Big Brother II serijal

Started by pereca, 19-06-2007, 01:17:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Ko ce pobediti u II serijalu Velikog brata?

Suzana
Burek
Aleksandar
Djordje
Vesko
Vesna
Natasa

Sole

to je izgleda njena osnovna fora da svojom rekacijom ne izazove nekoga ko ce je nominovati jer verovatno preptostavlja da bi bila izbacena od strane onih koji glasaju.  :roll:
ni meni se takvi uopste ne dopadaju  :nene: , bas kao sto neko rece nit' smrdi nit' mirise.  :wall:
Miki i Aleksandar nominovani, po koji put vise?  :K
i prosto ne verujem da nikako da Natasa bude nominovana???  :ball2:
Vesna ima slabe sanse da leti, iako je i ona pocela sa nekim momentima koji mi se ne svidjaju, ali u svakom slucaju je bolja od Marine, daleko.  :wink:
Bredly, 'oce li ta anketa vise???  :K :lol:
tu je, ali nesto nije u redu.

sandric

ma neka leti Marina ili Aleksandar dosta su i bili

BK

Miki dobrovoljno izasao iz kuce, tako sam cula...

MiKy

on je trazio da za 24h izadje, ali ne znam da li je izaso...?

BK

Svaða u „velikom bratu“
Miki zbog oca Mirka napustio kuæu


Miki se prilikom izlaska pozdravio samo sa Vesnom
Op¹ti haos u kuæi „Velikog brata“. Miki je danas napustio kuæu i ponovo razoèarao armiju vatrenih fanova kojima je i ove godine bio glavni favorit. Iako se proteklih dana svim silama trudio da svog oca izbaci i navede da napusti ¹ou, Miki je pukao i odluèio da se, ako neæe Mirko, on sam povuèe. Na takvu njegovu odluku uticale su mnogobrojne svaðe sa ocem.

- Gotovo je. Odlazim - uzviknuo je Miki dok je u ¾enskoj sobi jedino Vesni otkrio svoju konaènu odluku donesenu nekoliko sati nakon ¾ustre svaðe sa ocem. U tom trenutku Vesna se rasplakala i poèela da ga moli da ostane.
- Daj, nemoj da ode¹, molim te, nemoj da ode¹ - plakala je Vesna, ali je Miki obja¹njavao:
- Daj, treba mi mir. Pusti me. Moram! Odluèio sam jo¹ pre tri sata.
Nakon toga je ustao, oti¹ao u ispovedaonicu, kratko se zadr¾ao u razgovoru sa Velikim bratom, iza¹ao iz ispovedaonice, spakovao kofere i ¾ustro, glavom bez obzira napustio kuæu. Poslednje reèi koje je uputio ukuæanima bile su: „Voleo bih da pobedi Vesna, ili bar Vesko“.
Ukuæani su ostali u neverici. Vesna je neprestano plakala, Vesko se nervirao. Mirko, glavni krivac za Mikijev slom, nije ni reè progovorio.
Nekoliko minuta kasnije, ukuæani su se pitali ¹ta je to Mikija navelo da napusti ¹ou.
- ©ta se pravite ludi. Iza¹ao je zbog oca, zbog toga je iza¹ao - vikao je Vesko na ukuæane, a Mirko je samo kratko, uz uzdah, odgovorio:
- Zbog mene je iza¹ao!
A kako je sve poèelo? Miki se tri sata pred izlazak posvaðao sa ocem.
- Odoh ja da se prijavim - uzvikivao je Miki koji je dan pre toga prvi put zvanièno zatra¾io da napusti kuæu. Razlog - oèev ulazak.
- Mirko, nemoj mi se vi¹e obratiti nikada. Neæe¹ me vi¹e videti u ¾ivotu - rekao mu je ljutito Miki, a Mirko je brzo odgovorio:
- Ne mogu da izaðem jer primam injekcije jo¹ tri dana.
- Ma, ni¹ta ti ne verujem - uzvikivao je Miki.
izvor http://www.blic.co.yu/zabava.php?id=22421

jecapereca

Meni je zao sto je Miki izasao.Tek ce sada da bude u kuci smor a ionako losa gledanost ce da se sroza na nulu!

Bred

loodilo. jednom budala uvek budala.  :wall: :hm

pig_am_am

a sta su ocekivali?
eto jos jedan dokaz koliko su glupi ljudi vb-a. znaci  :bljak: mi se od njih.

kad samo pogledas... tupava irina,ona dosadna ana sto pisti i kezi se ko da joj neko pusta elektro sokove...a tek sto su ubacili u ekipu onu histericnu maju i bandoglavog savu.
a marijana i ona marina,koje su ruku na srce pametnije i prijatnije,vode neke "emisije" kojima verovatno treba da uguse narod. ko da nije dosta i ovo sve...
ma ko to jos ima snage da gleda??

meni se mnogo vise svidja "plesom do snova"  :> ma i "zvezde granda" su ekstra spram ovog njasra.

MiKy

oni kao da nastoje da u kuci ostanu samo kreteni i smorovi...

mina-L

Izlete Marina,a ja bas ocekivala da ce Aleksandar! A tek Suzana sa onim "mesanjem" u bazenu,bruka i sramota!

MiKy

u novinama sam procitala da ce da vrate bureka  :roll:

Sole

oni jadni vise ne znaju sta ce...  :roll:
ne mogu jos da veruju koliko je debilno bilo ubacivanje Mikijevog oca...  :wall:
sunovrat totalni...  :ball2:

MiKy

sva sreca pa je ostalo jos 25 dana...mada je i to puno za onakvu SMOR ekipu  :ohwell:

Sole

gledam sad Veliki mozak  :roll: i mogu da kazem da je onaj politicar sto gostuje Raka Radovic  :116: :siza: :116:
mogli bi njega da ubace, ima extra fore  :K

BK

I ja sam se  :siza: :116: :trfr: sama sa sobom ... bas je lik, i totalno su upravu obojca bili sa svojim konstatacijama (i kreator i politicar)... kako su pogresili sto su uveli Mikija i onda niko sem njega nije mogo da se razvije i istakne,zato i nema niko favorite; da bi trebalo da svi budu nominovani pa ce gledaoci da odluce ko ce da ispadne; da je Miki mogao da se suzdrzi svojih komentara o ocu na TV-u; sa ovim serijalom su napravili bas pometnju i sprdnju...i sad nikako ne mogu da povecaju gledanost...