Quote from: milena84 on 25-11-2007, 22:15:42
Veliki mozak vodi Irina, Savina zena, a ne Ana. Valjda... :roll:
U pravu si 100%, moja je greska - po ko zna koji put sam "napamet" procitala post! Mislila sam na Anu a nisam videla da pise voditeljka emisije VELIKI MOZAK

MiKy

ma voditeljke su sjajne u poredjenju sa emisijama  :K

Bred

i meni irina deluje kao neverovatno glupa :face:  :wink:

*

Mene ona nervira, ali stvarno - ono njeno "Recite, ali samo BRZE, BRZE, BRZE... Nemamo vremena... "

Sta je koji djavo i zvala nekog u goste, ako nema vremena da ga saslusa? :hmm

Sole

Quote from: * on 26-11-2007, 22:27:43
Mene ona nervira, ali stvarno - ono njeno "Recite, ali samo BRZE, BRZE, BRZE... Nemamo vremena... "

Sta je koji djavo i zvala nekog u goste, ako nema vremena da ga saslusa? :hmm
:116: :116: :116:
ne stvarno mene ona uzasno nervira, posebno sa tim pozurivanjem.
Ana mi je nekako mnogo bolja od nje, jeste da se ni ona ne moze bas pohvaliti velikim mozgom (ha, kao emisija  .blah. ), ali nekako je interesantnija u svakom slucaju.
Marina je najsladja i to je to!  :)):

sandric

Pa Irina vodi sad i Sve za ljubav....bleda kopija Sanje Marinkovic...a  nije mi jasno zasto su sve voditeljke u Emotion emisijama udate za nekoga ko radi tamo

Enea

kako ti nije jasno? to ti je kao da se ti sutra udash za nekog iz sluzbe zdravlja.  :K


MiKy

jeste gledali zadatak zavodjenje?  :116: Djordje i Dixi carica  :*:

Sole

 :116: :116: :116:
a sta reci za Zeku?  :smekerica:
qq, kad mu skoci puls na 140!!!  .blah.
ili je to bila Marina?  :smekerica:
loodilo od zadatka, samo sam njih dvoje i Dixy i Djordja videla, ne znam kome je najvise "otisao" puls, ali pretpostavljam da su tesko mogli da predju  Marinu i Zeku.  :trfr:

MiKy

Marini su merili puls  :K

jecapereca

Jeste li ih videli danas- muskarci su obuceni kao zene a zene kao muskarci?
Smesni su.Mada je to vec vidjeno iz proslog serijala

mina-L

Djole mi je najjaci kako veze goblen! :lol2: E,to s pulsom je bilo lodilo,doduse nikako nisam mogla da pohvatam ciji se puls merio al nema veze! Miki i Natasa su to iskoristili da se isvadjaju,al su zato Djole i Dijana bili smejurija!

Ivke

E stvarno je Zeka izlet od decka potpuni...Nego ne znam da li pisu neke novine kako Jelena reaguje na njegovo zblizavanje i ceskanje sto sa Suzanom, sto sa Dijanom?? Nisam citala nista o tome, ali kapiram da je Jeca bas poludela... :K

Sole

ja sam samo nesto malo videla  :smekerica:  ali dovoljno  :trfr:
kad su oni pregledi u toku dana, vise nema u 6, mada je tada stvarno bzvz, a sinoc sam cekala u 10, ali je bio fudbal.  :)):
hoce li biti veceras?  :cvet